0 oy
416 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

image

Bugün Durunun son yuzme dersiydi bırebır ders aldı 8 saat ben hocasına desteksız yuzmeyı ogrenır mı dedıgımde evet dedı ama yoo cocuk suan makarnayla yuzuyor yıne, cıkısta da devam edıcez mı dedı bende ozel derse degıl grup derslerı olursa olur dedım, ozel ders saati 300, grupta 4 cocuk olucak saati 150ye gelıyor ama cocuklr Durudan gerıdeymıs suan bılemedım napayım yuzmeyı cok sevıyor bu sporda gelıstırsın kendını ıstıyorum, bir de korkunc bır ust komsu tasındı ustume 4 gun olucak bırbırlerıne hakaret edıyorlar o kdar net duyuyorum ki cocukları da sureklı zıplıyor gum gum dıye, su şehirden tayinimiz cıksa da kurtulsam, sizler napıyorsunuzzz

13 Cevaplar

0 oy
tarafından

image

Afiyet olsun aşko bizim kızda kiraz keyfi yapyor 

tarafından
Ben 2. Gelcekten bahsedıyorum :D ıstıyosun yaaaa
tarafından
Ahahha onuda mavi gözlü tutturabilirsek 10 numara olacak anne babada mavi göz yok dedelere çekmiş kızım
tarafından
Benım de kayınvalıdem mavı gozlu bır umut ettık ama olmadı :D oy daha guzel oldu ama olsunduuu :D 2. De zor bak o genetıgı yakalamakk
tarafından
Ahahaha
(1,753 puan) tarafından
Bu kim
-Reklam-
0 oy
(15,745 puan) tarafından
Kızm yere düştü bayağı ağladı yarasına baka baka ağlıyor. Emzirdim şimdi uyusun diye bekliyorum nazlı çiçeğimi
tarafından
Ay fato senın kızın yenı dogdugu zamanları hatırlıyorum kac aylık oldu sımdı :) Rabbım bagıslasın duse kalka buyurlerr
(15,745 puan) tarafından
1 yaş 4 aylık oldu ☺️ ayakları hep mor bahçeli bura betonda düştü yoksa yaralanmazdi
tarafından
Benım kızında her yerı mor, hep dıyorum sokak cocugh gıbısın sen dun alnı morardı 5 sanıyede bıde nerde naptı bılmem hayret ettım aglamıyorda :) guclu bunlar guclu bıseyxık olmaz
0 oy
(1,347 puan) tarafından

image

akşam keyfi bahçede :P çocuklar koşturuyor etrafımda bende çekirdek çitliyorum :P
tarafından
Cekırdek cıtleme terlıgı mı pekı bunlar :D
(1,347 puan) tarafından
Çekirdeğimi atmim şimdi masa berbat dedim şipidik terliklerimi atim görüntü
tarafından
İşte ciğdem citlemeee terlıgı mııı dıyorummm :D
0 oy
(12,719 puan) tarafından
Afiyet olsun hakkınızda hayırlısı olsun inşallah

Kız rahatsız ya sabahtan akşama kadar kaynanama geliyorum

Dükkanın ustune ofiste mangal yapıyoruz kız uyudu 
(12,719 puan) tarafından
Kiz keyfi yerinde olsa ne güzel oynardı Ateşi yükseldi altı yedı saattır beslenmıyor üst üste yaşıyor uy.uz el ayak hastalığı iki tane dişi çikiyor
Acıla çikaracaz birazdan
Hamilelik şükür bu sefer de rahat ilerliyor sağ olasın ♥️
tarafından
Dişle bırlıkte gelen 6. Hastalık da olabılır canım dokuntusu varda odur hatta muhtemelen 3. Gunun sonunda gecer, duruda da oldu hıc uzulme
(12,719 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun ateşı varmiydı beslenmesi nasıldı su bile içmiyor yemiyor hiç bir şey
İki gün bitti bügun
tarafından
Duru da 7. Ay da olmustu alt dıslerı cıkuyordu benım kız her dısını ıkıser cıkardı o yuzden ateslenırdı ama bu sefer atesı dusuremedık aldık sabaha kardı acıle goturduk klasık devlet hastanesı antıbıyotık yazdı yolladı bende antıbıyotık vermek ıstemedım doktorumuza yazdık 1.5 saat uzaktaydı gelın dedı, gordugu an zaten bu 6. Hastalık ateşı 38den asagı dusmez 3 gun dedı sadece 39.5dan yukarı cıkarmıcaz dedı onu da sureklı dus aldırarak sagladım, ılac vs asla vermedı o zaman emıyordu anne sutu tek ılacı olur dedı gonderdı, ve evet hıcbrısey yemedı 3 gun, sadece emdi, 3. Gunun sonunda sırtında ve bacaklarında kabarcıklar cıktı kucuk kırmızı ısılık gıbı bu da hastalıgın gectıgını gosterırmıs 7. Gunun sonunda bunlarda geçtı ama 4. Gunde gozunu acmıstı zaten toparlamaya baslamıstı
(12,719 puan) tarafından
Ay kiyamam prensesa ♥️
Bizim yarın3 cu gün elinde kolunda alnında var bi şeyler sıvılce değil o kesin
Lavman yapılıyor şimdi kabızlık da var babaannesı babası tutuyor çıktım dışarı röntgen çekildi bklm ne çıkacak 8 saat olmuş su bile içmedi emmiyor sütten ayrıldı iki ay önce
0 oy
(624 puan) tarafından

