0 oy
115 göst.
Tatil-Seyehat kategorisinde (84 puan) tarafından
Gidip memnun olan var mı amasra da tatil yeri denizi soğuk mu? ve otelleri 4 kişilik aileye uygun

7 Cevaplar

0 oy
(5,240 puan) tarafından
Bedesten otel var denize yakın  fakat ben denizini sevmedim cok hırçın 
(84 puan) tarafından
Eylüldede soğuk olur demi
(5,240 puan) tarafından
Evet daha hırçın olur denizi bende sapancaya gidecem de güvenilir yer bulamadim ve heryer dolu
-Reklam-
0 oy
(6,783 puan) tarafından
Bak amasra denilince aklıma içime bi sızı çöküyor:(((((  rahmetli Barış  Akarsu  geliyor memleketi çünkü.. Mekanı cennet olsun inşallah. 
0 oy
(1,110 puan) tarafından

Ben çok severim oraları tekne turu yapın mutlaka denizin çok sakin olduğunu söyleyemem kendimi bırakayım şöyle suya dedim suratıma şak diye dalga geldi :Dama sığ yerlerde var Amasra güzel kapalı çarşısı balıkçıları doğası muhteşem pişman olmazsınız

0 oy
(34 puan) tarafından
Ben Bartının genel olarak denizini sevemedim ya hem soğuk hem dalgalı Akdenizli biri olarak alışamadım gitti Amasra güzel ama çok kalabalık 
0 oy
(246 puan) tarafından
İnkumu na gittik 2 hafta önce deniz çok sıcaktı baya güzeldi.teracce otel var denize sıfır orası güzel ben gitmedim ama.ama başka bı yer tercih etsen daha iyi denizine havasına dalgasına belli olmuyor Amasranin.
0 oy
(6,306 puan) tarafından
Amasra sırf barış akarsu mezarı için gitmiştim Allah rahmet eylesin. Biz ev kiralamıştık çok uyguna gelmişti 4 arkadaş. Her yere çok yakındı. Oteller daha pahalıdır. 
(84 puan) tarafından
Denizi nasıldı canım çocuklara uygun değil galiba
(6,306 puan) tarafından
Bildiğin ev canım sadece yemek malzemelerini alıp sen yapıyorsun ya da dışarıda yiyorsun. 2+1 di bizim kiraladığımız
0 oy
(1,404 puan) tarafından
Şimdi 21 yasinda olarak doğduğum andan belli amasraya giden biri olarak yazacağim cok sey var :) bekarken egeye akdenize tatile giderdik bide ayriyetten agustosun basinda 1 haftalik amasraya giderdik evlendim eşimlede ayni taktiği uyguluyoruz bu sene alanyaya gittim allah nasip ederse agustos sonu gibi tekrar amasraya gidicez. 

Öncelikle inkumunu sevmiyorum denizi gercekten çekiyo eğer gidecekseniz hava durumuna bakip gidin ozellikle ruzgara bakin hava 35 derece olup ruzgarli onca kapatiyolar sahili denize girmek yasak akıntı var. 

Amasra merkezde denize cok rahat girilir bu aylarda suyu egeye akdenize gore daha dalgali ve daha serin :) ama inkumu kadar degil emin olabilirsin. Sana amasrada onerebileceğim oteller bedesten ve diamond liman hotel bu ikisi cok guzel biz gittiğimizde ikisinden birinde kaliriz 

Amasra cok kalabalik olur sesten gurultuden uyuyamayiz dersen çakrazi şiddetle tavsiye ederim :) denizi çooook güzel gece yatmaya yemeğe çakrazda devam edip akşam yemek sonrasi gezmeye 15 dakikalik araba yolculuğuyla amasra merkeze inebilirsiniz. Çakraza bakmanizi tavsiye ederim çakraz sahil otel babamin cook yakin arkadasi gorustuğumuz insanlar gayet mutevazi temiz bir otel. Otel olarakta oraya bakabilirsiniz. 

Cocuklara ve kendinize uzun hirka almayi unutmayin aksamlari karadeniz havasi var cunku :) 

Bide guzel bir tatil gecirmek istiyorsaniz dedigim gibi hava durumuna ruzgara bakip gidin yoksa denize asla giremezssiniz
(84 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canım neyse ben riske atmayım antalya uzak diye gözüm kesmiyodu ama amasra da hava durumu kötü olursa çocuklar giremez sırf onlar için gideceğim deniz istiyolar
(1,404 puan) tarafından
O zaman ege ve akdeniz tercihin olsun canim adi ustunde karadeniz havasida suyuda şakaya gelmiyo

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 131 göst.
26 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Nick.degistim.bende (572 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 33 göst.
5 Nisan 2024 Tatil-Seyehat kategorisinde Syma (654 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 43 göst.
9 Ağustos 2023 Tatil-Seyehat kategorisinde Maviş annesi (84 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 74 göst.
15 Mayıs 2023 Tatil-Seyehat kategorisinde Bilmek lazim (13 puan) tarafından soruldu

379,183 soru

11,350,724 cevap

34,818 kullanıcı

...