+1 oy
1,149 göst.
Diğer kategorisinde (1,465 puan) tarafından
Kızlar alt kat komşum var aramız iyi ama durmadan birşey istiyorlar süpürgeleri bozuk 1 haftayı geçti Hergün istemeye kızları gönderiyor bugün kız geldi süpürgeyi götürcem dedi bende benim işim var dedim çabuk bitir dedi bekledi aldı gitti ütüleri bozuk arada onu istemeye geliyorlar bugün çamaşır yumuşatıcısi sordular un yağ buzdolabı poşeti soğan patates su ne aklınıza gelirse normal mi yoksa ben mi abartıyorum ben isteyemem hele elektronik ürün hadi 1 kere neyse He birde süpürgeyi götürdü bugün bizde kalsın yarın getireyim diyo

52 Cevaplar

0 oy
tarafından
Size tasinsinlar bence :))ben olsam açmam kapıyı bir gelir iki gelir anlar herhalde ma.ll degilse
(1,465 puan) tarafından
Benim kız durmuyor ki hemen kapıyı açıyor
tarafından
Kaç yaşındaki kızın
(1,465 puan) tarafından
3 yaşında :)
tarafından
Ussten kitleyince yetişemez ki ve zaten kilitli tutmuyorsaniz hata yapıyorsunuz
-Reklam-
0 oy
tarafından
"çabuk bitir" mi... Emrin olur deseydin. 
(1,465 puan) tarafından
Valla ya birde götürünce içinde pisligiyle getiriyo sinir oluyorum
tarafından
Bi an önce hayır demeyi öğrenmelisiniz hele elektronik eşya emanetin canı azdır bozulur para kolay değil günümüzde
(1,465 puan) tarafından
Aynen öyle ya bozulsa bana kalacak birşeyler yapmalıyım
tarafından
Yani gaz vermek gibi olmasın da anladığım kadarıyla bu komsuluk değil kullanıyo resmen. Kırılacaksa kırılsın bence mesafeli olun öyleleriyle. Zaten bi tek şeye hayır de senden kötüsü olmaz göreceksin menfaat bu komsuluk değil
(1,465 puan) tarafından
Aynen öyle iyilik yapıyoruz bulduğuma bak:(
0 oy
(100 puan) tarafından
Vermem eşim kızıyor bı daha gelme kapıya de yola gitsin ayıp denen bisy var 1 kere alırsın 2 3 e yüzün olmaz 
(1,465 puan) tarafından
Valla hiç yüz yok gibi ben utanırım ya süpürgeyi erken yapıp içini yıkıyorum kız birde geri içinde pisligiyle getiriyo
(100 puan) tarafından
Terbiyesizlikten başka bisy değil bence dediğimi yap kapı deligine bak oysa açma bile bazı insanlar hiç birşeyi haketmiyor
0 oy
(3,400 puan) tarafından
Eğer gerçekten araniz iyiyse bir kaç kez red etmenle araniz bozulmadan bu alışveriş biter. Ama bu alışveriş için araniz iyiyse menfaati bitenin, muhabbeti de biter.
(1,465 puan) tarafından
İnsanları kırmak hoşuma gitmiyor ama bu kadarı da çok fazla
(3,400 puan) tarafından
Kırmak değil ki bu ama ,karşı tarafa kendi fark etmediği için abarttıgini hatırlatmak.Sizde işiniz olduğunu evde kalmadığını vs söyleyeceksiniz bu çok normal birsey kendiside biraz istemekten çekinmeli.
(1,465 puan) tarafından
Aynen öyle ben hayatta isteyemem birinde zor durumda kaldım karşı komsumdan istedim birşey yerine de başka bir şey gönderdim sonra
0 oy
tarafından
Bacım kelime hazinende  HAYIR yokmu da veriyorsun 
(1,465 puan) tarafından
Yok kız valla:D
tarafından
Olsun artık
0 oy
(8,704 puan) tarafından
Huy edinmiş bunlar. Bi de çabuk bitir demiş, sanki kendilerinin süpürgesi:) el verip kolu kaptırmışsınız. Eşinizi bahane edin. Bana kızdı deyin. Bunu da eşinize söyleyin, haberi olsun
(1,465 puan) tarafından
Bazen yalan söylüyorum vermemek için günaha da giriyorum bu yüzden bugün gelmediler hayret:D
(8,704 puan) tarafından
Bu yalanın günahı olmamalı bence. Süpürgeniz bozulsa size yenisini mi alacaklar sanki. Evinizdeki eşyalara sahip çıkmalısınız kolay para kazanılmıyor
0 oy
(4,660 puan) tarafından
E sen çık evden gelsin otursun hayır diyceksin bir iki istemez 
(1,465 puan) tarafından
Evet hayır demeyi öğrenmem gerekiyor acil bir şekilde
0 oy
(189 puan) tarafından
Ulan kapı karşım erkek kardeşim bende hep birşey isterim soğan domates patates  birkere yoğurt istedim tencere tavuk suyu yani anı lazım olan bende olmayan şeyler olursa direk onlara gidip isterim  oda benden sıkılmış mıdır acaba böyle.  
tarafından
Yani kardeş diye hakkı yok mu bn sevmem öyle ben istemiyorsam kimse istemesin
(1,465 puan) tarafından
Devamlı da olmaz diye düşünüyorum
0 oy
(44,836 puan) tarafından
Ben yeme içme olarak veririm herşey ama elektrikli ev aletlerimi vermem açıkçası her zaman alinmiyo birde ucuz bişey de degiller  öbür türlü herşey veririm ama
(1,465 puan) tarafından
Bende herşeyi verdim bulaşık deterjanı bile :D hatta çamaşır aşmaya bile geldiler:D
0 oy
tarafından
Sen yarından basla bence yok demeye . Yarin getrimezlerse sen git iste . Ve esimin gönlü olmuyir bir seyler vermeme de. Kendileri getirirlerse de qyni seyi soyle . Bu cumleyi tekrarlarsan ayaklari kesilir. Komsu komsunun külüne muhtac ama gururuna da muhtac bence :)
(1,465 puan) tarafından
Aynen öyle ya en son süpürge tak dedirtti bana bu kadarı çok fazla
0 oy
(2,667 puan) tarafından
Ayy boyle yirtik insanlardan nefret ederim normalde insan yardim.ed3cegi varsa da etmek istemiyor.

