0 oy
242 göst.
Diğer kategorisinde (216 puan) tarafından
Kizim parkta dusup cenesini virmustu tam alt dudaginin bitiminin altinda kanadi yara oldu kabuk bagladi dustu simdi izi kalmis bir aydr oyle gecmiycek gibi izi nasil gecer buyuyunce insallah beni suclamaz cok kucuk bisey ama yinede tam dudak alti belli oluyor

13 Cevaplar

0 oy
(216 puan) tarafından
Bilen yokmu??? Yara izi nasil gecer 
(3,079 puan) tarafından
Canım keşke kantaron yağı surdeydin ilk yaraya
(2,021 puan) tarafından
Yeşil elma. Yanık iz gibi şeylere birebir. Teyzemin üzerinde düdüklü patladı baya yanık yara ve iz kalmıştı. Yeşil elma süre süre yok oldu. Bazen rendeleyip koyuyordu bazen de bir parçayı üzerine sürerek. Benim doğum çatlaklarım var baya hem de kullanıyorum şu an etki etmeye başladj. Bir deneyin isterseniz
-Reklam-
0 oy
(863 puan) tarafından
Bi cildiyeye gotur kuzum adini unuttm bi krem vardi fiyati biraz yuksek devlet karsilamiyor ama faydasi var duydum
(216 puan) tarafından
Evet Ben bi doktora soriyim
(154 puan) tarafından
arkadaşın bahsettiği heralde contractubex yara iz kremi ama çocuklarda kullanılır mı bilmiyorum bı doktora sor bakalim
(863 puan) tarafından
Bi tanidgmn 5 yasnda oglu icin alinmisti canm kullanilir
(154 puan) tarafından
bahsettiğiniz krem bu muydu
(863 puan) tarafından
Evet canim internetten baktm da ismiyle bilemedm fotografina baktm buydu
0 oy
tarafından
Elma sur kız iyi gelir izi kaybeder benim burnum öyle yara olduda hemen elma sürdüm mis gibi geçene kadar sür 
(710 puan) tarafından
Evet ekşi elma suyu
0 oy
(1,152 puan) tarafından
İz en iyi kantoran yağı ile geçer canım, günlük düzenli süreceksin benimde yigenimin kaşı açıldı, kullandık iz kalmadı çok şükür 
0 oy
(470 puan) tarafından
Yapacak bir şey yok canım başta belki sürülebilir çoktan iyileşmiş büyüdükçe küçülür kaybolur bence benimde çok yaram vardı 
0 oy
(2,712 puan) tarafından
Bizim de dudak üstünde olmuştu belli bir zaman sonra geçti.
0 oy
(6,346 puan) tarafından
Sarı kantaron yağı sür ama onunla güneşe çıkarma. Her akşam sür mesela baya iyi geliyor.
0 oy
(880 puan) tarafından
Contractubex butun yaraları gecıryr cnm izleri herseyı kayınbabam kaza yaptı hep yuzune dıkıs atıldı bunu kullandı sankı kaza yapmams iz yok adamın suratında dırek eczaneden alıyrsn ama pahalı en az az yedıre yedıre sur canm 3 defa faln gunde
0 oy
(79 puan) tarafından
Sari kantaron yagi dogumumda doktorda istemisti
0 oy
(10,370 puan) tarafından
Contractubex var amaaa uçmuş fiyatı

Bu tarz durumlar için evde trukid ya da ıncıanın yatıştırıcı stiğini bulundurun 
0 oy
tarafından
Hergun iki uc kere azicik sarı kantaron yagi surerseniz biiznillah gecer . 
0 oy
(7,613 puan) tarafından
Canım geçiyor geçiyor da uzun zaman alıyor bende kendi kızımdan biliyorum bir çocuk yüzünü tırnaklamıştı boydan boya bir buçuk yıl sürdü o izin geçmesi.
0 oy
(3,895 puan) tarafından
Canım benim elimde iz var görsen çocuğunun haline şükredersin ufak tefek izler normaldir geçer korkma geçmese de anı olarak kalır.Geçirecek kremler satılıyordur.

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 109 göst.
21 Şubat 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 245 göst.
30 Ekim 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Hindi kafa (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 145 göst.
13 Şubat 2022 Aile kategorisinde KuzucuklarinAnnesi07 (72 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 76 göst.
10 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Papatya43 (523 puan) tarafından soruldu

379,968 soru

11,374,429 cevap

34,857 kullanıcı

...