0 oy
86 göst.
Diğer kategorisinde (1,777 puan) tarafından

Biz Allaha şükür 21+3 olduk bile sizler kac haftaliksiniz canlarım?:angel: cok mutluyum 2.gebeligim Allahim herkese bu mutlulugu yasatsin kimseyi evladiyla sınamasın insallah<3

Cok haraketli bi bebisim var surekli kıpır  kıpır :D 20 haftalikken ayrıntılı ultrasona girdik o da herseyi guzel çıktı binlerce şükürler olsun. Sizde durumlar nasil sadece sicaklar zor.

7 Cevaplar

0 oy
(12,565 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Merhaba yol arkadaşım:)

20 haftalığım benimde ikinci gebeliğim 14 aylık kızım var şükür

Bügun gün aldım detaylı ultrason için.

Bu sefer de rahat ilerliyor şükür

Sağlıcakla kavuşun ♥️

(1,777 puan) tarafından
Aaa evet canim seni biliyorum ayni zamanlar dogurucaz ne güzel  senin doguma zaman verdi mi doktor benim ilki sezeryandi
(12,565 puan) tarafından
Yok canım normaldi ilk inşallah bu sefer de oyle olur ♥️
-Reklam-
0 oy
(731 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Valla canım arada canı isterse oynuyo sürekli kıpır kıpır değil de bende 21 olcam yarın sanirim
(1,777 puan) tarafından
Olsun canim seninde yakinda cok hareketli olur eminim :)
0 oy
(2,754 puan) tarafından
Yarın 24 olacak inşallah benimde ikinci gebelik 
(1,777 puan) tarafından
Ohh masallah Allah bagislasin canim benim
0 oy
(666 puan) tarafından
Bende 21+1 cnm benimde ikinci gebelik 

Amin inş çok güzel bi duygu 
0 oy
(238 puan) tarafından
Benimki de ikinci gebelik ve aynı duyguları yasamak cok guzel :) sadece bu aralar biraz fazla duygusallaştım hormonlardan dolayı. Biz de 20 haftalıgız:) 
0 oy
(1,296 puan) tarafından
20+4 haftalığım bende sıcaklar dışında sorun yok şükür hareketleri çok yoğun değil sadece yatınca hissediyorum haftasına göre normal sanırım Allah hayırlısıyla sonunu getirsin inşallah 
0 oy
(341 puan) tarafından
20 haftalık rabbim aratmasın sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah çok şükür ama berbat bı hamilelik geçiriyorum hem sıcaklık hem erken doğum riski bebeğin aşağıda olması iğnelerin ağrısı mide bulantısı ve bişey yiyememek mide yanması belim sanki kopmuş gibi :((( ağlıyorum ne bişey yapabiliyorum bı tane daha çocuğum var ihtiyacı var bana ama onunla ilgilenemiyorum çok üzgünüm :(((

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 54 göst.
0 oy
3 cevap 82 göst.
25 Aralık 2023 Diğer kategorisinde eda93... (26 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 64 göst.
6 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Defne_batuhan (3,135 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 137 göst.
14 Ekim 2023 Diğer kategorisinde ❤️Asmin Deroş❤️ (4,758 puan) tarafından soruldu

378,991 soru

11,344,325 cevap

34,809 kullanıcı

...