0 oy
108 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kizlar oglen devlette taktirdim baktim kanama olmusum adet mi bu sizde adetime daha 2 hafta vardi.. suan adet sancisi gibi agrim var.. bu kanama devam eder mi yoksa keser mi bilen var mi ?

7 Cevaplar

0 oy
(3,479 puan) tarafından
Bi kaç gün lekelenme olabilir 
tarafından
yok ben akinti sandim ama baya kan gelmis insallah keser ya karnimda agriyor
(3,479 puan) tarafından
İlk gün olur canım normal
tarafından
tamam canm cok saol
(3,479 puan) tarafından
Rica ederim
-Reklam-
0 oy
(347 puan) tarafından
Öyle hep devam eder bende takmıştım 2 hafta boyunca oldu 3 -4 gün durdu yine devam etti 1 ay boyunca öyle sürdü sonra düzeldi hemen hemen 10 aydır takılı şükür birşey yok düzenli adet olurum
tarafından
offf baya olmus ama :( keske bunu erkeklere yapsalar da biz rahat etsen
0 oy
(3,205 puan) tarafından
Aynı adet olmuşsun gibi bugün ve yarın ağrın olur canım normal, parol icebilirsin . Lekelenme ortalama 1 hafta sürer yada sürmez 
tarafından
evt agrim o sekilde ama tam lekelenme dil kanama gibi olmus bakalim bende nasil olacak
0 oy
tarafından
Takarken çok ağrıyor mu acaba ve ortalama kaç dk sürüyor işlem 
tarafından
cnm 2 3 dk bisi surdu.. normal muayeneden bir tik daha icine basi uyguluyormus gibi dusun .. ama dusundugumden daha az agridi
(3,895 puan) tarafından
Bu hafta bnde taktırmayı düşünüyorum zaten normal muayene de çok canım acıdı bir tık fazlası nasıl oluyor?
tarafından
icine baski yapar rahim filmine benziyo hicbirseyi yok cnm korkma.  sadece 2 dk bisi
0 oy
tarafından
Sanırım benimde ilk gün kanamam olmuştu ama 2. Gün normale dondum
tarafından
insallah bende donerim :)
0 oy
(3,895 puan) tarafından
Kız bir tık fazlası nasıl oluyor cuma kan vericem inşaAllah cumartesi gidip bnde taktıracağım.
tarafından
adet sancisi gibi sadece baski oluyoe hicbirseyi yok yaa hic korkma
0 oy
(211 puan) tarafından
Doğrudan randevu alinca takıyorlar mi birde adetli mi olmak.gerekiyor taktırmak için 
(45 puan) tarafından
Bana doktorum en uygunu adetliyken dedi
tarafından
yok cnm bana iliski oldumu die sordu.. eger olduysa hamilelik olasiligina ragmen gun soyluyor gel su tarihte kan ver diyor.. ben gittim 3 4 sun sonraya gel kan ver dedi.. gittim kan sonucu ogleden sonra ciktigi icin oglen gel takim dedi.. adetli olmaya gerek yok yani oyle sdetli degilsin die de agri vs ekstra olmuyor
(45 puan) tarafından
Valla ben gittim bana takmadı doktorum ya rahimde yırtılma falan olur dedi riskli dedi takmadı ısrarına rağmen
tarafından
spiralden rahmi yirtilan hic duymadim ya abartmis sanki

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 41 göst.
15 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Glcnkbba (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 45 göst.
9 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Safbiri66 (93 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 264 göst.
5 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Glcnm (216 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 167 göst.
20 Haziran 2023 Diğer kategorisinde rozerin_gk (11 puan) tarafından soruldu

379,898 soru

11,372,495 cevap

34,855 kullanıcı

...