0 oy
50 göst.
Diğer kategorisinde (153 puan) tarafından
Evettt çok şükür ki bende artık sezaryen için gün aldım. Üçüncü sezaryan olmasina rağmen sanki ilk gibi heyecanlıyım sanırım ara verince öyle oluyor. Kızlar sizler neler yaptınız sezaryen doğum yapanlar tavsiyeniz varmı şunu şöyle yapsan daha iyi olur diyebileceğiniz. Ve ağustosta doğum yapacak varmı ?

3 Cevaplar

0 oy
(623 puan) tarafından

Bol seker siz kahve bol bol yürüyüş rezene ve kımyon cayı  stres yok bırde:angel:

(153 puan) tarafından
Stres yok ve ben bu pek mümkün değil ama elimden geleni yapicam. Kimyon ve rezeneyi şimdiden az az içsem bişey olurmu ?
(623 puan) tarafından
Rezene ıce bilirsin bir fincan :)
-Reklam-
0 oy
(3,101 puan) tarafından
Ay sirtini gogsunu üsütme aman. Esarpla falan sar.ben hep usuttum hastanede 2 dogumda da 2 gece oturur vaziyette uyukladim.yattigim yerden kalkamiyordum batiyordu gogsum.benmde 6 si ve 18 i
(153 puan) tarafından
Evet üşütme insanı mahdefiyor doğum sonrası iyiki söylediniz dikkat edicem ❣️
0 oy
tarafından
Kaç haftaliksiniz hangi güne verdi acaba bende 35 haftaligim 3.sezeryani olacağım Ağustos 31 diye konuştuk doktorla ben hem korkuyorum hem aşırı sabırsızlanıyorum Allah yardımcımiz olsun sağ salim kucağımıza alalım bebeklerimizi inşallah 
(153 puan) tarafından
37 haftaligim canım 17 agustos gün aldım rabbim sana hayırlısıyla gününe kavuşmayı nasip etsin. Amin inşallah.

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 173 göst.
0 oy
10 cevap 208 göst.
0 oy
3 cevap 92 göst.
0 oy
1 cevap 50 göst.
25 Eylül 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde fikris35 (503 puan) tarafından soruldu

379,174 soru

11,350,116 cevap

34,818 kullanıcı

...