0 oy
81 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,010 puan) tarafından
Bu hastenede doğum yapanlar nasıldı memnun kaldınız mı? Hangi doktor doğumunuzu gerçekleştirdi?

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben 2 buçuk yil önce orda saadet hanıma sürekli kontrole giderdim sancim tuttuğu günde doğumhanede o vardı nöbetçi olarak tabi o gün gelmedi benim balım ertesi gün gittiğimde emel Tuğçe hanım vardı o benim doğumuma girdi gayet güzel geçti çok şükür memnun kaldım 
(1,010 puan) tarafından
Ben yeni taşındım buraya düzenli kontrol olduğum doktor yok iki hafta önce Melike hanıma gitmiştim bir kaç gün önce Ahmet beye randevum vardı Ahmet Bey'in sorduğum sorulara nazik ve açıklayıcı cevaplar vermesi ve ultrason fotosunu alabilmem hoşuma gitti doğuma kime denk gelirim bilmiyorum diğer doktorlar hakkında bilgim yok
tarafından
He bilmiyorum dediğim gibi benim 2 buçuk yıl geçti şuan doktorlar bile değişmiş mesela saadet hanım orda değil artık özele geçmiş Ahmet beye de bir defa randevu aldım ama gittiğim gün yoktu yerinde başkasına yönlendirdiler
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ooo bı hemso daha yakaladım hoşgeldin canım.ben devlet Hastanesi'nde doğurdum Ahmet Uzel.kontrollere hep ona gittim çok iyi doktordur işinde uzman.sansima dogumumda o vardı öyle sevindim ki güzel kızımı ellerime verdi sağ salim dunyalar benim oldu.darisi başına canim.
(1,010 puan) tarafından
Hoşbuldum yeni taşındık buraya 2 kere kontrol oldum Ahmet beyden memnun kaldım sorularıma açıklayıcı cevaplar alabildim inşallah ona denk gelir doğum da
tarafından
İnşallah canım inşallah hayırlısıyla alırsın kucağına.
0 oy
tarafından
Canım yeliz acari dene çok memnun kalırsın yada başak akaymiydi neydi bu ikisini öneriyorum 

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 24 göst.
7 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nesli54 (362 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 61 göst.
0 oy
2 cevap 50 göst.
27 Haziran 2023 Diğer kategorisinde mvlude.97 (67 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 202 göst.
4 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Ozlem52 (105 puan) tarafından soruldu

380,919 soru

11,404,487 cevap

34,942 kullanıcı

...