0 oy
210 göst.
Diğer kategorisinde (3,445 puan) tarafından
Zaman makinesi icat edilseydi hanhi zamana seyehat etmek isterdiniz ben antik mısır antik roma ve osmanlı dönemlerıne gitmek isterdim amaç sohbet olsun biraz kafamizı dagitalım

18 Cevaplar

+3 oy
tarafından

Osmanlıya ben gıtsem 3 gunde kellemı alırlardı cumhurıyet kadınıyım ben cunku, saraya düşsem orda da o kandırır bu kandırır 2 gunde zehırlenır denızın dıbını boylardım :D beni mumkunse ılerıye gondersınler 

tarafından
Ya Orası öyle gelse başım gözüm üstüne kabul ederim ben o dediğim konularda nefsime ağır gelen şeyler olduğu için öyle dedim
tarafından
Ben kabul edemem kuzum yasayamam acıkcası herkesın dusuncesı farklı sen kabul ederım dıyosun ama maksımun 1 ay zor dayanırsın :) neyse olur gorus ayrılıgı
tarafından
Yok kız Allah in izniyle dayanırım
Ya öyle şeyler görüyor okuyoruz ki artık biseylerin değişmesi lazım en basit örnek insanlar artık sokaklarda hayvanlar gibi çiftlesiyor ve diğer insanlarda normalmiş gibi karşılıyor
tarafından
Kuzum ben cumhurıyet kadınıyım derken sokakta sevıselım demıyorum bana gore de onlar yanlıs, mesela idam da gelmelı bence ama sokakta sevıstı dıye bırını asmak ıcın degıl, cocuk tecavuzcusunu, katili asmak ıcın demek ıstedıgım farkı anlıyorsun dimi
tarafından
Yok kız ben senin düşünceni kastetmiyorum seni anlıyorum zaten
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Çocukluğuma gitmek isterdim doya doya özgürce düşe kalka korkmadan sokakta oynadığım yıllarıma gitmek 
(3,445 puan) tarafından
Bizim cocuklugumuz guzeldi ya simdi cocuklarimizi kapinin onune cikarmaya korkuyoruz
tarafından
Ben çıkarıyorum ama bi ayağım balkonda sürekli takip halindeyim ama kendi çocukluğum çok güzeldi
0 oy
(7,459 puan) tarafından
Bu yaşıma kadar tatile gitmedim karadeniz  ve çanakkale görmek isterdim 
(3,445 puan) tarafından
Nasip etsin canım belki bir gun imkan olur gidip görursun bende cok merak ediyorum
(7,459 puan) tarafından
İşallah olur hayırlısı
tarafından
Çanakkale küçük ama çok guzel
0 oy
tarafından
Keşke öyle bişey olsa şöyle 40 50 60 sene önce tiktok Instagram Facebook gibi saçmalıkların olmadığı bir zamnda yaşayıp olseydim
(3,445 puan) tarafından
Tertemiz dönemler komsulugun oldugu cat kapı gidip gelebildigimiz zamanlar guzel olurdu:)
tarafından
Ben sosyal medya falan kullanmıyorum böyle şeyleri tehlikeli ve gereksiz buluyorum 7 senedir yok hayatimda şimdi insanların tek arkadaşı telefon olmuş sohbet etmeye kalksan herkes ekrana bakıyor boş beleş bir nesil olduk gidiyoruz
0 oy
(934 puan) tarafından
Valla ileriye gitmeyi isterdim, çocuğum büyümüş beraber karşılıklı oturuyoruz, etrafı dagitmiyor güzel güzel yemeğini yiyor beni hiç yormuyor :D 

Sonra zaten zaman makinesi bende olduğu için özlediğim günlerde hooopppp küçüklük zamanına giderdim, öperdim severdim sonra yine ileriye:D
0 oy
tarafından
Bir zaman makinası olsaydı eğer iyi hir ailenin çocuğu olmak isterdim 
0 oy
(4,983 puan) tarafından
Annemle birlikte çocukluğuma ona dahada sıkı sıkı sarılıp doyana kadar koklamak isterdim 

Ben hazırım gitmeye ☺️
0 oy
(4,439 puan) tarafından
9 Eylül 1922 mümkünse, izmir kordon boyuna :)) 
0 oy
(13,367 puan) tarafından
Yani bu şansla geçmişe gitsem kesin köle olurdum o yüzden çok emin değilim 
0 oy
tarafından
Eşimin babasının olduğu zamanlarda eşimi görmek isterdim ( eşim 7 yaşindayken yıldırım çarpmis  babasina
0 oy
tarafından
Geleceğe gidip kızım büyüdüğünde nasıl bir hayatı olacak onu görmek isterdim 
0 oy
(2,122 puan) tarafından
Dollendiyim geceye giderdim yumurtaya gitmezdim nsjsjsjs
0 oy
(7,241 puan) tarafından
Valla bacı hiç heyecan sevmem yaşadığım döneme zor adapte oluyorum evden dışarı çıkmak istemiyorum hiç o topa giremem 
0 oy
(1,135 puan) tarafından
Çok uzağa gitmeye gerek yok 17 yaşıma geri dönmek isterdim :) 
0 oy
(625 puan) tarafından

10 yıl öncesine gider, kendimi bulur ve ‘bak kızım şunları şunları yapmanı istiyorum ..’ diye lafa girerdim:)

0 oy
(2,625 puan) tarafından
28 yaşındayım 7 yaşına gitsem yeter tekrar o zaman dan başlamak isterdim 
0 oy
(4,271 puan) tarafından
1900 lu yillarda Kanada ' da koyde yasamak isterdim.
0 oy
tarafından
Ben Ataturk un yaninda olmak isterdim.. Onun o fikri, zikri kimsede yok

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 208 göst.
21 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Zzzzzz (1,497 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 87 göst.
15 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Zeynepagd (365 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 189 göst.