0 oy
223 göst.
Aile kategorisinde (659 puan) tarafından
Ayda bir annemlerde bir iki gece yatılı kalırım çocuğum 7 aylık çok yorulup bunaliyorum evde o yüzden gitmek istiyorum normal olarak. Bu gün gidecektim ama annemin hafta sonu ehliyet sınavı olduğu için kabul etmedi ne alakaysa.. ama yarın teyzemlerle toplanacaklarmis bilmiyorum çok zoruma gitti başka da kimseye gidip gelmiyorum iki gündür çok moralim bozuk nasıl tepki verecegimi bile bilmiyorum birdaha gitmek gelmez içimden ama mecbur giderim çünkü kimsem yok

9 Cevaplar

0 oy
(5,603 puan) tarafından
Ne alaka olduğunu sorsaydın keşke annene kırıldığını dile getir mantıklı bir açıklaması vardır belki 
(659 puan) tarafından
Yok asla yapmam o zaman istemese de zorlar gitmem için öylede yük gibi oluyorum
-Reklam-
0 oy
(441 puan) tarafından
Bence tavrını koy ve artık fazla gitme nasıl diyebiliyor gelme diye
(659 puan) tarafından
Aynen öyle yapacağım artık. Dün aşure yapmışlar ablamı çağırmış ben sevmezmişim beni cagirmamis olacak seymi gerçekten
0 oy
(1,798 puan) tarafından
Isı olduğu için kabul etmemiş ne var bunda alınacak  sınavın tarihi belli değil miydi daha önce 
(659 puan) tarafından
Canım hafta sonuna kadar kalmayacaktim yarın akşam geri donecektim zaten
(1,798 puan) tarafından
Bu seni çok üzdüyse annenle konuş durumu kırgınlığını bilsin
0 oy
(121 puan) tarafından
Bence gitme boşver benimde kimsem yok ama kimsem yok diye göz yummuyorum böyle şeylere aramam sormam 
(659 puan) tarafından
Öyle yaparsamda hastalanır biliyorum ne bileyim valla
(121 puan) tarafından
O öyle yaparken seni düşündü mü boşver kendinden başkasını düşünme
0 oy
(687 puan) tarafından
Benimde iki kızım var biri hiç uyumaz biri bütün evi alt üst eder annem bir kaç kere morel bozdu siz gittiniz kaç gün kendime gelemedim falan dedi güldük falan ama ister istemez de zoruma gitti şimdi istesede gitmiyorum ha isim olsa öğlen gidiyorim akşam eve geliyorum genelde kendisi geliyor artık 
(659 puan) tarafından
Çok kötü bir durum gerçekten çok üzüldüm başka kimimiz varki
0 oy
(7,588 puan) tarafından
Bence çevre edinin bu huy benim kızkardeşimde de var hiç kimseyi evine kabul etmez hiç kimseyle arkadaşlık komşuluk etmez hep anneme sarar annemde bunalıyor haliyle ben çok nadir giderim mesela tadında bırakırım 
(659 puan) tarafından
Hiç çevrem yok çünkü biryere izin vermiyor eşim komsularimi çağırırım gelirler ama anne gibi olurmu
(7,588 puan) tarafından
Valla eğlenebildiğin arkadaşlar varsa anneye çok ihtiyaç duymuyor insan ben çok ihtiyaç duymuyorum zaten kızımla başbaşa vakit geçirmeyide çok seviyorum en iyi arkadaşım o.
(659 puan) tarafından
Oğlum diş çıkarıyor sabah 6 da başlıyor gece 1-2 gıdı bitiyor çok yoruluyorum kendimi de iyi hissetmiyorum
0 oy
(3,577 puan) tarafından
Sınavı varmis kendine göre işi vardır çocuk olunca ev işi yapamaz çalışamaz belki o yüzden dir alinganlik yapmışsın bence 
(659 puan) tarafından
Bilmiyorum
0 oy
(4,986 puan) tarafından
Ama olabilir belki yalnız gitmek istiyordur kardeşine bence kızılacak bir durum yok annede olsa yok diyebilir bence 
0 oy
(1,666 puan) tarafından
Bu hayatta kime en çok değer verirsen o sana değer vermiyor. Öz annen bile olsa
(659 puan) tarafından
Öyle gerçekten

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 396 göst.
5 Kasım 2021 Aile kategorisinde Emirimherseyim (27 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 741 göst.

379,214 soru