0 oy
919 göst.
Diğer kategorisinde (12,856 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

......

25 Cevaplar

0 oy
(1,616 puan) tarafından
Ben çıkarken elimi bişeye sürmedim sende öyle yap bence 
(12,856 puan) tarafından
Aslında içimden geçen de bu bi an da haziranda kızımı evlendircem o oturucak dediler biz de hemen taşınalım dedik
-Reklam-
0 oy
(5,913 puan) tarafından
Eger ev cok pis degilse gerek yok canim.ama pisse biraz ustun koru temizle sonucta senden sonra gidecek olan yine temizlicek 
(5,913 puan) tarafından
Bosver yapma o zaman cAnim
(12,856 puan) tarafından
Arkamdan laf ederler mi ki tanıdık da :)
(5,913 puan) tarafından
Yok canim ya bide kalkip cam mi sileceksin ortalik temiz olsun yeter zaten insaat varmis bosuna temizliceksin
(12,856 puan) tarafından
Aynen yaa onu da kendileri silsin biz etiketleri çıkarırken çok uğraştık onlar cam silip geçicek zaten silicem hazirana kadar yine batıcak
(5,913 puan) tarafından
Bencede salla bosver
0 oy
tarafından
Arkamdan laf gelsin istemiyorsan bence temizle canım 
(12,856 puan) tarafından
Uzaktan da tanıdık bunlar hem benim aileme hem eşimin ailesine :)
tarafından
Temizle canım he öyle aman aman temizlik yapmana gerek yok ama olmasın
(12,856 puan) tarafından
Yine de süpürür siler çıkarım artık kuzum
0 oy
tarafından
Yani temizle canım ayıp olur 

Ben bu eve taşındım inan ki leş gibiydi inşaat pisliği olsa neyse balkonda bile kanlı pedler vardı 

Fayanslar sapsarı .

Cam kapı hiç silmemisti ki hamile halimle tertemiz ettm ama kadının arkasından da baya dedim haketti yani bari şeyinin pisliğini alaydi i yüzden ince temizlik değilde kaba temizlik edilmeli cami kapıyı bosver
(12,856 puan) tarafından
Ayyy okurken içim kalktı o da ne pis kadınmış yaa çok şükür her yer temiz sadece camlar çok toz karşıda inşaat var yağmurda olunca kötü oldu canım banyo Wc 2 gün de bir temizlerim zaten yine de süpürge ile çekip silip çıkıyım 1 saatimi almaz bile tanıdık bi de ağızlarına laf vermeye hiç gerek yok
tarafından
Aynen öyle laf verme diye kabasini al
(12,856 puan) tarafından
Yapıyım o zaman canım
0 oy
tarafından

