0 oy
74 göst.
Diğer kategorisinde (93 puan) tarafından
Kizlar çok sıkıştım ya karar veremiyorum..hastayım doktor ilaç verdi sütten kesmem lazım o kdr kotuyumki kafam davul oldu dusuncelerden çok sinirli suratsiz bişey oldum kimse sevmiyor artık ..dün dedim yeter içtim sadece bı dozunu mama vermeye başladım bu seferde memesiz çok zor geldi gece uyanınca deli gibi ağlıyor tak onu alıp mama yapana kadar evi inletiyor herkes uyanıyor stress ediyom ..bazen çok ağlayınca hemen meme veriyorum susuyodu ..uyamayinca meme verince uyuyodu ..şimdi çıplak gibi kaldım öyle hissediyorum.ilac icmeyincede ben kötüyüm ama bu sefer bebek zorluyor sizce hangisini yapmalıyım 

1 cevap

0 oy
(178 puan) tarafından

Bende yaşadım o günleri mutlaka selectra vermiştir doktor emzirirken sadece selectra kullanılır ben kullandım ilacımı çocuğumu da emzirdim şimdi 3 yaşında sıpa gayette iyi bisey olmadı bebeğin büyüdükçe dozu arttırır süte en az geçen selectradır ben 200 mg a kadar içmiştim doktor kontrolünde ilacı kullan bebişi de emzir sağlıkla buyusun<3

(93 puan) tarafından
İlk başta 25 mg selectra sizde işe yaradı mı banada verdi ama dediki ya işe yarar yada yaramaz demişti bnde icmemistim ama çok kötüyüm emzirirken mi 200 mg içtiniz
(178 puan) tarafından
Canım kullan onu bebeğin büyüdükçe dozunu arttıracak ben onla idare ettim bebeğin ne kadarlık canim
(93 puan) tarafından
5 aylik
(178 puan) tarafından
Bebeğin gayet iyi büyüyor uygun dozda verir sana psikiyatri en kısa zamanda hi psikiyatrist ile görüş inan tedavi edilmezse psikiyatrik hastalıklar çok fena selectra emziren anneler için en güvenilir ilaç
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 66 göst.
28 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde MehSinOz (142 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 120 göst.
6 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Cetineylul317 (1,248 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 73 göst.
23 Ekim 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 74 göst.
14 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,127 soru

11,410,163 cevap

34,948 kullanıcı