0 oy
157 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Sorum şu ben genelde kampanya takip eden biriyim. Öyle pahalı şeyler almam çalışıyorum para kolay kazanılmıyor. Eşimin ailesi eşime birsey aldıracakmis esimde benimle bakacağını söylemiş. Onla bakma ucuz alir demişler. Parayı verdiler mi diyorum yok diyor sonra verecekmiş kesin verirler dedim. Gitsinler kendileri alsınlar dedim siz olsanız napardiniz. Daha öncede oldu böyle gittiler paşa paşa aldılar.

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kendileri alsın o zaman 
tarafından
Eşime öyle dedim bakacağım ne yapacak. Almayacam tamam dedi bekliyorum.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bakma alma canım 
tarafından
Ben öyle yapacağım esimde öyle yaparsa sorun kalmayacak gidince surat yaparlar bizde geri geliriz daha iyi
0 oy
(605 puan) tarafından
Memnun olmaları gerekmiyor mu ne güzel işte tasarruflu gelin demeleri lazım 
tarafından
Yok nerde marka takılırlar. Ucuz sey beğenmezler. Birsey almıştım mutfak süngeri hamile hamile aldım yani gidip götürdüğüm gibi çöpe atıp kızına yenisini aldirmis
(605 puan) tarafından
Aa yok artık onlarda müsrif bildiğin ya senin yerinde olsam asla almam kıymet bilmiyorlar zaten hiç onlar için vaktini harcama
tarafından
Hemde ne müsrif. Bende uzak duruyorum.
tarafından
Ayy çok üzüldüm o halde gidip almışsın nasıl çöpe atar nerden duydun peki tepki verdin mi
tarafından
Onlarda kalıyordum zaten riskli gebelikti aldığım sünger bir gün sonra yoktu kızı yenisini getirmiş. Kayinvalidem musluğun üstüne koyarken gördüm. Yok tepki vermedim. Daha da bisi alırsam dedim içimden almıyorum da. Bayramda aldığımız çikolataya bile ucuz bu diye ki markaydi surat yapmış insan markaninda pahalisi olacakmis
0 oy
(863 puan) tarafından
Senin aldgni begenmiyolarsa market orda magaza orda gitsin kendileri alsnlar laf edecekleri seyi niye size soyluyorlar ki
tarafından
Bende uzak duruyorum işte böyle yaptıkları zaman kırık iğne alasım gelmiyor. Beleş aldiracaklar ama dedikleri gibi aldiracaklar. Alırsam aldırırlar esimde alacakmı bekliyorum.
0 oy
(8,926 puan) tarafından
Onlar da kendi ceplerinden çıkmayacak diye hiç araştırmadan ilk yerden alıyolar heralde. Aldırma kız gitsinler kendileri alsınlar çok biliyolarsa
0 oy
(13,887 puan) tarafından
Kendileri alsınlar kendim çalışıyorsam kendime yatırım yaparim kimseye de bisey almam
tarafından
Bundan sonra öyle yapcam mesafeyi de koydum benden bisi isteyemiyorlar daha eşimden istiyorlar oda beni dinler

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 481 göst.
19 Nisan 2022 Aile kategorisinde Sevdatanesi (86 puan) tarafından soruldu
+1 oy
27 cevap 1,008 göst.
6 Nisan 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 280 göst.
11 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Gizem7713 (31 puan) tarafından soruldu
+1 oy
19 cevap 434 göst.