Misaf8tim gelecek verememe deyip vermeyom 
(1,465 puan) tarafından
İyilik yapıyoruz karşılığı böyle olunca iyilik yapasim gelmiyor ya
0 oy
(13,734 puan) tarafından

Aylık geçiniyor sizden :)

(1,465 puan) tarafından
Ne yazıkki öyle
0 oy
tarafından
Oldu bir de uslubu pis..  Kocam kiziyor kusura bakmayin kavga ettim bu yuzden baska birinden alin de kapat. Benim annem tuz bile istese paketle alip verir.. eger size geri odemiyorlarsa asla vermeyin.. Bu komsuluk degil adam kaziklamak
tarafından
hatta bence suan esini gonder cam kirildi supurgeyi verin desin.. Valla ben sinir oldum sakin kendini kullandirma bir daha
(1,465 puan) tarafından
Yok hiç geri gelmedi bulaşık deterjanı bile verdim kız yani hani tuz istenir de diğerleri çok abartı hee birinde de çamaşır aşmaya geldiler:D
0 oy
(1,843 puan) tarafından
Ne alaka kiz bugune kadar komşu dan çöp istemedim kendi annem den bile markete falan ugramiycaksam 1 Yumurta 1 patates çekinerek isterim fazlası değil o da kırk da 1
(1,465 puan) tarafından
Ooo ben neler neler verdim iyilik yaptım hadi onlar neyse de süpürge sinirimi ziplatti
(1,843 puan) tarafından
Veremem acil lazım oluyor kullanıyorum de kız önce den süpürge mi vardı çakı süpürgesi kullanıyordu millet
(1,465 puan) tarafından
Öyle valla
0 oy
(7,389 puan) tarafından
Bacım sen iyi misin hani buyukte konuşmayın ama ben imkanı yok istemem süpürge girgirlar kalan yeri Vileda yapar idare ederim bozulsa eşine ne dicen geride yapriracak olsalar kendininkini yaptirir en azından eşim müsade etmiyor de gönder yuzsuzluk bu
(1,465 puan) tarafından
Haklısın valla bir an önce durdurmak gerekiyor bugün gelmediler şükür:D
0 oy
(4,459 puan) tarafından
Hahahah cok sinir bozucu yaa bi de cabuk bıtır deyıo basını mı bekledı. Gercekten mesafe mükemmel bişeyy
(1,465 puan) tarafından
Evet ya mesafe koymak gerekiyor
0 oy
(1,354 puan) tarafından
Verme eşim izin vermiyor de ve ya bozuldu de verme bir kaç kere herşeye bozuldu, bende de yok gibi şeyler söylersen bir daha gelmez öyle bi komşum vardı benimde. Senin hayır diyemeyecgini bildiği için herşeyi istiyorlar insan kullanmayı çok iyi biliyorlar
(1,465 puan) tarafından
Bugün gelmediler hayret sabah erkenden süpürüp yıkıyorum yıkadım diyorum bazen:D
0 oy
(1,478 puan) tarafından

Hiç kendini kötü etme, eşim izin vermiyor ben gizli veriyordum öğrendi, tartıştık kusura bakma bundan sonra veremeyecem de gitsin, ayy ben olurken sinirim tepemde fiyonk oldu, sen nasıl dayaniyorsun:angry:

(1,465 puan) tarafından
Sabirliyim demekki:D iyilik düşünürken kendim acınacak hale geldim :D
0 oy
(1,563 puan) tarafından
Hayır demeyi öğrenmen lazım yoksa yakında evine de ortak olur :)
(1,465 puan) tarafından
Aynen öyle zaten hep ondan kaybediyorum
0 oy
(49,486 puan) tarafından
çabuk bitir ne ya 7 yil oldu daha bir igne istemedim istemem de istemesinlerde
(1,465 puan) tarafından
Çok zor durumda kalırsın küçük şeyler istenir de sürekli hayatta istenmez

İlgili sorular

0 oy
52 cevap 1,086 göst.
23 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Nzz123 (1,403 puan) tarafından soruldu
0 oy