0 oy
108 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (545 puan) tarafından
Kızlar doğum yapalı 2 ay olcak ama göğüslerim ne yaptıysam gecmiyo emzirirken sürekli acıyo kanıyor ağlıya ağlıya emziriyodum o derece ne krem ne zeytinyağ hiç bişey ise yaramadı çözüm fikri olan var mı acaba 

6 Cevaplar

0 oy
(1,578 puan) tarafından
Sadece uçlarını emiyorsa bebegin ondan da sürekli acır canım. Kahverengi kısmıyla birlikte emmiyor mu? 
(545 puan) tarafından
Göğüs ucum yok diye uclukla emziriyodum daha yeni başladık normal emmeye bazen sadece ucunu emiyo
(3,603 puan) tarafından
Nasil normal emmeye ikna ettin cnm bebegimu
(545 puan) tarafından
Valla zor oldu ama oldu çok şükür sürekli yakalamaya çalışıyordu ilk başlarda ağzına doğru sıktırıyodum sonra sonra alıştı
(997 puan) tarafından
Canım uçluk göğüslerini o hale getirdi yavaş yavaş düzelecek , hem lanolin hemde zeytinyağını bir arada kullan bir kaç güne birşeyin kalmaz
(545 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
-Reklam-
0 oy
tarafından
gogus ucu kullanabilirsin dier turlu yara tekrar tekrar basa sariyor
(545 puan) tarafından
Oda canımı acitiyo maalesef onuda deniyorum
0 oy
(12 puan) tarafından
Ben 4 buçuk y oldu doğum yapalı daha yeni çözüm buldum. Denemedim şey kalmadı. Öncelikle meme ucunu bi inceleyin beyazlık var mı nokta gibi de olabilir, var süt incisi dir. Magnezyum sülfat lahana ve  kakao yağı bana çok iyi geldi. 
(545 puan) tarafından
Uçlarım sürekli yara canim
(12 puan) tarafından
Kantaron yağı da iyidir bide gümüş kapak
(545 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(3,603 puan) tarafından
Gümüş kapak kullan  cnm
(545 puan) tarafından
Evet onu çok duydum ama kararsız kaldım açıkçası
(3,603 puan) tarafından
Ben kullanıyorum yara olmadi hiç cnm
(545 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(2,166 puan) tarafından
Benim de aynısıydı. Resmen ayaklarımı yere vura vura ağlardım acısından. Asla hiçbir şey çözüm olmadı. En son dikiş yerim için cerraha gitmiştik ona gösterdim. Dedim bu göğüs uçları ben kendimi bildim bileli böyle. O zaman bu böyle gider dedi. Antibiyotik iğne vermişti ondan mı bilmiyorum onları olunca biraz geçti. Sen anlatınca resmen acısını hissetim çokkk zor.
(545 puan) tarafından
Emzirmeyi bırakmayı bile düşündüm bu acı yüzünden ama yavruma kıyamıyorum süt kuzusu daha
(2,166 puan) tarafından
Ben de aynı şekilde düşünüyordum ama kıyamıyordum da
0 oy
(91 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım bende senin gibi doğum sonrası çok çile çektim bu konuda tek işe yarayan sarı kantoran yağı oldu sildi attı kısa sürede diyebilirim birde kalkan kullandım benim sütüm çok taşıyordu ıslak kalma problemim vardı yani ped kullanıyorsan kesinlikle bırak derim oda yaranın kapanmasını engelliyor geçti şükür ben çözümü o şekilde buldum 
(545 puan) tarafından
Ped kullanmayi bıraktim 1 ay oldu bırakalı bide yağı denerim teşekkür ederim canım

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 145 göst.
7 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 227 göst.
2 Haziran 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sena98 (108 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 82 göst.
31 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Birsenaslann90 (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 116 göst.
5 Mart 2021 Diğer kategorisinde Berivan022 (3,527 puan) tarafından soruldu

385,045 soru

11,516,102 cevap

35,176 kullanıcı

...