0 oy
77 göst.
Aile kategorisinde (143 puan) tarafından
Kizlar doğumdan sonra sizi kim ameliyathane kapısında bekledi çıktığınızda kimi gördünüz ilk ben ameliyathaneye girerken de cikarkende hep eşim vardı annem kardeşlerim eşimin ailesi babam oda da bebeğin yanindaydilar eşim kapıda beni bekliyordu ve geç çıktım herkese beni sormuş nasıl diye ve ebelerde eşimden yana çok şanslı olduğumu söylediler bunu zaten biliyordum ama bir kez daha onunla evlenerek ne kadar doğru bi karar vermiş olduğumu anladim 

5 Cevaplar

0 oy
(1,288 puan) tarafından
Senin adına sevindim ben kimseyi görmedim çünkü kimse oturduğu yerden bile kalkmadi
-Reklam-
0 oy
(341 puan) tarafından
Vlaa ben çıktığımda bı sürü kişiyi gördüm 4 tane görümcem eşim eltilerim ve gorumcemin kızı oğlu kaynım hatta ebeler sürekli gidip gelip sevenin çok kız demişti kapıda bı sürü kişi seni bekliyo 
0 oy
(1,294 puan) tarafından
Doğumdan sonra bebeğimle birlikte çıktık ameliyathaneden. Annemle eşim bekliyordu kapıda, hep birlikte odaya çıktık sonra
0 oy
(7,439 puan) tarafından
Normal doğurdum teyzem eniştem annem kardeşim eşim görümcem babam ameniyat olmuştu o gelemedi eve geçince diyer akrabalar geldi aradı küs olduğum dedem benle ozaman barıştı telefonla konuştuk hepsi bekledi teyzem yanıma girdi doğumda çok zorlandım morel olsun diye yanıma biri geldi az durdu çıktı 
0 oy
(1,919 puan) tarafından

Maşallah Allah daim etsin. Ben eminim kızının peşinden gidecek göreceğiz :D

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 169 göst.
3 Eylül 2021 Diğer kategorisinde H&S (294 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 70 göst.
12 Nisan 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde Fatma58 (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 126 göst.
0 oy
3 cevap 32 göst.
30 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Umay17 (11 puan) tarafından soruldu

380,617 soru

11,396,010 cevap

34,913 kullanıcı

...