0 oy
468 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Ayın 1rinde adet oldum normalde 4gun sürerdi 6gun sürdü iki gündür kasık ağrısı bel ağrisi duramiyodum bugün iki test aldm yarında yumurtlama günüm erken gebelik testinde hemen silik çizgi oluşmaya başladı ovulasyon testi de çizgi belirdi kafam çok karıştı hiç böyle çizgi çıkmazdı erken gebelik testinde

image

10 Cevaplar

+1 oy
tarafından

Sen hamile değil miydin :ermm:

(7,121 puan) tarafından
Ay Asmin git az salla ya ne ara randevu aldım da ne ara gittin hastaneye ne ara kist var dedi sana . Biraz kekleyecek başka insan bulun . Vallah yalan parayla olsa sen gene yapacaksın .

Sever hayırdır  bugün iyilik melekleri mı uyandirdi . Ama asmine çalış demişler yanlış kişiyi savunuyorsun git haklı birine konuştukları nda savun . Yeminle seçilisiniz .

Asmin eğleniyor musun kız doğru söyle . Su kit beyninle diyor musun post açayım üç beş inanır inanmayana da sallarim hahaha falan mı yapiyorsun
tarafından
He nehir oturup akşama kdr düşünüyorum post acimda nehir yorum yapsın diye bekliyorum tek derdim sensin çünkü kaynanam iki gündür hastanede sabahtan akşama kadar yanında refakatciyim sıra alıp doktora muayene olmak elimin altında olan bişi kimsenin işi yok oturup size hikaye yazcak konuşmak için konusanlardan nefret ediyorum varsa olmayan beyninde bı fikir verirsin yoksa boş yapma
(7,121 puan) tarafından
Hah kız bende onu diyorum konuşmak için konuşma olur mu . Sen bunu seni tanimayanlara yuttur ben almim .
tarafından
Dimi yavrucum tüh yutturamadim sana günlerdir aklimdaydin ne desemde nehir yorum yazsa diye düşünüyordum o kadar gereklisinki anlatamam
(7,121 puan) tarafından
Benimde içimden Asmin hangi yalanla gelecek diye geçiyordu kız
-Reklam-
0 oy
(1,798 puan) tarafından
Kan ver istersen üstüne görme olabilir kimyasal da olabilir 
tarafından
Adetten sonra kan vermstm 0cikti HCG bı hafta oldu şimdi silik çizgi cikti
(1,798 puan) tarafından
Geç döllenme olduysa o an çıkmamıştır
0 oy
(3,693 puan) tarafından
Olmadı kan ver 
tarafından
1hafta önce 0cikti HCG değeri adet sonrasi artma ihtimali varmiki
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Asmin sen zaten yeni doğum yapmadın mı hamileydin en son sanki yanlış mı hatırlıyorum 
(5,391 puan) tarafından
Zaten Asmin ın postlarına akıl sıra ermiyor. Her postunda farklı şeyler söylüyor
tarafından
Evet baktım yeni düşuk yapmış öyle bisiler yazmış postumda 1 ay once
(5,391 puan) tarafından
Kız doğuma yakın ne düşüğü
tarafından
Doğuma yakın değil. Doğumdan sonra
tarafından
İki kızım var ikiside bende eşimle ortak bir oğlumuz var 8aylik bir ay önce kürtaj oldum bugün başıma gelen olayda yumurtalıgimda kist varmış kan testi alındı merkeze gönderildi 10gun sonra gel dedi
0 oy
tarafından
Böyle pozitif dönemde adet görülebiliyor çok nadir de olsa bence kan ver sen 
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Bi kadın doğum acile git canım kan ver orda 2 aaate çıkar en azından doktor yönlendirir
0 oy
(12,494 puan) tarafından
Rahim kalınlaşması olabilir doğum doktoruna görünün 
0 oy
(1,441 puan) tarafından
Canim sen hamileydin.hatta cinsiyeti  falanda belliydi diye aklımda kalmış  vücudun  bir dinlensin canim rahim toparlasin hem cocuk sayinizda az degil bu zaman maddi olarakta yetismek kolay degil 
tarafından
Oğlum oldu ben yumurtlama günlerimi takip ederek korunuyorum eşim korunmuyor bu ay adet oldum sonra kaşık ağrılarım başlayınca test aldm silik çizgiyi görünce doktora gittim ultrasonda baktı yumurtalık kisti oluşmuş dedi örnek aldı şehir Hastanesi'ne gönderdi 10gun sonra sonuç cikicakms
(1,441 puan) tarafından
Sürekli korun canim
tarafından
Ben işte uygulamayla korunuyorum eşim ne kendini koruyor ne ilaç aldırıyor zaten İnternettede diyo yumurtlama günleri haricinde hamile kalma olasılığı yok denecek kadar azmis
0 oy
tarafından
Senin zaten üç tane falan çocuğun var heralde eşin çocuk istiyor diye niye doguruyorsun yazık değil mi sana kendini harap ediyorsun ya gizli gizli ilaç iç yada spiral taktir iğne vurdur kendine yazık edip durma 