Aslinda gerekmez ama ayip olabilir :) kaynanan ne der :):)")")"):angel::D<3

(12,856 puan) tarafından
Kaynanam hiç karışmaz ki sen bilirsin kuzum yavrum aşkım falan der :)
tarafından
Anammm kiskandim benimki milletin yaninda sen yapma ben yaparim der ortadan kaybolur :)
(12,856 puan) tarafından
Ayy yok o konuda hem kayınvalidemin hem görümcemin hakkını ödeyemem 3 gündür hastayım başımdalar dün de görümcem vitamin alıp gelmiş benim yeğenim çok emiyo vitaminsiz bıraktı tabi seni hasta oldun diyo :) evi de taşırız hemen dert etme diyolar ')
tarafından
Masallah yavrum o zaman size
0 oy
(481 puan) tarafından
Tabi ki temiz çıkman gerekir arkandan konuşulmasın :) ben kiraya gidince benden önce çıkana iyiceee sövmüştüm :) inşaat pisliği bile duruyodu
(12,856 puan) tarafından
Benim evim tertemiz de yine de temizleyip çıkayım bi camlar çok toz çamur oda yağmurdan oluyor :)
0 oy
tarafından
Yüzeysel bir temizlik yapmalısın açıkcası arkamdan konuşsunlar istemem 
(12,856 puan) tarafından
ya bi de düğünde yemek yiyip hemen buraya geldiler alt sokaktan ne ara açıktında sofra bekliyorsun ki :) yapıyım öyle bir çılgınlık valla :D
tarafından
Kız kimsin sen kim
Ev sahibi komikliğe bak ben keyfim yetmeyince akraba kabul etmiyorum :D
(12,856 puan) tarafından
Bunlar değişik 10 kere sofra kur otururlar :D
tarafından
Allahım ev sahibinin hayırlısını ver amin :D
(12,856 puan) tarafından
Aminnnn canım Aminnnn :)
0 oy
tarafından
Temizlik değil de, sözleşmeye bağlı olarak boya badanasını yapmak, kırıp bozduğunu tamir ettirmek, gerekirse değiştirmek durumundasınız. Tekrar cam kapı sildirmeyin yani 
(12,856 puan) tarafından
Badana zaten yaptırıcaz canım da temizlik konusunda kararsız kaldım
tarafından
Yok zaten pislik çöp bırakmayacaksın ki arkanda, tuvalet banyo da kullanıyorsun pislik içinde değildir, e gelen de temizliksiz oturmayacak yorma kendini, yeni evine verirsin enerjiyi.
(12,856 puan) tarafından
Üstünden yapıp bırakırım zaten hazirana kadar yine toz olur boş ev
0 oy
tarafından
Bende aynı şekilde sıfır evde kiracıydım. Çıkarken evi süpürüp silip çıktım . Zaten oturacak kişi detaylı temizlik yaptıracaktır. Detaya girmeye gerek yok bence sadece yerleri süpürüp silsen yeter.
(12,856 puan) tarafından
Öyle yapıyım o zaman
0 oy
tarafından
Ben ciktigim evi mis gibi bıraktım esyalar tasininca yerleri guzelce sildim hic pis bi yer bırakmadm kabasini aldım çıktım

Ama yeni tasindigim evde temizlik yaparken eski kiracinin kulaklarini baya cinlattim nasil yasamis içinde bilmiyorm o yuzden kabasini almadan cikma bi sil supur
(12,856 puan) tarafından
Evet öyle yapmaya karar verdim bakalım benim çıkacağım ev ne durumda :)
0 oy
tarafından

Kız niye temizliyon çıkacağın evi yok bee çık git gelen kiracı temizler Allah seni yaa temizle desek temizlicek :D

(12,856 puan) tarafından
Ev sahibinin kızı oturucak zaten hazirana kadar yine toz olur boş ev :)
tarafından
Ee yani hem zaten oturuyorsun şuan ev temiz yani taşınırken ne kadar pis olabilir kiii hazirana kadar mahvolur zaten
(12,856 puan) tarafından
O zaman temizlemeyip seni dinliyorum :))
tarafından
boşuna eziyet olacak sana
(12,856 puan) tarafından
Dimi yaa gider yeni evi daha iyi temizlerim
0 oy
tarafından
Bence temizle yeni kiracilara yazik 
(12,856 puan) tarafından
Ev sahibinin kızı geliyor evim tertemiz canım zaten badana da yaptırcaz çıkarken
0 oy
(2,130 puan) tarafından
Temiz birakki laf konusmasinlar derim ben hep bu dsekil yaparim 
(12,856 puan) tarafından
Zaten temiz haziran da gelip taşınıcaklar yine toz olur boş ev
0 oy
(9,209 puan) tarafından
Bnde 4 ay once taşındm..taşındğm evin yerlerini iyce supurup viledayla sildk. Camlar dolaplar temizdi ztn. Tertemz brakp çıktm ama kymet blmezler orası ayrı :D
(12,856 puan) tarafından
Evet yapsam da bilmicek cinsten insanlar canım :)
(9,209 puan) tarafından
Bzimkiler de oyleydi :) kendi evinize mi taşınıosunz şmdi
(12,856 puan) tarafından
Yok kiraya canım inşallah Allah o günleri de gösterir :)
(9,209 puan) tarafından
Inşallah hayrlsı..☺
(12,856 puan) tarafından
İnşallah canım :)
0 oy
(2,931 puan) tarafından
Yani içinde oturuyosunz oturulcak kdar temizse yeterli :) ben bi dolaplari silmiştim ama sadece ocak tarafını cabuk yaglaniyo ya diger yerileri 10 gün once flan silmiştim tasincagimiz ortada yoktu öyle bıraktım.

