0 oy
868 göst.
Aile kategorisinde (622 puan) tarafından

2 ay oldu evime geleli bildiginiz yuvami yikmaya gelmis gelmis n evi adanada büyük oglu yanina aldi 2 ay bnde dursun dedi snra esim bize gelsin 2 ayda bizde dursun dedi bnde tam dedim zaten geldigi gunden beridir rahatlik vermedi esimle hep lavga ettim ve 2 aylik hamileyim psikolojimi bozdular zaten hormonlar tavan yapmış deliriyorum bide ustune deli kaynanam ve annesi geliyo analik yapsa icim yanmz eywallah derim ama yok simdide adnadaki evi bosalticam vanda bizim oturdugumuz binanin en alt katina getircem dedi yemegini bulasigink halledrrisn dedi bnde yeni hamileyim hicbisey yapamam dedim ugrasamam annenle dedim bn kararimi verdim dedi iyi ozmn ne *** yiyosan ye dedim beni aradi az once doğum yapana kadar babanda kal gelme dedi bnde umrumda degilsin artik dedim seninle ilişkim alakam bitti dedim sinirden cocuguda aldircam dedim:'( sen yoluna ben yoluma dedim bitti artik dedim arayip sorma dedim :'(:'( çok kötüyüm kizlar aglamaktan helak oldum

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun canım sabır versin inşallah düzelir aranız 
(622 puan) tarafından
Umrumda degil artik o annesi yuzunden benimle tartisiyosa basinirim zerre kadar umrumda olmaz
tarafından
Kuzum aile içinde bu zamana kadar ne yaşadığınızı bilemem ama ailen arkandaysa ve gerçekten boşanma radesine geldiyseniz bosanirsin hakinizda hayırlısı olsun canım
(622 puan) tarafından
Aslinda hic kavga etmeyiz annesi geldi kavgalar basladi aslinda ablasi beni hic sevmez kürdüm diye oyun yaptilar en son bnm yanima geldi iste bu hale geldik ;(((
tarafından
Yuva bozanın yuvası olmaz cnm Allah ya bugün ya yarın senin ve evladının gozyaslarinin hesabını sorar rabim kimseyi doğru yoldan şaşırtmasın
(622 puan) tarafından
Amin Rabbime havale ettim hepsini esimide delirtiler Allahin belalari yoksa melek gibi bi insan
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ne diceğimi bilemedim 
tarafından
İnşallah bişey olmaz canım düzelir aranız inşallah
(622 puan) tarafından
İnsallah ama cok strese sokuyolar bni hep sancim var surekli
tarafından
Stres yapma kuzum bebeğin için sırf
(622 puan) tarafından
Elimde degilki Allahim yardim et bna :(((
tarafından
Amin inşallah :)
0 oy
(2,266 puan) tarafından
Bu kadar ana kuzusu olanlar evlenmesin ya çok sinir oldum  
(622 puan) tarafından
Normalde oyle degil seytan ablasi oyun yapti bni sevmez sif kürdüm die iste oyunlarida kaynanam once buyuk ogluna gitti snra bizi geldi oyunlari tutu
(119,506 puan) tarafından
Canim snrdan ana kuzusu oluyolar evlenince analari degisiyo
(2,266 puan) tarafından
Allah bildigi gibi yapsın böylelerini yuva yıkanın yuvası olmaz sen allaha sıgın
(622 puan) tarafından
Napcagimi bilmiyorum çok kötüyüm Allaha havale ettim onlari
0 oy
tarafından
Ya artık eskisi gibi olmuyo. Ev üstüne ev olmuo benim  kaynana 40 gün bende kaldı lohusayım diye hakkını yiyemem ilk hafta iyiydik sonradan terslemeler sinirlenmeler yüzüne karşıda sordum nie bana ters konusuyosun o da ben hastayım sen alttan al bilmem ne... birlikte yaşanmıyor 40 günde anladım. Eşimden bile uzaklaşmıştım bide yeni doğum yapmışım agrılar uykusuzluk şimdi iyiyiz kaynana gidince rahatladım. Sende o gidince anca düzelir aranız yoksa tartışma bitmio
