0 oy
653 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Adet biter bitmez gün asiri iliski oldu hep adetime 5 gun var test yaptim negatif yumurtlamayi kacirmadim imkansiz neden olmadi çocuk icin ilk. Ayimiz gerci ama 

26 Cevaplar

0 oy
(788 puan) tarafından
Bacım daha ilk ayın sabret dur yıllar boyu olmayanlar var. 

Bebek öyle birşey ki yani öyle gün aşırı girmekle falan olmuyor nasibinde ne zaman varsa o zaman oluyor.

Kendini de sıkma ve ilişkiye girerken çocuk için girme. Bizde baya korunduk sonrası ilk ay girdik ama o ay 2-3 kere olmadı yani ben o psikoloji ile yaşıyordum bacaklar havaya lavaboya gitme falan. Sonra ki ay kendimi bu kadar sikmama gerek yok dedim ne zaman olacaksa olur dedim o kafadan çıktımm. Hicbirsey yapmadım ekstra Elhamdülillah oldu ikinci ayda. Allah çocuk isteyen herkese de size de nasip etsin. Ama öncesi sabır biraz. Ben gözden 6-7 ayı cikarmistim tutmaması adına 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben istedim yumurtlama dönemlerini takip ettim istediğim ay istediğim çocuğumun istediğim yaş aralığında hamile olduğumu öğrendim şimdi 

Büyük 32 aylık 

İkincim 3 aylık 
tarafından
Masallah banada nasip.olur insallah yumurtlama testi mi yaptiniz
tarafından
Yok canım o ney bilmiyorum hile rabbim nasip etti oldu dediğim gibi adetim bitti 3 günü baz alarak oldu ve gelecek ay adet olmadım hamileymisim
0 oy
(1,016 puan) tarafından
Allah'ın dediği olur oyuzden.Demekki şu an nasibinizde yokmuş.Ayrica uzun korunma sonrası ilk ayda hamilelik zor.Ben iki yıl korunma ardından 3 ay sonra hamile kalmıştım.Olur inşaallah hayırlısı olsun hakkınızda.
tarafından
Prezervatifle korunduk.biz 4 sene baska.bisey yapmadum ben
(1,016 puan) tarafından
Bende aynı şekilde korundum korunma şeklinin bı önemi yok.Korununca rahim bı sure yeni duruma adapte olamıyor eskiler rahim küsüyor der.6 ay yumurtlama günlerini takip ederek devam edin.Hatta bence doktora gidin gebelik öncesi doktor takibi önemlidir folik asit de verir gebe kalmanız kolaylasir.
0 oy
(1,468 puan) tarafından
Buzde 4 ay bekledik Allah'tan ümit kesilmez. Hamile kaldığım ay düzenli bile olmamıştı ama yine de tutmuştu. Neden olmuyo diye kafana takarsan beklersin daha kafandan at düşünme.
tarafından
Tesekkur ederim dusunmemeye caliscam
0 oy
(3,676 puan) tarafından
5 gün erken öğrenmek için 
tarafından
Oglumda 5 gun kala.ciktmisti adet gunu doktora.gittim kese gozuktu 5 haftalik.hamileymisim yine oyle olcak sandim
(3,676 puan) tarafından
Her bebek aynı değil ki canım onu düşünüpte moralini bozma benim ilk gebelikte beta daha düşüktü ikinci de daha yüksek üstelik 3 katı artıyordu
tarafından
Sagolun cevabiniz icin

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 340 göst.
10 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 527 göst.
14 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 500 göst.
9 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Ajangadget (1,321 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 227 göst.
2 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ikra ece (497 puan) tarafından soruldu

396,334 soru

11,855,589 cevap

35,949 kullanıcı

...