0 oy
60 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (230 puan) tarafından
Bugun spiral taktirdim doktor enfeksiyonum oldugunu soyledi bende bu durumda spirali nasil takacaksiniz dedim ilac vericem dedi cok yogun degil gibi biseyler dedi ama benim ne akintim ne sıkıntım yok.. neyse emziriyorum 2 aylik bebegim bana monodoks diye antibiyotik vermis eczaci da kullanabilirsin dedi ama icinde porspektuste emzirirken kullanmayiniz yaziyor kocamanca uatelik yemek borusunu tahris edermis 30 dk dik oturun yatmayon gibi kocaman ibareler var acikcasi cok tedirgin oldum kullanmaktan korktum emzirirken kullanan varmi

1 cevap

0 oy
(3,758 puan) tarafından
Hayır hayır kesinlikle hayır. Anne sütüne geçer
(3,758 puan) tarafından
Bol su ile içilir ve içtikten sonra dik oturulur en az yarım saat.
(230 puan) tarafından
Verdigi fitilde bile anne sutune gecer yaziyor bende fitili sadece kullanayim diyorum ama fitilde de bebek sutten kesilmeli yaziyo ay cildircam o kadar para odedim ilaclarin hepsi fiyasko
(3,758 puan) tarafından
Tekrar dr ile görüş ama benim bildiğim olmaz.
(230 puan) tarafından
Allah'ım suan cok zor bir durum gercekten benim için doktor da uzak ha diyip iki cocukla gidilmiyor cok yoruldum bir spirali taktırana kadar bile 4 kere git gel yaptim tahlil sonuclari cikmadigindan  neyse daha once kullanan olduysa yine yazsin insallah size de teşekkür ederim
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 47 göst.
5 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Bezelyem90 (887 puan) tarafından soruldu
+1 oy
5 cevap 199 göst.
21 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 60 göst.
31 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Pinar95 (153 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 81 göst.
29 Nisan 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde E&C (2,387 puan) tarafından soruldu

381,014 soru

11,406,748 cevap

34,944 kullanıcı

...