0 oy
115 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Dün geceden beri sürekli ateşi çıkıyor düşüyor aferin verdim 38 i gördü ama düştü şimdi yine çıkmaya başladı uyuyor 32 aylık diş desem değil gibi ağzını aç bakım dişine diyorum iyice kapatıyor olmaz anne diyor  ne yapım sizce kizlar 

6 Cevaplar

0 oy
(687 puan) tarafından
Soğuk kompres yap ateş düşürücü fitil varsa o da direk kesiyor 
tarafından
Fitil yokta bugün iki kere banyo yaptırdım suda biraz  oynadı  hemen tamam anne dedi  hiç keyfi yok yemek yemedi
-Reklam-
0 oy
(955 puan) tarafından
39 üstüne kadar sıkıntı etmeyiniz soğuk su kompleksi yapın ateş düşürücüye başvurmayn hemen. Kademeli düşmesi daha iyi 
tarafından
İki kere banyo yaptrdim gündüz şimdi uyuyor temiz bez ile yapım
(955 puan) tarafından
Doktorlar bile artık ateşe kolay kolay müdahale etmiyor. Evet temiz bı bezle yapın  gece arada kontrol edin
0 oy
(7,282 puan) tarafından
37.5 normal 38 ve üstü olursa ilaç ver duş aldır ama şuan sadece üstünü incelt direk ilaç verme karaciğetleri yorulur çocuğun
tarafından
Şimdi baktım sanki çıkıyor ateşi 37.7 olmuş ustunde sadece atlet ile boxeri var ilaç ateşi yükselirse veriyim  o zaman
(7,282 puan) tarafından
Aynen cnm çıkarsa ver ama inşallah çıkmaz
tarafından
İnşallah çıkmaz canim
0 oy
(1,271 puan) tarafından
Benim oglumda hasta 38.7yi gordu dun geceden beri carpol actim verdim atletle biraktim sonra düştü  sonra tekrar cikti doktora goturduk doktor dedi bogazi sismis antibiyotik ibufort agri kesicisi ver bi carpol bi ibufort degisimli olarak her 4 saatte bir ver dedi seninkide belki soguk aldi benim oglum disleride agiriyo istersen bi acile gotur ilerlemeden
tarafından
Böyle giderse goturcem çünkü duscegi yere yine arttı ateşi 37.8 oldu
0 oy
tarafından
Oğlumun kii 40 öldüm perisaniz . Bı de bebeğim var. Derman kalmadi
tarafından
Of cocukta ateş çok kötü oluyor inşallah biran önce iyileşirler canım
0 oy
(574 puan) tarafından
Diş bu derece ateş yapmaz.dusup düşüp çıkıyorsa ateş enfeksiyondandir boğaz enfeksiyonu olabilir tekrarlayan ateş yapar doktora görünmenizde fayda var antibiyotiksiz de atalatir belki vucudu ama uzun sürer
(574 puan) tarafından
Çocuklar hasta olmasın ya o yorgun bitkin hallerine çok üzülüyorum :(

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 92 göst.
5 Temmuz 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 99 göst.
0 oy
14 cevap 203 göst.
24 Aralık 2022 Diğer kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,282 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 88 göst.
29 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sewinnn (557 puan) tarafından soruldu

379,292 soru

11,353,232 cevap

34,824 kullanıcı

...