0 oy
165 göst.
Diğer kategorisinde (208 puan) tarafından

Eşimle aynı adres olmuyor seötiğiiniz yerde başkası oturuyo görünüyor eee o oturan benim eşim :)))

E devletten nasıl taşıyacam kızlar bilgisi olan yardım etsin 

13 Cevaplar

0 oy
(208 puan) tarafından
Şuraya dedikodu yazsam hemen herkes bişey yazar buna girip bakma ihtiyacı bile duymuyor kimse 

Herkes işine geldiği gibi 
tarafından
Hemen ne çabuk tanı koyuyosunuz öyle bilgimiz yokki yazmıyoruz nufüs müdürlüğüne gidip sorabilirsin işin muhatabı onlar ya hani ?
(208 puan) tarafından
Siz neden bu kadar sinirlendiniz ki ayrıca nüfus müdürlüğünde olduğunu bende biliyorum e devletten de oluyorsa diye sormak istedim nüfus müdürlüğü baya uzak çocukla gidemediğim için
tarafından
Post açıyorsunuz 5 dk beklemeden hemen böyle yorum yapıp tepki gösteriyorsunuz cevap verilmedi dedikodu postu olsa cevap verirdiniz fln ne değişiksiniz ya bilgisi olan yazardı bilgisi yok demekki ınsanların ki yazmıyor tepki göstermenize kızdım
(2,555 puan) tarafından
Demekki insanlar bilmiyor nufus mudurlugu yazanlarada uzak demisiniz millet ne yapsa yaranamiyor
-Reklam-
0 oy
(3,397 puan) tarafından
Nufus mudurlugune gidip degistir canım istersen
(208 puan) tarafından
Baya uzakta e devletten oluyorsa ordan yapayım dedim eşimin geçen hafta taşıdım oldu kendimi ekleyemiyorum
0 oy
(12,981 puan) tarafından
Bizim de olmamıştı Eşimin oluyordu benim olmadı Nüfus müdürlüğüne gidip yaptırdık 
(208 puan) tarafından
Hadi ya bende gidecem mecbur o zaman
(12,981 puan) tarafından
Mecbur bizde baya uğraştık
(208 puan) tarafından
Teşekkürler canım
0 oy
(433 puan) tarafından
E devletten oluyor tam neresinden hatırlamıyorum ama eşin e devletinden seni adrese taşımak için başvuru yapacak sende kendin e devletinden kabul edeceksin bunun gibi bi işlemdi
(208 puan) tarafından
Aynen İnternet de de öyle diyor ama çok karışık anlayamadım
0 oy
(2,297 puan) tarafından
E devletten yapmaya çalıştm olmadi.tasinma suresi 20 gunu gecmemesi lazim.nüfusa gittim bir hafta once ordan değiştirdim canm. Sana fikir olsn önceden nufustan randevu alip gidiyorsn 
0 oy
(4,554 puan) tarafından
E devletten tasuyamazsin gidip taşımanız gerekiyo boş olsaydı en beraber tasinabiliyordunuz ama senin imzan olmadan eşin eve kayıt olmuyo :))
0 oy
(1,119 puan) tarafından
Canım eşinin izin vermesi gerekiyor ilk e devletten
(1,119 puan) tarafından
Başka cevap olarak paylascam
(1,119 puan) tarafından
Bu arada eşinle farklı şehirde mi oturuyordun
(208 puan) tarafından
Yok ikimizde İstanbul daydık
(1,119 puan) tarafından
Artık nüfus müdürlüğüne gitmek gerekiyormuş canım soyadı değiştirirken gidersin onun içinde kimliğe
(208 puan) tarafından
Sağol canım uğraştırdım seni de
0 oy
(1,189 puan) tarafından
Kız o nasıl iş seninde direk geçmen gerekiyordu
(208 puan) tarafından
Olmuyor valla taşımaya çalışıyorum ikametgah edeceğiniz yer dolu diyor
(1,189 puan) tarafından
Hala hala mecbur nüfusa gidecen muhtara bı sor istersen
0 oy
(1,449 puan) tarafından
O kişi adresi oradan almalı. Ya da siz kira sözleşmesi yaptıysanız, elektrik ta da su faturasını üstünüze aldıktan sonra nüfusa gitmeniz gerekiyor 
(208 puan) tarafından
Kız o kişi dediğin eşim ☺️☺️ eşim bizim ev adresinde ben yanına kayıt olamıyorum
(1,449 puan) tarafından
Adreste biri varsa e devletten olamazsın. Eşinle birlikte gitmeniz lazım nüfusa. Tek başına da gitme işlem yapmazlar
0 oy
(2,470 puan) tarafından
Eşinin gidip ailem diyim üzerine alması lazım nüfustan olur ama niye ayrı adrestesinizki
0 oy
(1,070 puan) tarafından
Eşin yapacak canım seni oraya alacak kendi e devletinden
0 oy
tarafından
Bizde aynı sorunla karşılaştık canım. Nufüs müdürlüğüne gittik öyle alabildik anca. 
0 oy
(287 puan) tarafından
Canım benim e devletten olmaz o benimde öyle sorunum vardı artık kalktım valiliğe gittim öyle değiştirdim bence sende git düzelttir 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 92 göst.
12 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Nalankt (1,011 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 82 göst.
29 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Defne12390 (173 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 116 göst.
21 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Alisimm (2,356 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 67 göst.