0 oy
759 göst.
Diğer kategorisinde (49 puan) tarafından
Çok istiyorum arkadaşlık kurmayı komşuluk yapmayı öyle bir binada oturuyorum ki asansörde hayırlı akşamlar desem tenezzül edip cevap vermiyorlar bir arkadaşım tek var sana geliyorum der kabul eder çok güzel ağırlarim ben gidecek olsam hep müsait değilim der Kayseri de oturuyorum okul arkadaşlarım hep başka şehirlerde yaşıyor artık çok sıkıldım 

29 Cevaplar

0 oy
tarafından

Boşver bazen yalnızlık en iyisi arkadaşı dostu olanların çoğu kazık yiyor kazık yemektense yalnız olmak daha huzurlu :angel:

tarafından
Kanka ben sağlam dost muyum ?
(8,079 puan) tarafından
Hasısın hasııı
tarafından
He heeee ;)))
(8,079 puan) tarafından
Sevirem seni
tarafından
Bende bendeee ❤️❤️
-Reklam-
0 oy
(2,672 puan) tarafından
Benim de hiç arkadaşım ya da komşum yok. Bir bebeğim var. Ha bence o arkadaşına da arana mesafe koy canım hayır gelmez
(49 puan) tarafından
Evet bende bı değişiklik istiyorum bide ben birinin elinden kahve içeyim istiyorum diyorum ama hep ben geleyim diyor
0 oy
(1,541 puan) tarafından
Canım benim konsum varda ne ise yarıyorlar benimde arkadaşım yok komşumda yok sürekli dedikodu yaparlar en iyisi çocukla eşimle ilgilenmek 
(49 puan) tarafından
Çocuk yok eşim akşama kadar işte öyle güzel dostluklar görüyorum kıskanmak değil ama özeniyorum vallahi
(1,541 puan) tarafından
Canım benim ilk o arkadaşına mesafe köy benim aile apartmanın oturuyorum komşuları eltim tanıştırdı ve onla kavga edince hiç bitiyle konuşmuyoruz evlere giderdik yerdik içerdik dedikodu yaparlardi hemde arkadaşının dedikodusu yaparlardı iki yüzlü insanlar öyle insanlar çok var en iyisi hic olmamasi
0 oy
(6,516 puan) tarafından

Bende Kayseri'deyim gel kanka olak :D

(6,516 puan) tarafından
Ahahaha yookk canım kim diyor oniiiiii ajajsjajs
(6,516 puan) tarafından
Ula dosbiikkkk yakalarım ama ben onu postun birinde sjsnnsns☺️
tarafından
Yakalamayan dosbik olsun aşko ☺️☺️
(6,516 puan) tarafından
Olsun aşko sjjsjsj
0 oy
tarafından
Olmaması daha iyi. Belirli bir yaşa kadar oturmuş bir arkadaşlığın yoksa bu saatten sonra da olmaz zaten. Azıcık aşım kaygısız başım felsefesi her zaman yürür.
(49 puan) tarafından
Bunu darbe almadan öğrenmicem sanırım Allah iyi insanlar la karşılaştırsın
0 oy
tarafından
Apartmanda herkesle konuşuyoruz WhatsApp grubumuz var gidip geliriz doğum yaptığımda ramazandi komşum ramazan boyunca yemek getirdi ameliyatlisin yapamazsın diyodu. Yani cok iyidirler ama geçende çaya çağırdı bebeğimin kolunu altından değilde üstünden tutuyo şap sup öptü çocuğum korktu sallayarak seviyor bir tuhaf. Ondan sonra çektim kendimi bilemedim yani iyimi ettim kötümü 
(49 puan) tarafından
Güzel bı dostluk Muş Allah iyi şekilde devam ettirsin inşallah
tarafından
Nankörlük etmissin sanki asdfgg
tarafından
Ya canım bir tuhaf hareketleri doğum yaptıktan sonra gördüm bn onun hareketlerinini Kendi çocuklarını öyle sevmiyor daha kaç gün çocuk havaya ziplatiyor kollarını acıttı kendi göğsüne bant koymuş memeden kesmek için bnm bebeğimi yaklaştırıyor belki bn yanlış anlıyorm ama memesine oğluna gösteriyor yani olmasam orda memeyi vereck ağzına. Hakkıni yiyemm tabiki de ama bu başka
0 oy
(4,651 puan) tarafından

İlk evlendiğim de ben de öyle idim. konu komşuyu tanımam kimseye gidip gelmem. Eşim ise gider ben yanlız kalırdım arkadaşlarım hep dağıldık herkes Bi yöne gitti evlenip. Sonra alıştım konu komşu ile 1 sene sonra gidip gelmeye başladım o da sık sık değildi yani.ben de severim severdim daha doğrusu hani insanlar tanımayı arkadaş olmayı ama.  Artık o kadar değil hatta hiç:) 

