0 oy
226 göst.
Aile kategorisinde (145 puan) tarafından
Kaynananızla kavga ettiniz mi, ya da annenize laf söylediği oldu mu ne tepki verdiniz ya da görüşmeye devam ettiniz mi

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Anneme laf etmez. Kavga da etmez.

Velev ki anneme laf etti. Haklı haksız durumuna bakarım. Kim olduğu fark etmez haksızsa ağzının payını alır. Bu kadar net
(145 puan) tarafından
Bende tepki koydum ama anlamıyorlar burunları havada, kendilerini hep haklı sanıyorlar
tarafından
O zaman bırak istedikleri kadar konuşsunlar sen gereken cevabı ver gerisini boşver
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kavga ettim mesafeliyim anneme laf söylese ağzının payını veririm yer bitirir kendini 
(145 puan) tarafından
Anladım, bende görüşmüyorum, ama yaptıklarının hata olduğunu anlamıyorlar
tarafından
Çünkü kendi yaptıklarının çok güzel olduğunu sanıyorlar o yüzden aynı evde mi kaliyorsun
0 oy
tarafından
Anneme laf edemez ederse silerim 
0 oy
(1,086 puan) tarafından
Kavga ettim malesef ama ailemd laf edemez 
0 oy
tarafından
Anneme laf söylemeye cesareti olamaz ki
0 oy
(880 puan) tarafından
Ben onceden kaynanam gılı ıyı sanardım ne dese ıyı anlardm megerse hep kendilerı ıcın soylyr lar yanı kendi cıkar ları ıcın sımdıde anlyrm kı bırsey olsa ıs mesala annene soyle gelsn yada cam silinecek anneni cahır sureklı anladm ki annemi cekemıyr annem geldıgınde anneme bir ıs yaptırma derdinde dedm burası bnm evim ıkı de bir anneme oyle yaptr boyle yaptr dıyrsn anneme agzını atma akılda verme senin aklına ıhtıcam yok sankı sana yap dıyrm hayret bırsey sureklı kıyaslama derdinde agzının bayını alıyor her seferinde mecbur torunlar ıcın gıdıp gelıyrz ama mesqfelıyım eskısı gıbı degılım
0 oy
(1,573 puan) tarafından
Konuda haklı bıle olsa laf etmesi gerekmez anneme ben kımseyı kımsenın yanında konusturmam ne annemle kayınvalıdemı konusurum ne kayınvalıdem ıle annemı konusurum herkes yerını bılır

kayınvalıdeme kavga etmedim etmem de baktım hosuma gitmeyen. bırseyler var koyarım mesafemı geçerim
0 oy
(7,067 puan) tarafından
Kendisi zorla kavga etti benimle anneme laf söylediği an da çileden çıktım altlı üstlüyüz mesafemi koydum mecbur kalmadıkça muhatap olmuyorum. 
0 oy
(637 puan) tarafından
Kaynana değil de kayınpeder anneme laf etti arkasından konuştu ağzının payını verdim tabiiki büyük kavga çıkardım iki aile küstü bizde bir duruyoduk evi ayırdık iyi oldu benim için 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 198 göst.
4 Ekim 2023 Aile kategorisinde Deryaa24 (145 puan) tarafından soruldu
+2 oy
26 cevap 930 göst.
23 Ocak 2022 Aile kategorisinde Dyg_1 (506 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 736 göst.
22 Ocak 2022 Aile kategorisinde umutsuzvaka (32 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 635 göst.