0 oy
375 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından
Arabanın koltuk örtülerini makinaya atmıştım kancaliydi makinada kalmış 2 tanesi borudan cıktı 1 tanesi makinada kaldi yıkanırken ses çıkıyor nasil çıkarabilirim makinanın bozulmasını ıstemiyorum yardim:(

6 Cevaplar

0 oy
(2,972 puan) tarafından
Eşim servis benim cnm akşam gelince soruyum 
tarafından
Çok iyi olur ya bosch markası ama
(2,972 puan) tarafından
Aşağıya giden kazan hortumu varmış cnm o çıkacak oradan çıkacak diyo kendileri yapamaz servisn gelmesi lazım  diyor eşim cnm
-Reklam-
0 oy
(21 puan) tarafından
Bence cnm direk servisi cagir. Ben kendim vidayı cikarmaya calisirken pervaneyi kirdim. Garantidende cıktı. Cagir onlar baksin
tarafından
Ya servisi çağıracak bişey varmi ki
0 oy
tarafından
tamirci çağır bence
0 oy
(94 puan) tarafından
Kuzum aşağıda kapak var. Onu kaldır sol tarafta bi delik var kapaklı annem ordan çorap cikartiyordu
(266 puan) tarafından
Ahaha vala agzimdan aldin lafi
tarafından
Çıkardık cok şükür sağol canım
(266 puan) tarafından
Gozunuz aydin canim yazik olurdu vala neyseki ders olmustur dikkat edersin artik insan neyden ders cikarsa o kadar tecrube oluykr
tarafından
He valla Doğru
0 oy
(422 puan) tarafından
Canm bizimde sutyenin demiri varya o kacmis her calistinda ses gelioki sonra servis cagirdik makinayi ters cevirip altindan cikardilar sennkide servislik bnce
0 oy
(181 puan) tarafından
Dur canım ben eşime sordum anlatmaya çalışıyor. Alttaki kapak var ya onu açmayı denedim mi?
tarafından
Evet canım şükür cıktı acaba eşine sorsan suan ses cikarmiyo makina kalmış midir ifinde
(181 puan) tarafından
Çıktıysa kalmamıştır canım. Eksik parça var mı çıkan malzemede?

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 480 göst.
6 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Mutlulugum6 (134 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 153 göst.
5 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Memleket sevdalisi (45 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 146 göst.
29 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Ysmnalparsln (255 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 68 göst.
17 Mayıs 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Elif Ada annesi (6 puan) tarafından soruldu

380,098 soru

11,378,789 cevap

34,864 kullanıcı

...