+1 oy
102 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (983 puan) tarafından
49 gunluk bebegim.elleri ayaklari kabuklu yara.karninda ve bez bölgesine dogru yeni cikiyo isilikle karistirmisim baştan isiligi vardi onlar gecti bunlar cikti.

Wilkinson pomad+hamazing yazdi doktor karistirip 3 gun sur 4.gun yika dedi.ama bir kere yapilcak bu kür dedi.burda okuduklarim bir hafta arayla falan tekrar yapmis.tekte geçirip geçirmedigini nasil anliycam tekrarlarmi acaba.

Kendime ve eşime de wilkinson pomaddan kullanin dedi.başka öneriniz var mi.daha bebegim cok kucuk onun surekli kaşindigjni ama soyleyemedigini kaşinamadigini dusundukce sinirlerim bozuluyo hemen kurtulsun istiyorum

4 Cevaplar

0 oy
(13,887 puan) tarafından
Bebeğinin kıyafetlerini öç kıvrımlarına kadar iyice utule inşallah en kısa zamanda anlatırsınız 
(983 puan) tarafından
İnsallah tesekkur ederim iyi hatirlattiniz.4.gun yikanirken ne var ne yok yikiycam yastik yorgan koltuk ortuleri herseyi temizliycem utulemeyide unutmamam lazim
(13,887 puan) tarafından
Kesinlikle unutma ütü şart sana yardimci olan biri varsa çok iyi olur özellikle kıyafetlerin öç kıvrımlarına kadar utule buhari iyice vur bebeğin kıyafeti yatağının yorganı örtüsü herseyi utule
-Reklam-
0 oy
(12,741 puan) tarafından
14 aylık kızım şimdi hastaneden geldim uç gün kullandı geçtı gşbiydı tekrar kalıyor götürdüm yedi gün arayla iki kere kullan oyle getir dedi 

Ama sızın yenidoğan Dr danışın çok geçmiş olsun canım Allah yardımcınız olsun 
(983 puan) tarafından
Karisimi 24 saatte bir suruyoruz dimi.tesekkur ederim Allah sizede sifa versin
(12,741 puan) tarafından
Bize 8-12 saat dedı günde iki kere
0 oy
(723 puan) tarafından
Cnm biz 6 ay cektik cok zor ama cozumu var. O kullandigin iyi ama cok pis kokulu lekeside cikmiyor. Ozel cildiyeye gittim en son onunla atlattik. Xiabio  losyon cocuk icin pembe olani. Yetiskin icin yesil olani. En son 150 liraydi. Kokusuda lavanta kokulu. Eczaci anlatir nasil kullanacavini. Bide hep kukurtlu sabun kullaniyoruz. Ve en onemlisi tum kiyafetleri 2 3 ay boyunca 60 derecede yikamak. Yoksa kiyafetten yine bulasiyor. Sana kesin cozumu yazdim. Tum kremleri kullandik en iyusj bu. Gecmis olsun
(983 puan) tarafından
Lekesi cikmiyo mu ya tuh havlusuna bulasti.bakalim biz ne kadarda kurtulucaz.zaten kiyafetten geldi bize.kardesim gecirmisti 4 ay once.dogumda geldi 15 gun kaldi.muhtemelen bitmemis kaşintisi falan gecmisti ama yinede esyasinda falan getirdi heralde
(723 puan) tarafından
Leke çıksa bile koku cikmiyor
0 oy
(11 puan) tarafından
Off kuzum kıyamam derdini de anlatamz o bizde bir yıl boyunca uğraştık kullanmadığım ilaç krem losyon karışım kalmadı en son aktardan ardıç ağacı yağı ve sabunu kullandık geçti bide metrin losyon umarım hemen atlatirsiniz çok kötü çünkü geçmiş olsun cnm
(983 puan) tarafından
Kendimizi hic dusunmuyorum zaten bebek daha cok kucuk elleri ayaklari kabuklu yara.karninda yenileri cikiyo kirmizi kirmizi.sicaklardan isilik olmustu bide kundak yapiyorum hep sicaklara yorduk bilsem daha once gotururdum

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 63 göst.
17 Haziran 2022 Aile kategorisinde melike03 (195 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 89 göst.
21 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde mugetoprak.38 (137 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 65 göst.
0 oy
4 cevap 129 göst.
3 Mart 2022 Diğer kategorisinde Varsindunyadursun (191 puan) tarafından soruldu

381,420 soru

11,418,964 cevap

34,975 kullanıcı

...