0 oy
146 göst.
Diğer kategorisinde (95 puan) tarafından
Kızlar perinatolojiye randevu almak istedim ama önce kadın doğuma randevu almak gerekiyormuş yani onxe ilgili ana dalda muayene olmanız gerekiyormus Kocaeli şehir hastanesinde. Bu süreç nasıl ilerledi bilgi verir misiniz önce muayene olup sonra size gün mü verdi kaç gün sonra çağırdı bilginiz var mı . Normalde özel hastaneye gidiyorum ama doktorum devlete gitmemi önerdi ücretinin pahalı olmasından dolayı ayrıntılı ultrason için . Kocaeli şehir Hastanesi'ne gidip doktor Vildan Kalyoncu ya muayene olan varmı acaba? Sorum çok uzun oldu kusura bakmayın kızlar ama lütfen bilen yardimci olabilir mi

5 Cevaplar

0 oy
(362 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Öncelikle kadın doğuma randevu alınıyor sonra o sana kağıt veriyor o kağıtla perinatoloji servisine gidiyorsun ordan  sıra veriliyor takip ordan yapılıyor  bu bölüm riskli gebelik için takip yeridir eğer sadeece detaylı ultrason yapılacaksa kadın doğuma gidiyorsun sana kağıt veriyor o kağıtla radyoloji bölümüne gidiyorsun orda kağıdı bankodaki asistana veriyorsun sana tarih veriyor o gün gidiyorsun 
(95 puan) tarafından
Ay cevabın için çok teşekkür ederim canım ❤️ peki ben kadın doğum doktoruna ayrıntılı ultrason için geldim mi dicem canım
(362 puan) tarafından
Evet zaten aylık kontrol oluyor detaylı için sıra verirmisin diyeceksin detaylinin da önemi su eğer doğum ile çözülebilecek bir rahatsızlık varsa emin olmak için buna da ne kadar geç gidersen okadar iyi
(95 puan) tarafından
Anladım canım çok teşekkür ederim kafamdaki tüm soru işaretlerini aldığın için Allah razı olsun ❤️
(362 puan) tarafından
Rica ederim cnm ne demek cümlemizden razı olsun inşallah
(95 puan) tarafından
❤️❤️❤️
-Reklam-
0 oy
(892 puan) tarafından
Normal Bi kadın doğuma randevu al.. Devlette aurıntılıya 1 ay önceden falan gün veriyorlar ama o hastanede nasıl olur bilmem söylersin me zamana gün verirlerse Bi numarası yok yani 
(95 puan) tarafından
Bu ayın 25 ine randevu aldım canım kadın doğuma ama perinatolojiye günü ne zaman verir hiç bilmiyorum bir ay sonrasına verirse sanırım haftam geçmiş olacak nasıl yaparız hiçbir fikrim yok
(892 puan) tarafından
Dur bakalım ne oluyor git hele de
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Perinotolijiye riskli ve soru lu gebelikleri yönlendiriyorlar 
(95 puan) tarafından
Anladım canim yani o zaman ben ayrıntılı ultrason için gittiğimi belirtiyim o ayarlasin çünkü kendi doktorum da oraya yönlendirdi
(95 puan) tarafından
Genç anne kime dedin canım
0 oy
(732 puan) tarafından
Valla kaç haftaliksim bilmiyorum ama bir aydır randevu yok orda
(95 puan) tarafından
19 haftaligim canım pazar günü 20 haftalık olcak
(732 puan) tarafından
İnşallah bulursun ben 18 haftalıkken gittim şuan 21 im bulamadım başka hastaneye gidecem İstanbul da
(95 puan) tarafından
Randevu aldım canım kadın doğuma buldum ama ayrıntılı ultrasona da inşallah bulurum kendi doktorum 6 7 8 Eylül'de falan gidebilirsin dedi ayrıntılı için
0 oy
(1,798 puan) tarafından
Doktorunun perinatoloji bölümüne senin için dosya açması lazım sonrasında ne zaman istersen gidip muayene olabiliyorsun ama senin işini o bölümde yapmazlar devlette o bolum ayrıntılı usg riski gebelere yapıyor benim geçen hafta öyleydi bebegimin hareket azalmasindan kaynaklı doktor baya ayrıntılı baktı ayak parmaklarina kadar baktı 
(95 puan) tarafından
Anladım canim benim ayrıntılı ultrason için kendi doktorum devlete randevu al dedi perinatolojiye dedi ama ben devletteki doktora ayrıntılı ultrason için geldim desem o yönlendirir beni diye düşünüyorum
(1,798 puan) tarafından
Devlette normal radyoloji doktorları yapıyor umarım bulursun
(95 puan) tarafından
Ay inşallah canım yaa ❤️
(1 puan) tarafından
Doktorum radyolojiden bahsetmedi bana perinatolojiye git dedi ben de randevu bulamıyorum radyoloji kesin bakar mı ki
(1,798 puan) tarafından
Perinatoloji ye doktorun istek atması lazım sen isteyince direk oraya gidemiyorsun

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 157 göst.
14 Ekim 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde B. Sema (427 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 99 göst.
0 oy
3 cevap 64 göst.
31 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Dicleeee (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 254 göst.
28 Haziran 2023 Diğer kategorisinde 20002003 (196 puan) tarafından soruldu

379,120 soru

11,348,888 cevap

34,813 kullanıcı

...