Ama boya icin kaporayi almadik salonla mutfak baskiydi baski olmasaydi heryeri boyayacaktik 
(12,856 puan) tarafından
Dolaplarda temiz belki bi orayı silerim :)
(2,931 puan) tarafından
Temiz oluyo da yine ocagin altını üstünü sildim diğer yerlere dokunmadim
0 oy
(588 puan) tarafından
Camlari falan tani silme ama bence yerlere 1 kez süpürge tut arkandan laf söyletme bizim evdede kiraci vardi temiz zannediyodum ciktilar evden bi girdim eve kadin pismis afedersin esinin kıllarını bile ben temizledim söylene söylene 
(12,856 puan) tarafından
Ayyy pis yaa evet süpürge tutayım bi de vileda tamam işte
(588 puan) tarafından
Camlarla falan ugrasma hic bence
(12,856 puan) tarafından
Yok vazgeçtim ya zaten kış yağmur kar yağıyor silsem de aynı olucak
(588 puan) tarafından
Gelen tekrar yapicak nasilsa
0 oy
(119,287 puan) tarafından
Insaat temizligini yapmak kolay degil temizleme yeni girecek olan yapar zaten sen yapsanda bosa yapmis olursun
(12,856 puan) tarafından
Ayy çok kararsız kaldım ya
0 oy
(2,564 puan) tarafından
Üsten al ama çok yorma kendini pisliğini al cnm 
(12,856 puan) tarafından
Süpürüp çıkarım o zaman zaten temiz evim
0 oy
(816 puan) tarafından
Defalarca ev taşıdım ama tasiniyom diye kapi pemcere silmedim icindr otururkn temizligimi yapiom zaten camur yokya. Ev bosalinca uerleri süpürüp silerim cop varsa copleri atar  bana ait gözükecek arkamda aaa ne ayip bura boyle birakilirmi dedirtecek sey birakmam zaten gelen kiraci temizde kirlide olsa temizleyip oturacaktr onun icin ince temizlik yapmam ustun koru yapar cikarim
(12,856 puan) tarafından
Benim de evim tertemiz her gelen nasıl çocuklu ev burası pırıl pırıl der haklısın çamurlu diil ya bi süpürüp silerim öyle çıkarım
(816 puan) tarafından
Aynen oyle canim zaten tasinarak yoruluyorsun bide temizlik yapmanin anlami yok
(12,856 puan) tarafından
Haklısın canım öyle yapıcam
0 oy
tarafından
Ne var evde toz değil mi temizlesen gelecek olan senin temizlediginle mi kalıp girecek bi kez taşındım zaten bide tek başımaydim temizlemedim gelen temizlesin bende temizleyip girdim sonuçta. Arkamdan laf ettiğine eminim ev sahibi kadının ama hiç de umrumda değil.
(12,856 puan) tarafından
Kayınvalidem ve görümcem var canım benim annem ablam kardeşim de var :) düğün de yemek yiyip emir baki yapıp pat diye bana gelip Banu bize bi Makarna  pişirip önümüze koymadı diyen insanlar bütün köylerine yaymışlar sanki mecburum :)
tarafından
Valla bazılarının ağzını torba diye büzeceksin. Yatacak yerleri yok.
(12,856 puan) tarafından
Aynen ya zaten kabul etmemişim yinede çıkıp gelmişsin ne bekliyorsun ki benden :)
tarafından
Boşver ya....laf edecek olan her türlü bi tarafını da yırtsan edecek.
(12,856 puan) tarafından
Evet haklısın ki onlar eder de

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 203 göst.
16 Mart 2023 Diğer kategorisinde 00Melikeee (683 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 155 göst.
6 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Ozgen (916 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 370 göst.
23 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Selo De Bana (25,224 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 46 göst.
12 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Birkullanici00 (176 puan) tarafından soruldu

379,562 soru

11,362,483 cevap

34,839 kullanıcı

...