+1 oy
210 göst.
Diğer kategorisinde (97 puan) tarafından

Kizlar gecende bi tanidigim dedi ki kiz bebeginin olmasini isteyenler icin bir dua varmis ama kizinin ismini ayse koymak zorundaymissin tanidiklarimda deneyenlerinkinin hepsi tuttu diyor var mi boyle bir sey duyaniniz dogru mu ya :O

10 Cevaplar

+2 oy
(710 puan) tarafından
Doğru mı değil mi bilmiyorum ama şuna eminim ki böyle bir şeye ihtiyaç yok. Çünkü iki elini açıp semaya kaldırdığında bizzat bebeği yaratacak olanla iletişim kuruyorsun. İkii elini aç ve direk ondan iste. Ama yine de senin ve ailen için hayırlısı olanı istemeni tavsiye ederim. Çünkü kız çocuğu var ana babayı cennetlik eder, kız çocuğu var öldükten 100 sene sonra bile ana babasına bela okutur. Allah her şeyin hayırlısını versin. Amin 
(97 puan) tarafından
Aminnnn Allahim hayirli evlat versin
(7,254 puan) tarafından
Aynen katılıyorum kız çocuk bende çok istiyordum sürekli dua ettim ama hayırlısını istedim çok şükür kızim olacak inşallah
-Reklam-
+1 oy
(624 puan) tarafından

Yüzde elli zaten ya kız ya erkek Ayşe Fatma koyma boşuna :D

(97 puan) tarafından
Ya orasi oyle de dua falan diyince sasirdim su an 7.5 aylik bi oglum var zaten simdi dusunmuyorum ama bir kiz cocugum olmasini cok istiyorum Allahim nasip etsin insallah
0 oy
tarafından
İlk kez duydum kız. 
0 oy
(1,900 puan) tarafından

Aynını yaptım kız olcak nasipse ikinci isimde zorlanıyorum şimdi :D

Hatta erkek isteyenler için de Muhammed koyma versiyonu varmış... 

Öylesine denemiştim nasip..

(2,452 puan) tarafından
İsimde niye zorlanıyon kız
(1,900 puan) tarafından
Öyle bir dua ettim bi kere mecbur koycam ikinci isim güzel ve anlamlı olsun istiyorum hem uyumlu hem eşimle ortada buluşacağımız
(1,900 puan) tarafından
Rainbow konuyu sen açmadın mı bilmiyomusun zaten öyle çok özel bi dua değil "eğer kızım olırsa Ayşe annemizin ismini vercem yada erkek olursa peygamber efendimizin ismini vercem" şekilde öyle bir etmiş bulundum duamdan dönmek istemedim
(97 puan) tarafından
Konuyu actim da duayi bilmiyorum canim
(1,900 puan) tarafından
He tamam canım. Ben böyle biliyorum
0 oy
(2,393 puan) tarafından
Eğer olur da Ayşe koymazsan ne oluyor acaba bunu daha çok merak ettim :D
(97 puan) tarafından
Gercekten ben de merak ediyorum :)
(8 puan) tarafından
Mükremin gezgin oluyor ilerde canım ahahahaha
(7,715 puan) tarafından
Hawaahahajjaaja @hayrullahserpil :))))
(666 puan) tarafından
Huhahhhhahaha çok komik kızz  :D
(8 puan) tarafından
Öyle ama canım yani
0 oy
(8 puan) tarafından

Valla kaynanamın adı koyamam :D

(97 puan) tarafından
Ahahah bu iyiydi :)
(8 puan) tarafından
(⁠ ⁠◜⁠‿⁠◝⁠ ⁠)⁠♡
0 oy
(13,887 puan) tarafından
Hiç duymadım o dua yi ama normal dua edince de nasipse olur zetrn
0 oy
(2,727 puan) tarafından
Kız bir dua var evet duydum ama ismi ilk defa duydum ben saçma buluyorum yaratan ne verirse ona razı olacan hayırlısı sağlık sini istiyecen
0 oy
(3,895 puan) tarafından
Birde sen kız bekliyormuşsun oğlan oluyormuş. :) Bu zamana kız çocuğu mu getirilir canım ne güzel bir oğlun varmış ortam çok bozuk.Rabbim evlatlarımıza sağlık sıhhat versin. ❤️
0 oy
(247 puan) tarafından
İki oğlumun üstüne sürekli kızlara heveslendim bir ay boyunca her ezan vakti dua ettim isterken agladigim bile oldu ve yine diyorum varlığına şükür ettiğim kızım oldu altı aylık şuan özel bir dua okumadım kalpten edilen dua da önemli 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 190 göst.
30 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Canparcam (130 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 108 göst.
0 oy
7 cevap 279 göst.
0 oy
9 cevap 104 göst.
31 Mart 2023 Aile kategorisinde Kaavi (2,090 puan) tarafından soruldu

380,249 soru