0 oy
59 göst.
Diğer kategorisinde (2,581 puan) tarafından
Ocak gibi doğumum var yeni  alınan ve ordan burdan gelen bı kısım kıyafetler var elimde sıfır değil güneşli hava diye yıkayıp güneşe assam doğum yakın bı yıkar peteklerde kuruturum maksat mikrobu ölsün güneş görsün diye yoksa farketmez doğuma yakın peteklerde kurutsam yeterli mi dışarda kurumuyor 2 gün telde kalıyor kuruyana kadar bebek kiyafetleri tekrar kirlenir

4 Cevaplar

0 oy
(7,043 puan) tarafından
Bacım 5 ay var ya dolapta dursa yine kirlenir 
(2,581 puan) tarafından
Güneş görsün diye yıkayım diyorum o zamana normal yıkar utulerim diyorum gerek yok mu dersiniz kışın güneş yok
(7,043 puan) tarafından
Kız güneş görse ne görmese ne maden yıkama koy balkona görsün güneşi iş çıkarma kendine canına yazık
(3,086 puan) tarafından
Canım zaten ütülesen mikrobu kirar 2 kere yikamaya gerek yok
(2,581 puan) tarafından
Anladım tamam teşekkürler
-Reklam-
0 oy
tarafından
Şuanda yıkamana hiç gerek yok 
0 oy
(3,416 puan) tarafından
Doguma yakın yika utule canım simdi yapsa  tekrar yapman lazım illaki toz olur
(2,581 puan) tarafından
Leke filan vardı rutubetli yerde saklanmış kullanılmış kıyafetler vardı yikayayim mikrobu kırılsın diye düşündüm neyse yikamayacam tekrar yıkanacak ne de olsa kışın kurutma derdi var ya o yüzden biraz yapmak istedim ama kalsin
0 oy
(2,704 puan) tarafından
Bende de vardi canim hepsini bi yikadim guzelce. Doguma yakin da bebek deterjaniyla yikiycam. Yika bence tamam temizdir belki ama insan bakiyo ediyo ben dokunamiyorum oyle
(2,581 puan) tarafından
Yeni aldıklarım ve kullanılmış hepsini bir mi yikiyayim deterjan var evde bebek deterjaniyla mi yikiyayim normal deterjanla mi şimdi daha sonra yine bebek deterjaniyla yıkanacak zaten lekeler de var
(2,704 puan) tarafından
Bana gelenlerde de lekeli olanlar vardi ben ustlerine venish dokup normal deterjanla yikadim piril piril oldular. Yenileri kısa program yapsan da olur onlarin tekstil tozu pisi gitsin yeter. Sonra da hepsini bir yikarsin bebek deterjaniyla artik renkli beyaz ayircam ben o kadar
(2,581 puan) tarafından
Normal deterjanla yıkayıp doğuma yakın bebek deterjaniyla yikasam sorun olmaz değil mi
(2,704 puan) tarafından
Yok kuzum ben de oyle yapicam ne olcak

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 82 göst.
24 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Elfidaaa (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 208 göst.
27 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 55 göst.
6 Kasım 2023 Diğer kategorisinde duygumiray (335 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 179 göst.

380,248 soru

11,384,488 cevap

34,884 kullanıcı

...