0 oy
92 göst.
Diğer kategorisinde (7,993 puan) tarafından

Oğluma yediriyorum iciriyorum sürekli mama diyor buzdolabına gidiyoruz onun için pazardan meyve alıyorum yesin diye sürekli ama doymuyo sanki ya sürekli istiyor nasıl başa çıkıcam 2 şeftali bir armut yedi boylarıda küçük değil gayet büyüktü bitti diyorum anlamıyor yok diyorum gerçekten meyve kalmadı evde nasıl basedicem kendini yerlere atıp ağlıyor 24 aylık ve sürekli aynı şeyi söylüyor mama mama 1 ay önce emzirmeyi kestim 10 gün öncede emziği kaybettik unutsun diye geri almadım neden böyle yapıyor :'(

5 Cevaplar

0 oy
(119,490 puan) tarafından
Ulan mine keske kuzeyde yese
(2,687 puan) tarafından
Pedagog yada bi anlayana sormak lazim tiktokta bi pedagog var adama o kadar cok soru soruyomki yakinda kovacak beni :)))
Aay yesinde buzdolabini silip supursun vallaha sesim cikmaz deli ediyo beni yemiyo
(7,993 puan) tarafından
Ee senin bebek doğuştan öyleyse yapicakbisey yok iştahsız demekki ama benimki öyle değildi hani az çok yiyordu ama beni emerken hiç yemezdi memeyi kesince oldu yani sürekli mama demesi beni bitirdi artık
Demekki tok tutmuyo yedikleri
(7,993 puan) tarafından
Yok kız olurmu sabah kahvaltısı yapıyoruz çorba fln yediriyorum yemek yediriyorum karnı tok olduğuna eminim
-Reklam-
0 oy
(3,592 puan) tarafından
Benim oğlumda öyleydi sürekli mama mama derdi 22 aylık şimdi sıcaktan hiç birşey yemiyor sadece ayran ve meyve suyu yesin yaaa ne güzel işte 
0 oy
(4,548 puan) tarafından
Kız yerler suç yemezler suç bu çocuklar napsin yiyorken yesin belli zaman sonra gecer
(7,993 puan) tarafından
Kız yemesine bişey demiyorum ama anlatamadım sanirim
(4,548 puan) tarafından
Doyuyordur merak etme dikkat çekmeye çalışıyordur çocuğun elinden varını yolunu almissiniz :))
0 oy
(7,182 puan) tarafından
Kız yedir işte ne güzel çubuk krakere alıştır sen en iyisi benimki de öyle mama deyince veriyorum eline bi tane bütün gün elinde yiyo 
0 oy
(3,329 puan) tarafından
Duygusal aclik hissediyor olabilir mi , hem emmeyi hem emzigi bırakmış o yuzden olabilir belki. Dışarı cikmaya beraber oynarken de böyle mi. Yani dikkatini baska biseye verdiginde de istiyor mu
(7,993 puan) tarafından
Evet mesela parka gidiyoruz parkın orda a101 i goruyo mama diye elimi cekistiriyo ordan mama alacagimi biliyo ona az önce çamaşır asıyordum.yine başladı mama demeye
(3,329 puan) tarafından
Bir çoğuna önemsiz gelse de bence bi dr ye gidin canım. Benim kizda bi dönem böyleydi benle ayni yiyor gibiydi. Bende götürdüm azi diş çıkariyormus küçük hanim. Diş kaşımak icin sürekli biseyler yemek istiyormus. Ben babasi seker hastasi oldugu için korkmuştum. Cok sukur tahlilleri temiz çıktı. Dişi çıkınca yemeyi de kesti

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 106 göst.
5 saat önce Diğer kategorisinde Anonim (316 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 186 göst.
0 oy
18 cevap 444 göst.

381,194 soru

11,411,871 cevap

34,954 kullanıcı

...