0 oy
124 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Beni tanıyanlar eşimle çocuk istediğimi bilir bu ay baya hevesliydim ama ilk defa hayatımda 6 gün erken oldum regl normal de çok olurum bugün 3.gunumdeyim çok az geliyor 2 gün biraz fazla geldi neden böyle oldum acaba bebek vardı da düşük mü yaptım bide hiç regl kanına benzemiyor kırmızı yani bir yerin kanar akar ya bide parça oarca Birsey geliyor koyu kırmızı yasayan oldu muuu

4 Cevaplar

0 oy
(3,181 puan) tarafından
Acaba yerleşme kanaması mı ki
-Reklam-
0 oy
(2,069 puan) tarafından
Düşük ise ağrı olur birde parça seklinde oluyor açık renkli 
tarafından
İlk açık renk halinde geldi pembeydi hatta yerleşme kanı mı acaba dedim
(2,069 puan) tarafından
Onu bilmiyorum ama dusukte ağrı oluyor ilk kanda değil ama istersen bir kan tahlili ver orada çıkar varsa bebek
(7,410 puan) tarafından
Bende düşük yaptım ne ağrım oldu ne parça geldi canım o belli olmaz yani herkes öyle olacak diye bise yok
0 oy
(934 puan) tarafından
Yerleşme kanaması değil canım, stresten oluyor çünkü ben de öyle olmuştum, hatta hemşire dedi ki yerlesme miydi acaba, kanaman nazilsi dedi, valla 2 gün oldum çok sonra azaldı dedim. Yok yerleşme kanaması böyle olmaz demişti. 
0 oy
(2,134 puan) tarafından
Halk arasında dolaşan bişey var ama ne kadar doğru bilmiyorum eğer hamile kalcaksan önce bi kaç ay adet düzensizliği olur muş sonra hamile kalır mışsın. Benim günü hiç şaşmazdı güne gün olurdum sonra düzenim bozuldu 2 3 ay ya erken oldu ya geç oldu sonra hamile kaldım canım. Bi arkadaşımda aynı böyle oldu
(320 puan) tarafından
Benim annemde der öyle rahim bebek istediği zaman olurmuş diye gerçekten banada olmuştu
(2,134 puan) tarafından
Aynen canım

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 44 göst.
13 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Minikmucize (2,565 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 229 göst.
22 Haziran 2021 Aile kategorisinde dorugunannesi04 (202 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 890 göst.
11 Kasım 2020 Diğer kategorisinde Istanbullu 34 (5,272 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 437 göst.
29 Haziran 2020 Diğer kategorisinde Sevda. 21 (93 puan) tarafından soruldu

379,379 soru

11,356,224 cevap

34,832 kullanıcı

...