0 oy
966 göst.
Diğer kategorisinde (1,479 puan) tarafından
Öylesine bir post olsun sorun yukarıda 

64 Cevaplar

+5 oy
(3,470 puan) tarafından
Muhteşem ailesi 
(6,213 puan) tarafından
Wjejwjwjsjsjs seydaaaa
(3,470 puan) tarafından
Allah içimi biliyo ya çok severim:))
(520 puan) tarafından
Haha aynn katılıyorum
(87 puan) tarafından
Muhteşem yorum
(3,470 puan) tarafından
Aynı kaderi yaşıyoruz eminim:))
-Reklam-
+1 oy
(7,121 puan) tarafından

Maddi olarak kızım ve oğlum adına anneler gününde ayakkabı aldı 4 milyarlık:):):) 

(5,606 puan) tarafından
:-):-):-):-)
(48,634 puan) tarafından
ben giymezdim o ayakkabiyi ☺️☺️☺️☺️iade ewr çeyrek alir kalanla ayakkabı alirdim ☺️☺️☺️ gule güle giy bu arada
(7,121 puan) tarafından
Yerini söylemedi ikbal . Bende seviyorum giymiyorum djjdhdhhd
(48,634 puan) tarafından
yatarken saril ☺️☺️☺️saka bir yana feda olsun sana ☺️
(7,121 puan) tarafından
Yaaaaa ❤️❤️❤️❤️❤️❤️
0 oy
tarafından
Ev aldım eşimden hediye evlilik yıldönümünde ilk ev hediyesi 
tarafından
5 yıl önce canım güzelliğini yeni anlıyorum cahildik yeniydik diyorum ya herşeyim yeniydi bebek sevinci vardı ev ne surda dursun elhamdülillah hep dua ederim yine ederim rabbim isteyen herkese nasip etsin evler arabalar hayırlı evlatlar herkesin olsun en güzellerinden
(133 puan) tarafından
Evı tamamen kendı zevkıyle mı almıs. Yanı ne bılım bırlıkte aılece ev bakılır ya ondan dedım.
tarafından
Kız ev zaten çok güzeldi ben girdim beğendim şok oldum çıktım dolaplarını herşeyin ben yaptırdım
(133 puan) tarafından
Bende hamıleyım dıye eşim ev almaya gıttı mersinden aldık bızde. Ama ben ıstanbuldayım gıdıp gorremedım dıye içim içimi yedı hanı ev bu kac defa alınır kı bende gıtmek ısterdım ıste son ayım dıye gıdemedım
tarafından
Olsun ay ev evdir olmayanlarda var Allah onlarada versin ben gittim de zaten eve bayıldım herşeyin ben beğendim yaptırdık
0 oy
tarafından
Kalbini❤️ dermişim☺️☺️

Altın takı.

Seninki ne aldı?
(1,479 puan) tarafından
En büyüğü 2 sene önce 2.500 e telefondu.7 yıllık evliyim
.sadece doğum günümde hediye alır o da bı kaç senedir almaya başladı gümüş kolye.genelde ya da gümüş bileklik.
tarafından
Mevah hadi yine iyisin kız yakında altına geçer insaAllah... ❤️ Gerçi altın fiyatları uçmuş ama işte hayal kurmak bedavaa ☺️
0 oy
(174 puan) tarafından

Maddi olarak set aldı ama manevi olarak daha çok şey yapmıştır 

image

(1,479 puan) tarafından
Vav en sevdiğim takı güle güle kullan çok şık
(174 puan) tarafından
Teşekkür ederim amin daha güzelleri senin olsun inşallah
(1,479 puan) tarafından
Amin tüm kadınlarımızın olsun her kadının hakkı blue diamond:)) reklam oldu bide :))
(174 puan) tarafından
Ahshsh aynen:))
0 oy
tarafından
Maddiyata önem vermem. Şükür iki şehirde de evimiz var, arabamız var. En son doğum günümde yüklü miktarda telefon almıştı. Ben kullandığım telefondan memnundum oysa ki. 
0 oy
(1,499 puan) tarafından
5 yillik evliyiz bnm zorumla sevgililer gununde kalpli mum almisti onuda kabul etmedim yaktim bitti ;))) 
0 oy
tarafından

Eşimden aldığım en güzel hediye oğlum canım benim :D

0 oy
(12,490 puan) tarafından

Araba aldı üstü açık :woot:

0 oy
(867 puan) tarafından

Beni anneme götürmesii :)

0 oy
(8,313 puan) tarafından
Galiba robot süpürge aldı en büyük. Daha kullanmadım 
0 oy
(12,593 puan) tarafından
Kaynanam    ♥️
0 oy
(13,889 puan) tarafından
Evimizi alması tabikide ☺️
0 oy
(12,962 puan) tarafından
Maddi değeri olan hiç bir hediye görmedim bir tane saat almıştı şu anki piyasası 500 600 TL eden bir de evlilik teklifi ederken altın tek taş almıştı 
0 oy
(5,606 puan) tarafından
Ailesi :-):-):-):-)
0 oy
tarafından

Gecen sene telefon almıstı iphon 11 istiyodum 16 bine aldı baskada oyle cok pahali bise almadı tabi birikim amacli baya bi para veriyo borsa icin:angel:

(34 puan) tarafından
Bende seneye düşünüyorum borsa işini borclar seneye ağustosta bitince bende giricem benim için en büyük hediye olur heralde geleceğe yatırım:D
tarafından
Yap yap simdi bile yapabilirsin hisseler dusuyo mesela bugun 2 lot daha aldım 29₺ den oyle bir iki demden biriktir coğalıyo zaten baska turlu asla bukdar biriktiremezdim ben hemen ogluma biseyler aliyodum simdi direk lot alasim geliyo :)
(34 puan) tarafından
Ben sepet yapmak istiyorum boğa başlamadan girebilirsem şükredicem şu an alacak durumum yokta eşim geçen seneden beri bekliyor ben yeni giricem
0 oy
tarafından
11 tane ceyrekli bileklik yaptırmıştı. O olmuştu 
0 oy
(1,211 puan) tarafından

Ayakkabı ve eşarp :))) 

0 oy
(8,145 puan) tarafından
Daha 2 senelik evliyiz en pahalı hediyesi doğum günümde tatile götğrmesiydi :))) 
0 oy
(470 puan) tarafından
Bilezik. araba alicaz senin üstüne yapalım diyor bakalim

İlgili sorular

0 oy
49 cevap 1,236 göst.
14 Mart 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 897 göst.
25 Şubat 2021 Diğer kategorisinde birerkekannesii41 (95 puan) tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 885 göst.
27 Ocak 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 592 göst.
11 Nisan 2022 Aile kategorisinde hayal14 (2,097 puan) tarafından soruldu

379,311 soru

11,353,762 cevap

34,827 kullanıcı

...