0 oy
63 göst.
Diğer kategorisinde (1,334 puan) tarafından
Ben 5 ay önce ikinci sezaryanimi oldum ilkiyle ikincisi arasında da 13 ay var eger şimdi hamileysem risk varmıdır başına gelen varmı hiç 

1 cevap

0 oy
tarafından
İki yıla kadar doktorlar pek önermiyor hamileliği ama eğer şimdi hamile kalsan 14 ay falan oluyor yani inşallah bişey olmaz ama bence hamile değilsen dikkat et üçüncü çocuk seni zorlayabilir bide çok küçük hepsi arka arkaya kendini bunu yapma yine de sen bilirsin canım benden sana sadece bir tavsiye 
(1,334 puan) tarafından
Yok zaten istemiyorum ama geçen bi prezervatif kazası oldu reglimden de 11 gün geçti içim içimi yiyor o yüzden yarın test alicam
tarafından
Canım bak beni yanlış anlama eski postlarina baktım ama o adama daha çocuk falan yapma o adam korunmaz falan senin hayatını sana zindan eder sana çocuklarına yazık olur kendin korun aylık iğne vurdur veya hap al  çocuğu aşıya götürünce aylık iğne vurdur hemen yazık etme kendine eğer hamileysende dogumdan hemen sonra baglat anladığım kadarıyla kocan sana ve çocuklara şiddet uyguluyor fiziksel veya duygusal şiddet fark etmez ama sen en azından aklıni başına al  olan sana olur
(1,334 puan) tarafından
Yok zaten bende istemiyorum hemde bosancaz zaten o yüzden korkuyorum bende eğer olursa vay halime
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 62 göst.
6 Mart 2024 Diğer kategorisinde Busra2607 (313 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 128 göst.
0 oy
6 cevap 265 göst.
10 Ocak 2023 Aile kategorisinde Masallarulkesi_ (242 puan) tarafından soruldu
+1 oy
2 cevap 61 göst.