0 oy
534 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (2,565 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

image

Kızlar parmakları hep böyle neden olabilir sizce başına gelen varmı bilen 

image

12 Cevaplar

0 oy
(48,505 puan) tarafından
cildiye doktoruna gotur canim gecmis olsun
(2,565 puan) tarafından
Saol canım Allah razı olsun
-Reklam-
0 oy
(625 puan) tarafından
Egzama mı olmuş oyyyy. Hemen bi doktora götürün hiç aksatmayın
(2,565 puan) tarafından
Egzama gibi değil sanki canım ya ama götürcem doktora
0 oy
(12,486 puan) tarafından
Dişleriyle yapıyor olabilir mi 
(2,565 puan) tarafından
Yok canım öyle elini ağzina sokmaz
0 oy
(78 puan) tarafından
Benim oglumn parmaklari sanki. Geçenlerde havuzda çok kaldı sonra bir iki gün içinde bu şekilde soyuldu . Sudandr dedim geçen dikat ettim gene soyulmustu. Biraz suyla fazla oynar ondandr dedim doktora da götürmedim. Bir de kabızlığı var şurup veriyorum acaba o mu yapıyor diye de düşündüm. Yani sebebini ben de bilmiyorum ama oğlumun da öyle oluyor son günlerde bebekten fırsat bulamadım götürmeye 
(2,565 puan) tarafından
Bende mevsimden mi dedim ama götürcem ya
0 oy
(1,021 puan) tarafından
Egzama gibi geldi bana...Doktora gösterin bı yayilmasin
(2,565 puan) tarafından
En kısa zamanda götürcem Canim
0 oy
(2,015 puan) tarafından
Eğer kaşınıyor ve derisi kalkıyorsa alerjiden oluyor maalesef. Çocukken avuçlarım soyunurdu ve aşırı kasinirdi. Biya toprak deterjan vb şeylere alerjim vardı dokundukça böyle soyulurdu
(2,565 puan) tarafından
Kaşinmiyor canım acıdıgınıda sanmıyorum o yüzden merak ettim
0 oy
(393 puan) tarafından
Egzamaya benziyir doktora götür canım ilaç veriyor yazık çocuğa canı yanar kaşinir bide
(2,565 puan) tarafından
Kasindigini acıdıgınıda sanmiyorum canım öyle olsa söylerdi kendisini ifade edebiliyor
0 oy
(5,232 puan) tarafından
Benim oğlum unda böyle olmuştu egzama sandım doktor egzama değil dedi ağzına falan götürüyordu o aralar ondanmış
(2,565 puan) tarafından
Pek götürmez canım ağzına öyle bebek olsa tamam diyecem ama
(5,232 puan) tarafından
Benimde bebek değil canım 4 yaşında. Huy edinmişti
0 oy
(1,284 puan) tarafından
Yaa biz bunun aynısını yaşadık 2  gunde bi anda parmakları boyle oldu hemn dr a götürdük atesi halsizligi var mi dedi yok dedim tüm tahliller yapıldı temiz çıktı dr vitamin eksikliği olabilir dedi ana şükür onlarda iyi çıktı yanlış değilsem.sadecw demir biraz düşüktü vitamin yazdı yolladi bir haftaya gecti.  Hatta bize kalp ile ilgili de olabilir ana sizin bebeginzde o belirtiler yok korkmayın vitamin kullanın yeter dedi ve kızım o dönem elini cook agzina goturuyordu
(2,565 puan) tarafından
Ağzina elini sıkan bı çocuk değil canım ama bilmiyorum belki vitamn eksikliği vardır dediğin gibi
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Yediğini farkettin mi hiç yeme gibi hep mi böyle eğer hep böyle değilse deri atiyordur 
(2,565 puan) tarafından
2haftadie böyle canım bende deri atiyorsur dedim ama geçmiyor baktım
0 oy
(115 puan) tarafından
Ağzına cok sokuyorsa ondan oluyor benim oğlumun da böyle Ağzına sokmaktan vazgeçilmezim bir turlu
(2,565 puan) tarafından
Ağzina sokmaz hiç elini canım bebek olsa sokuyor derim ama kocaman çocuk
0 oy
tarafından
Benim oğlumdada oldu önce el sonra ayak parkamklarında başladı en sonda bir süre sonra vucudunda basladi egzama olmus ve alerjikmis bulundugum sehirde alerji testi yapilmadigi icin baska yerlere goturdum hatta
(2,565 puan) tarafından
Peki neye alerjisi varmış canım iyilesmistir inşallah
tarafından
Neye çıkmadıki kuzum normal buğdayla yapılan hersey fıstık badem kedi kopek çayır soya yumurta beyazi

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 105 göst.
13 Ocak 2023 Diğer kategorisinde denizimsi (6,243 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 159 göst.
7 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Dmraysegul (581 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 707 göst.
14 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Mesutun hatunu (324 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 243 göst.
12 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde guzelbirkizannesi (92 puan) tarafından soruldu

378,353 soru

11,324,984 cevap

34,776 kullanıcı

...