+2 oy
288 göst.
Diğer kategorisinde (2,593 puan) tarafından

Allahim isteyen ve hak eden herkese versin inşallah. Bir kızım bir oğlum var her gece saatlerce onları izliyorum kokluyorum . Böyle içime çektikçe burnumun direği sızlıyor kızlar ya. Kızım derken böyle vücudumun her zerresinde sevgisini hissediyorum.  Saçma sapan yazasım geldi :))  uyumayanlara Selamlar :D

13 Cevaplar

+1 oy
(2,491 puan) tarafından

Canim oglum gidip opesim geldiiiii balllllli lokma yanaklarindaaaan 

Rabbim guzel gunlerini gormeyi nasip etsn
(2,593 puan) tarafından
Öp kiz :))) dur ben tekrar öpeyim hatta :))
Amin amin inşallah. Rabbim hayırlı evlat eylesin hepsini
(2,491 puan) tarafından
Amin canimmm ❤️
-Reklam-
+1 oy
tarafından

Hergun koyun koyuna yatmamiza ne denilir kızım elini göğsüme koyar yatar bende onun saçlarını koklar yatarım :) evlat bal ball bana yeni yeni anne diyor eriyorum annnee denilmesi ne kadar guzel:'(

(2,593 puan) tarafından
Biz anneyiz diye gezen bir alay muptezeliz bence :)))
tarafından
Aynn öyle iyki varlar Rabbım yokluklarini göstermesin:))
(2,593 puan) tarafından
Amin inşallah ❤❤ maasallah yavruna da bu arada
+1 oy
tarafından

Amin aminnnn.

Kızıma sarılınca kalbimin atış hızı bile değişiyor. Bin şükür verene ❤️.
Rabbim hakkıyla bakacak herkese nasip etsin :silly:
0 oy
(12,494 puan) tarafından
Ve aleykümselam :) 

Allah isteyen herkese nasip etsin bu duyguyu 
(2,593 puan) tarafından
Amin inşallah canım.
0 oy
(8,379 puan) tarafından
Şuan bende kızımı izliyordum yaa uyunca özlüyor uyanıkken uyusun diye bakıyorum bu nasıl güzel bir duyguymuşşşşş❤️❤️
(2,593 puan) tarafından
Kesinlikle öyle.  Allahim uyuyorlar elim kolum boşa çıkıyor.  Öpüp koklayıp rahatsız edip duruyorum çocukları:))) Allahim yokluğunu göstermesin ❤ bizleri onlarla sınamasın insallah
(8,379 puan) tarafından
Aminnn inşallah ❤️❤️
0 oy
(12,709 puan) tarafından

Huhu :)

Senin kabarmiş aşk sevgi dolu kalbını yesinler ♥️

(2,593 puan) tarafından
Ay sorma hep kabarık hep:))) gelin 2 öpeyim diyorum gün içinde kaçıyorlar bıktı çocuklar mucuk mucuk sürekli:D
(12,709 puan) tarafından
Sevgı dolu büyüyorlar maşallah canım en güzeli
(2,593 puan) tarafından
İnşallah hep böyle sevgi pıtırcığı olurlar :)))
0 oy
(8,937 puan) tarafından
Allah isteyene değil gerçekten hakedene evlat nasip etsin ortalık ailesi tarafından bakılmayan terbiye edilmeyen sevilmeyen cocuklarla dolu... uyanıkken deli oluyorum uyu artık ağlama artik diye uyuyunca özlüyorum uyanda koklayarak öpeyim diye Bi gülüşü dünyalara bedel Bi bakışına hayatımı feda ederim evlat kokusu cennet kokusudur şimdi uyuyor ama uyandırıp koklayacagim özledim oğlumu 
(2,593 puan) tarafından
:) uyandırmadan kokla yazık ya tam uykunun tatlı zamani
(8,937 puan) tarafından
Mama saati geliyor uyansada bisey olmaz babası kılıklı gece uykusu ağır anası kılıklı gündüz uykusu hafif:))))
(2,593 puan) tarafından
Cok şanslısın biliyor musun ? Maasallah diyelim..gece uykusu çok çok önemli
(8,937 puan) tarafından
Aynen aman dilimi ısırıp maasallah diyeyim :))))
0 oy
(7,316 puan) tarafından

Evlat bambaşka bir şey yaa onlar için dimdik durman gerekiyor her zereleri ayrı bir tatlıı Allah'ım bütün kötülüklerden korusun evlatlarımızı 

Bir arkadaşımında bu duyguyu tatmasını can-ı gönülden istiyorum Allah'ım inşallah onada nasip eder o biliyor kendini :happy::)

(2,593 puan) tarafından
Öyle Allah ayaklarına tas degdirmesin
Amin inşallah Rabbim kucağını hayırla doldursun
0 oy
(547 puan) tarafından
Bu postu okuyan ben kızımı izliyorum uyansinda emziriyim diye bekliyom çok güzel bı duygu ❤️
(2,593 puan) tarafından
:))) oh cennet kokulu minigim
0 oy
(880 puan) tarafından
Bnmde 2 yasında ve 1 yasında kızım var ama ilk kızımda o kadr annelik duygusu almıyorum bazn kızyrm bazen istemeyerek olsada vurmuslugum var ama buyuk kızımı kaynanam gılde buyutm dogru durust kucagıma alamadm 40 yataktaydım onu agrısı sızısı acaba kızımımı sucladm bu durumda yada sureklı bnm kucagında degıldı annelik duygusunu mu alamadım cok caresızm gercektn bilen bana soylermısn bilen ısınma duası yada ne bilim bildiginiz dua varmı 2 kızımda var onu ben buyutm tek ust uste oldu ilk kızımla ilgilenemedim :((((((
(2,593 puan) tarafından
Ne desem bilemedim. Senden çıktı sonuçta.  O senin evladın öyle düşünme çok büyük haksızlık. Zaten sana doymadan geçmiş yenidogan dönemi.  Küçücük bebek daha annesi
0 oy
(13,887 puan) tarafından

Rabbım acılarını göstermesin insallah 

suan oynuyoruz bana usta diyor:D

(2,593 puan) tarafından
Amin inşallah.  :))) usta :))) tuttum bunu
0 oy
tarafından
Evlat bambaşka kurban olurum verene Rabbım acılarını göstermesin inşallah ben hep annecim iyiki varsın diyorum o da 3 gündür gidip geliyor sımsıkı sarılıp iyiki varsın annecim diyor eriyorum var yaa böyle diyince ☺❤
(2,593 puan) tarafından
Amin inşallah valla bambaşka bisey
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Aleyküm selam :):):) . İnsanın alıp ciğerine sokup sokup cikarasi geliyor 
(2,593 puan) tarafından
Sokup çıkarmaya kıyamıyorum yani :))) çok değişik gerçekten yapisik gezmek istiyorum . Kızım parkta arkadaş edinince çok duygulaniyorum ne ara bıraktın beni diye :/

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 120 göst.
31 Mart 2024 Aile kategorisinde Havin06 (2,133 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 636 göst.
22 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Sedaaylin (446 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 504 göst.
22 Ekim 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 377 göst.