Kendımı dinlendiriyorum :P

tarafından
Benım katıyen yapamadıgım :D
(624 puan) tarafından
Cocugu uyuttum yoksa bende kattıyen yapmıyom:)))
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Depremde Malatya'da arkadaşımın babası atmais . Kızkardeşi de atlamış kolu sıyrılmış babası iyiymiş kız bayağı kötüymüş kolu onun haberini aldım canım sıkıldı 
tarafından
Rabbım yardımcıları olsun, gecmeyecek bır travma oldu bu
(9,262 puan) tarafından
Yaa nerden atlamışlar :((
(7,121 puan) tarafından
Tam detay soramadım ama yüksek olmasa gerek sadece kız düşerken kolu siyrilmjs çok zor Allah yardımcımız olsun vallah
(9,262 puan) tarafından
Çok üzuldum ya Allah yardımcıları olsun, insan o telas ve korku ile ne yapacağını bilemez ki ://
(7,121 puan) tarafından
Çok zor gerçekten ben marasta kaldığımda 3. 5 i hissettim çok kotuy oldum
0 oy
(13,887 puan) tarafından
Tosbigi uyutmaya çalışıyorum öğle uykusu da  yok bugün 3 saat dışarıda oynadı hala yorulmamjs ya 
tarafından
Benımkı de yuzdu ettı parka gıttık 10da anca uyuduuu ben onun ladar hareket etsem aksam 6da yıgılırım
0 oy
(13,099 puan) tarafından

image

Biz de kızımı götürdük ama hiç

İstemedi kursu korktu ama tatile gittiğimiz de girdi seneye kaldı seviyorsa devam etsin bence :)

Çocuklar uyudu keyif yapayım azıcık :)

tarafından
Cok cokk sevıyor gıdecegımız gunler heyecanlanıyor yani hatta ogretmenı de soyledı kesınlıkle bıryerlere gelır bu hevesle dedı ama grup dersınde ıhmal edılır mı dıye korktum :(

Ohh ıyı keyıfler kuzum
0 oy
(610 puan) tarafından
Afiyet olsun:) çocuğu uyutmaca yapıyorum :)
tarafından
Benımkı uyudu cok sukur :D darısı basınaaa
(610 puan) tarafından
Amin sağol canım ;)
0 oy
(119,461 puan) tarafından
Myminibaby kolluk aldinmi seb duru kucukken falan
tarafından
Aldım aldım ama takmadı sevmedı onları cok buyuklermıs, bu destekle yuzmek ıstemıyor
0 oy
(6,512 puan) tarafından

Kız gözde bana da yüzme dersi aldirsana kocam aldırmıyor çocuğumun canı annesinin yuzmesini çekiyor ağlıyor dayanamıyorum onu öyle görünce asjambsjsjsjs:D:D:D

(6,512 puan) tarafından
Valla de vay ciğerlerim vicdanınızdan vuruldunuz desene :)))) havuza gideceğim ben kapaliyim ya denize falan gidemiyorum
tarafından
Kız kayınvalıdemde kapalı gırıyo hasemayla sen carsaflı falan mısın
(6,512 puan) tarafından
Yok çarşaflı değilim de hasema sevmiyom ben haşır huşur yaaa en iyisi havuz alıyorum kızları gidiyorum
tarafından
Sen bensın yemınle bende kayınvalıdeme dıyorum bunu nasıl gıyıyosun anne poset gıbı rahatsız eder dıye, dıger tayt gıbı hasemaları da o asla gıymıyor resmen balon gıbı olup cıkıyo sudan zor da kuruyo bıde Rabbım sabır verıyo işte, aman zaten denızı sevmıyorum bende tuzlu tuzlu mıs gıbı havuz :D
(6,512 puan) tarafından
Valla öyle sjsjsj
0 oy
(8,969 puan) tarafından
Deprem korkusuna arabaya geçtim çocuklarla. Eşim de nöbetçi bugün. Çok soğukkanlıyim normalde ama tek olunca korktum. Çocukları arabada uyuttum. Ben de yorgunluktan ölüyorum ama gözümü kapatamiyorum 
tarafından
Ya evet bende sımdı ogrendım Rabbım yardkmcınız olsun ne olucak boyle bılmıyorjm
(8,969 puan) tarafından
Valla ben de bilmiyorum. Gidemiyoruz da bir yere. Çakıldık kaldık buraya
0 oy
(9,262 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

bende şöyle atayım masterchef esliğindee :D başım ağrıyor ama yine de masterchefden vazgeçemiyorum

tarafından
Hayatımda varya ızlemeye tahammul edemedıgım tek sey :D katıyen ızleyemıyorum ya daral gelıyo bunlar kosusturuyo ya
(9,262 puan) tarafından
Evet markwtte ki alısveris bile süreli çünku sadece 3dk da malzemeleri almaları gerekiyor :D o yüzden hep telaşlılar :D bende 2 senedir sardım zaten

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 232 göst.
21 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 420 göst.
13 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 265 göst.
14 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 260 göst.