tarafından
Spiral taktm kaydı bidaha cesaret edemedim eşim istiyor ama ben yumurtlama gunlermde yanasmiyorum doktora gittim yumurtalik kisti var 2cm dedi sanırım ondan dolayı kaşık ağrısı yasiyorum
0 oy
(3,895 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Anaa kız senin üç çocuğun mu varmış o kadar çocuğa nasıl bakarız diye korkmuyor musun? Hemen spiral taktır olan çocuklara baksın eşin az şükretsin iyi bir eğitim verin çocuklara kaliteli bakın ben çocukların doğurup doğurup sokağa salınmasına karşıyım.
(3,895 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kızların üniversite okuyabilecek mi? Daha çocuklara düzgün yatak alamamışsın koltuktan yatak yapmışsın onlara yazık değil mi? İyi eğitim iyi hayat onlarında hakkı!! Oğlun eşinin öz çocuğu ona düzgün bakar ama kızlarına düzgün bakacak mı? Bunun garantisi var mı? Birde eşin yarışa düşmüş eski kocana iki doğurdun bana da iki dogur diyor hemde sen sezeryan olmuşken? Böyle kocaya çocuk doğurmaya razı mısın? Azıcık değerinizi bilin biraz güçlü olun bu çocuklar sizin yarış pistiniz değil bunlar can!! En çok ben doğurdum diyerek onların hayatlarını ucuza saymayın.Allah verdiği her şeyin hesabını soracak.
(3,895 puan) tarafından
Bence kimyasal gebelik falandır hamilelik değildir.Lütfen aklını başına al ikinci evliliğini yapmışsın ama kusura bakma da bu kocanda akıllı değil ne demek bana ilk kocana doğurduğundan daha çok doğuracaksın ne demek sende o spirali taktırmayıp bu kocana papuç bırakırsan sende de akıl yok demektir.
tarafından
Kızlar lütfen size sorulan soru hakkında yorum yapın bilginiz yoksa kendinizce elestirmeyin eşimin maddi konuda sıkıntısı yok kızlarima kendi oğlundan daha çok değer verdiğini her şekilde gösteriyor kızlarima koltuklarimi atmak yerine yatak olarak kullanmam seni asla alakadar etmez bu kendi tercihim kızlarım okumak istediği sürece bende eşimde arkalarindayiz ki zaten eşim çocuklarıma babalık yapmak istemeseydi beni almaya geldiğinde babam çocukları vermek istemedigini söylediğinde ben buraya kizinla torunlarını almaya geldim eğer çocuklar gelmicekse kizinizida istemiyorum demezdi babasız büyüdüğü için kendiside öz babası tarafından verildiği için binlerce öz babanın çocuklarına veremediği sevgiyi dibine kadar veriyor bu ozmus uveymis hiç bı zamn ayırt etmedi ederse birgün karşısında beni bulur zaten birine tekme vurduysam onada vurmasını bilirim yanlışını gördüğüm vakit spiral taktım kaydı birdahada cesaret edemedim ben gereken önlemi kendimce alıyorum olursada seve seve dogurrum da bakarimda dert etmeyin siz
(3,895 puan) tarafından
Postların açık görüyoruz ona göre yorum yapıyoruz.Kaldıramıyorsan post açmayacaksın.Benimde başımda bir üvey vardı kızlarını kendi yerime koydum haberlerde neler neler duyuyoruz gerçekten yanlarında olacaksan yap bacım bu tarz işler asla ihmale gelmiyor.
tarafından
Eşim ne kadar iyi olursa olsun ben onları hiç bı zmn yalnız bırakmıyorum gözüm üstlerinde onları memleketinden ayirip buraya peşimden getirdiysem bütün sorumluluklarını zorluklarını göze alarak getirdim zaten bakamayacgimi dusunseydim babasının ailesine verir gelirdim hiç bir çocuk kolay yetişmiyor 2sene oldu evleneli daha eşim sesini bile yükselttiğini görmedim ne yaparlarsa yapsınlar çocuklar diyo benden daha sabırlı metanetli

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 316 göst.
19 Şubat 2024 Aile kategorisinde Seherhanim53 (19 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 172 göst.
12 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Canparcam (130 puan) tarafından soruldu
+2 oy
27 cevap 471 göst.
7 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sebnem (141 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 296 göst.
26 Eylül 2023 Aile kategorisinde Eliffffff16161 (8 puan) tarafından soruldu

381,017 soru

11,406,804 cevap

34,942 kullanıcı

...