0 oy
315 göst.
Diğer kategorisinde (287 puan) tarafından

Elim hiç yatkın değildir videodan bakarak yaptım bir yaş doğum günü için ama sadece dedeler anneanne babaanne olacak üç beş fotoğraf çekiliriz yeter bir de balon aldım kaç saattir uğraşıyorum olmuş mu sizce 

image

6 Cevaplar

0 oy
(287 puan) tarafından

En İyi Cevap

Yuklemeyi başarabildim inşallah :))

image

-Reklam-
0 oy
(2,581 puan) tarafından
Çok tatlı eline sağlık çok güzel olmuş 
(287 puan) tarafından
Teşekkür ederim sevindim :))
0 oy
(2,693 puan) tarafından

Çok güzel olmuş eline sağlık :angel:

(287 puan) tarafından
Beğenmenize sevindim teşekkürler ❤️
0 oy
(655 puan) tarafından
Çok güzel çok emek verici gerçekten bir annenin evi yuvası cocujlari eşi için verdiği ilgi çabayi görünce çok mutlu oluyorum tvlerde Esra Erol'da hep aldatan kaçan insanları görünce artık hayata dair insanın inancı kalmıyor ama bu sitede görüyorum ki insanlar yuva için çırpınıyor hala umut var insanlar eşi çocukları icin emek veriyor hem de severek yapıyor ne mutlu
(287 puan) tarafından
Allah razı olsun yorumunuz benim için çok kıymetli. İnternetten almaktansa güzel bir anımız olsun diye çabaladım içimdeki heyecan hâlâ yaşıyor dediğiniz gibi umut hâlâ var. Rabb'im kimseyi doğru yolundan ayırmasın amin ❤️❤️
(655 puan) tarafından
Amin tekrar elinize sağlık çok guzellll olmus
0 oy
(3,183 puan) tarafından
Çok güzel olmuş canım 
(287 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canım
0 oy
(632 puan) tarafından
Bayıldım yaaa masallah ne kadar güzel yapmışsın helal olsun valla ellerine sağlık ☺️ güle güle giysin fıstık 
(287 puan) tarafından
Yaaa gerçekten mii çok mutlu oldum valla beğenilince :)) teşekkürler canım ❤️

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 159 göst.
5 Nisan 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Alyakus (2,375 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 113 göst.
0 oy
3 cevap 602 göst.
6 Mart 2020 Diğer kategorisinde Aşkımızın meyvesi♥️ (3,798 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 628 göst.
17 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,081 soru

11,408,733 cevap

34,945 kullanıcı

...