0 oy
86 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (274 puan) tarafından
 4 5 senedir siyah kullanıyorum ve cok sıkıldım kızıla boyamak istiyorum ama yıpranır yanar diye de cok korkyorum bir iki kuaföre sordum biri baya yıpranır dedi biri ezilebilir dedi karar veremedim bu arada 1 bucuk senedir boyamadım saçlarımı aranızda siyahtan kızıla geçen var mı saçlar yıpranır mı?

4 Cevaplar

0 oy
(7,257 puan) tarafından
Siyah boya mı kendi saçın mı 
(274 puan) tarafından
Boya canım
(7,257 puan) tarafından
Hm bilemiyorum o zaman
(274 puan) tarafından
Bi kaç kuaföre daha sorasım var
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben çok yaptım canim sorun olmadı hem aradan 1 buçuk yıl geçmiş bence sorun olmaz 
(274 puan) tarafından
Boyanın markası neydi bi bende deniyim :)) saçlarınız siyah dı dimi
tarafından
Evet siyahtı koleston markası ☺ palette de çok yaptım
(274 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım bi deniyeceğim umarım iyi olur :))
tarafından
Rica ederim canım inşallah olur yaz sonucu da buraya ☺
(274 puan) tarafından
Tamam canım :))
0 oy
tarafından
Benim görümcem siyahtan kızıla yakın bakır gibi de görünüyor farklı bir renge boyattı ama şu an saçları çok kötü durumda. Kendi saçının yumuşaklığı filan gitmiş durumda çok farklı. Dokunduğunda rahatsız oluyorsun. Bakım yapmasa dışarı çıkarken o an yıpranmışlığını görüyorsun. Çok fazla işlem uygulandı. İlk açtılar sonra sarıya boyadılar sonra kızıl rengine yakın dediğim rengi verdiler. Işıkta bakır rengi normal zamanda kızıl rengi gibi. Tuhaf bir renk. Pişman oldu da abisi laf yapıcak diye sesini çıkaramıyor. 
(274 puan) tarafından
Eğer düzelmezse siyaha boyatır kesin bende 4 sene önce sarı yaptırmıştım cok yıpranmıştı saç kestirdim ve geri siyaha döndüm şimdi yine farklı renk istiyorum kararsızlık cok :)
tarafından
Yavaş yavaş geçmek gerekir herhalde. Mesela siyahtan sarıya döndün onu bir süre öyle kullanıp sonra kızıla boyatmak gerekir herhalde yani bana mantıklı gelen bu şekil. En azından o zaman zarfı içinde saç dinlenir biraz. O sırada bakım filan yaparsın daha iyi olur gibi geliyor bana. Hiç boyatmadım ama mantığıma yatan bu :) :))
(274 puan) tarafından
Saol canım :)) hiç mi istek yok boyatayım bi değişklik olsun diye bana her ay gelirler boyatma isteği :)
tarafından
Yok kız hiç istek yok. Her kuaföre gittiğimde kuaför gel boyayalım değişiklik olsun filan diye. Yaz aylarında güneşten dolayı açılıyor rengi. Kış günü sarıya yakın kumral gibi oluyor. Seviyorum saçlarımı.
(274 puan) tarafından
O zaman ne güzel :))
0 oy
tarafından

Ben kızıldan, bal rengi yaptım ordan tekrar kızım yaptım sonra bakır yaptım kızılın üstüne :D tabi bunlar zaman araliklariyla oldu. En son yine bi kızıldan sıkıldım sarı yapayım dedim şuan saçlarım pişmaniye gibi :woot: 3 aydır boyamıyorum düzelince yine boyuycam :D yani sarı dışında diğer renk geçişleri zarar vermedi saçıma 

(274 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım :))

İlgili sorular

0 oy
44 cevap 1,036 göst.
0 oy
9 cevap 197 göst.
14 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Memuranne& (1,793 puan) tarafından soruldu
+2 oy
12 cevap 180 göst.
29 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Ruyam98 (57 puan) tarafından soruldu
0 oy