0 oy
468 göst.
Aile kategorisinde (299 puan) tarafından

Kizlar yazmıştım kaynvalidem brakti gtti dye olaylar oldu girip cevap yazamadim. Gorumcem adilik yapti ben eşime dedm annenin morali mi bozuk kalbini mi krdn dedm yok dedi ablama srym knsr dedi ablasina sormuş oda anasina demis ayse annenn surati neden asik braya temzlk yapmaya mi  geldi demis dye lafi döndürms  bu yzden gtms guya annemle knsyor annem dyo cahllik etmstir lohusaligna ver dye yok yok yapamadm yok cok ayip dyor bsey yapmadm ki keske yapaydm snra annemin zoryla yazdm tabi beni engellems anneme dedm bdaha bana ara kns deme dye annemde o kadr kavgali olmalarna ragmen kirma kadini buyugun dyor neyse esimn bi abisi gbi bri var onla konstlar aksam esi de bana anlatti buyk görümcm.kupe yaptrck 4 ay snra oraya gdecez gelene kadr deldir dedi tm abla 40 i cksn zaten deldrcez anneyle dedm aradn 10 dkka gecti annem aradi napyn dye ona soledm annem kucuk degl mi dedi yok 40 i cknca delerz daha iyi dedm gorumcem hemn annesine solems ayse bizi takmadi anasini aryp ona soruyor essek basimiyz biz dye abuk sabuk seyler Allah bldgi gbi etsn onlari brde kaynvaldem beddua edyor bana esime mesj atms okudum   onlar yuzunden sütüm kesildi Allahim yanlarına brakmasin

2 Cevaplar

0 oy
tarafından

sinirden cok karisik yazmissin canim anlamakta gucluk cektim gorumcen lafi cevirerek konuşuyor bir onu anladim. esin ne diyor bu duruma

(299 puan) tarafından
Sinirden inan ne yazdgmi blmyorm canm esim onlara inanyor bu kupe olayında ben sucluymsm hakliyken haksız olmusum yani onlar kulagni deldrelm dems ben cevp vermemsm annemi aramsm hemen gizlice konusmusum halbuki cevp verdm onlara ve gorumcem varken annemle konstm gizli sakli değil yani esime soyledm ama anlamıyor ailen grmesn bdaha bu eve dyor gundz annem geldi bseyler getrdi bana annen mi geldi dedi evet dedm kufur ede ede iceri gtti
tarafından
of of fena doldurmuslar o zaman seninde ailen gelmesin desen daha mı kötü olur herşey Allaha yakin sana uzak olsunlar
(355 puan) tarafından
Ohaa onunki annede seninki deqilmi?? Ne sifatla annen gelmesin dior hem daha qelip sana biseyler qetircek hemde elin adami benim annem icin ewime qelmesin dicek. Cok sayqiszca bence sirf bunun icin bile esini affetmeyebilirsin
(299 puan) tarafından
Affetmycem zaten asla annem kıza kıyafet almsti geri ver gydrmcm kizima dedi  kizin tum eşyalarını annesi almsti bnde dedm o zaman gelrken bi kac kiyafet al annenin aldıklarını toplyrm snde geri gonder dedm onu yapamazsn toplayamazsn kalıcak hersey dyor Allah büyük bu lohusa halimle 3 gündür aglattlar ya beni hakkim hiçbirine helal olmasın
tarafından
dua et bol bol canim ya vedud zikrini oku surekli
-Reklam-
0 oy
(34 puan) tarafından
ay ne gıcıklar bırak muhatap olma ya, hadi görümceymiş kaynanaymış bunlardan beklenir de ben şu eşlere anlam veremiyorum, aklın yolu bir, karısını ikinci plana atanlara tahammülüm yok, ayrıca senin ailene nasıl böyle saygısızlık yapabiliyor yüzsüz yüzsüz. 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 438 göst.
7 Mart 2023 Diğer kategorisinde Glstanbeste (253 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 600 göst.
8 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Sevilremzi (220 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 364 göst.
4 Aralık 2022 Aile kategorisinde Kadriye 35 (55 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 166 göst.