(49 puan) tarafından
Daha 7 aya girdim bı selam alan bile yok
0 oy
(2,605 puan) tarafından
Boşver bacım arkadaş olmak istersen burda olalım ☺️☺️☺️Benmde komşum yok kayınvalidemler 2 dk lik evlerimiz ne gelirler ne giderim ancak hafta sonu bazen eşimle birlikte annemlere giderim bende hafta sonları 
(49 puan) tarafından
Kayınvalidem Cat kapı sürekli gelirdi bı tartışmamız oldu görüşmüyoruz binada selam versem alan olmaz o derece
(2,605 puan) tarafından
Yok canım tartisma falan olmadı çok şükür ama 5 yıllık evliyim pek nadir gelirler
0 oy
tarafından
Seni kabul etmeyeni sen niye ediyorsun .sokmam bile evime.kim kime güveniyor ki anam üç senedir aynı binadayim büfe sahibinin eşi harici kimseyle konuşmuyorum .aşağı taraflarda kızımın sayesinde tanıştığım kişiler var onlarla lafliyoruz.kizim olmasa onlarida taniyamazdim bebeleri var oynuyorlar aşağıda öyle bı muhabbet oluşturduk.ama keşke taşınsak su ucube apartmandan hiç sevmiyorum bende 
(49 puan) tarafından
Emrivaki yapıyor bide napiyon diyor oturuyorum iyi kahveye geliyor um diyor müsait değilim eşim evde desem aman abim olur nolcak diyor
tarafından
Yok ya deseydin uzak dur bundan müsait değilim de .sürekli dersen anlar herhalde istenmedigini
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Kamelyan varmış geliyorum hemen Kayseri ye 
(49 puan) tarafından
Buyur canım seve seve
0 oy
(301 puan) tarafından
Bende öyle arkadaş çok aramam boşver canım kimle fazla samimi olsan sonrası sorun çıkıyor bı arkadasim tek var biraz uzağız ama senede 1 en fazla 2 görüşürüz arada arasiriz onun dışında görüştügum kimse yok millet çok değişik hava atma derdinde kıyaslamalar yapıyorlar hiç bana göre değil o tarz insanlar olmasa emin ol daha guzel
(49 puan) tarafından
Haklısın gerçekten sürekli yetmiyor diye ağlayıp herşeyi yettiren ve lüks yaşayan ama bı plastik çay tepsinde gözü kalan insanlar var
(301 puan) tarafından
Öyle canım 2 kızım var onlar bana yetiyor gerçek dostluk çok nadir var
(49 puan) tarafından
Allah bağışlasın canım
0 oy
(8,581 puan) tarafından
Kuru kalabalık olmasındnsa yalnızlık en guzeliii
(49 puan) tarafından
Allah düzgün dostluklar versin inşallah
0 oy
(796 puan) tarafından
Hz Ali'nin çok güzel bir sözü var insanları tanıdıkça yanlizlastim emin ol yanlizlik en iyi şey 
(49 puan) tarafından
Bekarken böyle değildim bı anda olunca yadırgadım sanırım
(796 puan) tarafından
Seni odullendirmiycekler canım kendini okadar yorma böyle takilirsan aksilik yaşarsın akışına bırak
0 oy
tarafından
Bende kayseride oturuyorum geçen sene martta gelin geldim bnmde hiç arkadaşım yok canım sıkılıyor 
(49 puan) tarafından
Şehir hastanesine yakın canım 22 yaşındayım sen kaç yaşındasın
(2 puan) tarafından
Bende mimsindeyim
tarafından
24 yaşındayım 3 ay sonra 25 :D
(49 puan) tarafından
Bı toplanmak grup Kayseri:D
tarafından
Özelden yazsana canım
0 oy
(3,031 puan) tarafından
Bebeğin yokmuş kız gitsene Kur'an kursuna hâyırlı arkadaşların olur. Yada kültü sanat merkezine git her hangi bir kursa yazil güzel şeyler ile meşgul ol. Arkadaşlar da edinirsin.
(49 puan) tarafından
Evet 19 haftalık hamileyim aslında doğuma kadar gitsem iyi olur ama burda erkek hoca ders veriyor ben rahatsız oluyorum
(3,031 puan) tarafından
Her kursta erkek hoca yoktur ki ara araştır
0 oy
(2,472 puan) tarafından
Egr cocuklarin ilkokul cagindayzsa bir kursa yazil cevre edin 

Valla komsuluk doguda var buyksehirlerde kim kime dum duma 
(49 puan) tarafından
Vallahi ya bı limon lu çayın tadı ah nerde kaldı o günler 19 haftalık hamileyim
(2,472 puan) tarafından
Gulerek kucagina al.cmm daha erken aslnda halkegitim kursuna yahut mahalkenjn kuran kursuna yazil evde dur dur nereye kadar
0 oy
(1,022 puan) tarafından
Benimde öyle hiç arkadaşım yok komşuma benden yaşca büyükler ve çalışıyorlar gel git yok merhaba meraba bende istiyorum ama olmuyor 
(49 puan) tarafından
Allah'iyi insanlar çıkarsın karşımıza inşallah
0 oy
(12,581 puan) tarafından
Arkadaşim yok. Akrabalar aile ülkede. Komşulari tanımıyorum

Mutluyum 
(49 puan) tarafından
Yaaa ne güzel
0 oy
tarafından
Bende yalnızım kimsem yok ama bazı dostlarım var iyki var ❤️
0 oy
(1,021 puan) tarafından
Namazlarinizdan sonra Allah'ım bana aklı selim dostlar nasip et deyin dualarınızda.Nasipse çıkar karşınıza.Olmuyorsa bunda da vardır bı hayır.
(49 puan) tarafından
Haklısın canım

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 35 göst.
4 Ekim 2023 Aile kategorisinde M1e2l3e4k5 (226 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 97 göst.
18 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Bastet (774 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 593 göst.
19 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Mehmetcan Emir (886 puan) tarafından soruldu