0 oy
71 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Evet kızlar büyük harflerle yazayım Başardım herhal :D olsun iyi gidiyor diye düşünüyorum 

İlk günler evde yapmadı yer kalmadı büyük sbairla temizledim 

Alttan aldım birde hamileyim çoğu zaman agliyacak duruma geldim tam yalacak sıra kalktığı için heryer çiş olsun yavrum yıkamacı ya veririz kafasını okşadım sevdim alımından öptüm kokmasin diye kakadan çok korktu ilk gördu krizler başladı baybaylar alkışlar arkadaşlar inin yanna gitti halay çekiyor demeler falan filan belkide hayatımın en zor dönüm noktası idi biraz önce koltuğa büyük tuvaletini yapmış korkmus ve gitmiş lazimlikta yapmış oturduğu için halıya halıdan parkeye ufak bir sınır kiriz geçirdim olsun dedim ve temizledim zaten temizlik yapacağım canı saoalsin belki linç edecekler heryere yaptırıyor diye ama çocuk kestiremiyo bizler bile bazı şeylere çok zor alışıyoruz kalmiski hu küçük yavrular 25 günün sonunda pes etmedim ve öğrendi çok şükür söylüyor ama yetiştiremiyir oturur inslalah yetiştirir eşen kalın sizi seviyorum tuvalet eğitimi verecek olan analar bol sabır diliyorum kendinize iyi bakın huni takmadan atlattigimi düşünüyorum NOT EN AZ 10 BOXER ALMAYİ UNUTMAYIN ATLET VE BOL BOL ISLAK MENDİL VE HUNİ EVDE VARDİ BEN ALMADIM :D biraz eylenelimm diye açtım gereksiz ve linç edecek olan yazmasın her dert postları mi olacak dimi 

2 Cevaplar

0 oy
(863 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap

Amaaan bunun neresini lincleyecekler cocuklar öğrenirken elbet evi halledecekler yapacak bisey yook :D Allaha sukur 1 ay oldu biz 2 gunde tamamladk tuvalet egitimini oglum masallah cok dirayetli cikti :angel: Senin hali parke ufak ufak pislenmistir benm kizim salona oyuncak oynamaya girdi kucuktu o zaman tuvalet egitimi veriyordum yine .

Ben mutfakta ugrasirken buyuk tuvaletini yapmis duvara koltuga heryere bulastirmis beni de linclesinler ozaman ay bende kalp krizi gecirecektim kafayi yemek uzereydim oglmda kucuktu daha :D:D:D

tarafından
Ahaha kız hormonlar tavan benim şuan herşeye gülüyorum bişey olmaz haliciya vereceğiz koltuklari yikattircaz dimi annem diyorum kendim ettim kendim buldum şarkısını söylüyorum eşim gülüyor ben bakınca susuyor
-Reklam-
0 oy
(3,046 puan) tarafından
Baksır için daha küçük değil mi yâv sıkabilir çocuğunu. Hem dr de bi yaşa kadar önermiyor. 

Halıları kaldırmak daha evlâ. 

Ben de eşim yüzünden çiş eğitimi veremiyorum maalesef çünkü aşırı derecede titiz bı gün iki gün evde yokken yapıyorum ama eşim evdeyken yine bezliyorum. Çiş de diyor. Lâkin bı bez bağla bı lazimliğa çiş yaptır çocuğun kafası karıştı. 
tarafından
Ay çocuk onun titizliği dinlermi bizde titiziz hepimiz yani bayanlr olarak ama o çocuk öğrenmesi gerekiyor bir şekilde halıları kaldıramam balım çocuğum düşer çok koşuyor Allah korusun ayağı kayar falan
tarafından
Baksir 2 3 yaş aldım teyzesi yok kız her bedeni var nasıl şekerler ama

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 106 göst.
28 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde clk38 (1,368 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 503 göst.
17 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Azkaban (2,746 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 205 göst.
29 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Annemnerdeeee (1,856 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 136 göst.
16 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,432 soru

11,357,503 cevap

34,835 kullanıcı