(622 puan) tarafından
Bizim binadan ev tutcam dedi yemegi bulasigiyla ilgilen dedi bnde ugrasamam dedim yeni hamiley im kendimle biraz ilgilenmek istiyorum dedim
tarafından
Bizimkilerde öyle planlıyodu ben eşime boşanırım istemiyorum dedim. 2 sene aynı sokakta oturdum Bi rahat bırakmamışlardı o yüzden aynı binayıda kabul etmedim zaten istedikleride olmadı. Baştan tavrını koy taviz verirsen daha fazlasını isterler başkasının işinide yapma ben yapmadım şahsen hizmetçi değiliz. Ayrıca bebeğinede gözün gibi bak doğduğu zaman şükredersin inan bebeğim bir buçuk aylık koklamaya doyamıyorum. Ama sakın taviz de verme iş filanda yapma
(622 puan) tarafından
Aynn oyle yapcam zaten kesinlikle istemiyorum zaten eve gitmicem ne halleri varsa gorsunler
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Ay böyle kaynananalar yok olsun ya!! Resmen yuvanı yıkmaya çalışmış başarmışta birak eşinin burnu sürtsün
(622 puan) tarafından
Biliyodum abla yorumlarda gordum ondan abla dedim :)) çok saol abla amin
(5,938 puan) tarafından
En güzel yaşım iki yavrum kıymetli eşim ailelerimiz var bin şükür .
(622 puan) tarafından
Masallah abla Rabbim banada bugunleri nasip eder insallah :))
(5,938 puan) tarafından
Aminnn canım amin inşallah
(622 puan) tarafından
Cok saol abla :))
0 oy
(12,861 puan) tarafından
Benim eşim kadar anneci bi insan yoktur ama dengeyi o kadar güzel kurdu ki hiç aramızda saygısızlık olmadı keşke eşinin daha sakin bi anında konuşmayı deneseydin hamilelikten senin de hormonlar tavan yapınca ikinizde yangına körükle gitmişsiniz boşanmak öyle kolay mı? 
(622 puan) tarafından
Biliyorum napim sinirden dedim iste beynim durdu esim annesi yuzunden bna Allah belani versin dedi ilk defa boyle bisey dedi
(12,861 puan) tarafından
İkinizinde sinir anına denk gelmiş ortada çok büyük bi problem yok ki bu devirde tek başına çocuk büyütmek kolay mı? Ve o çocuğu babasız bırakmak ikinizde kocaman insanlarsanız akşam al eşini sakince konuşun
(622 puan) tarafından
Esim nobette bu aksam bnde annemdeyim anneside evde evimde bile kalamiyorum o kadin yüzünden nefret ettirdi
(12,861 puan) tarafından
Sen niye evinde değilsin ki kalk evine git sen resmen evi bırakıp çıkmışsın orası senin evin senin yuvan sahip çık
(622 puan) tarafından
Huzurum yok iyice strese sokuyo kaynanam
0 oy
(94 puan) tarafından
Canım benim ya kıyamam hizmetçi değilsin tabi hem emrivaki nedir direkt kaynana deseydin geçen kayinpeder im kaynana gibi herşeye karisyo evimiz 10 dk yürüme mesafesinde dibinde istiyor. Ev alırken yakın alın dedi bu mahallemizi seviyorum dedim sokağın sonu değil başından alırsınız dedi sustum sonra benim babam ona demiş ki  caddeye yakın alsınlar bende dedim babam mı oturacak da karar veriyor sesini kesti kocamı işliyor cevabını verdim sende ver cevabını 
(94 puan) tarafından
Haklısın valla kendilerini düşünüyorlar evlatlarını değil
(622 puan) tarafından
Bnde hicbiseyle ilgilenmem dedim herşeyiyle sen ilgilen dedim
(94 puan) tarafından
İyi demissin
(622 puan) tarafından
Haksizmiyim zaten halim ortada
(94 puan) tarafından
Haklısın canım
0 oy
(6,825 puan) tarafından