0 oy
34 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (690 puan) tarafından
Kızlar bir ay oldu buraya tayinimiz çıktı oğlumun gözleri kıpkırmızı oluyor damla kullandık geçti yine oldu doktor tozdan olabilir dedi bunu yaşayan var mı ne yapılabilir toz alerjisi böyle yapar mı gözünde ciddi zarar oluşturur mu 

1 cevap

0 oy
(1,016 puan) tarafından
Damla kullaninca geçmesi alerji olduğunu gösteriyor zaten.Tekrar olmaması için duzenli alerji ilacı kullanın.Toz alerjisi çoğu çocukta olabilen birşey bazısının hapşırık bazısının da sık tekrarlayan bronşit bazısının da göz enfeksiyonu yapabilir 
(690 puan) tarafından
Goz doktorunun verdigi damlaları kullandım geçti ama olduğumuz yerde sadece çocuk doktoru var göz doktoru bulmak imkansız tekrar gidemem çok zor çocuk doktoruna gösterdim bu damlalar ağır dedi hafif dozajda verdi onları kullanıyorum asla gecmiyor hep damla mi kullanacağım ben
(1,016 puan) tarafından
Alerji ilacı şurup sekilnde kullanacaksınız göz damlası alerjinin yarattığı sıkıntı sonucu kullanmak zorunda kaldınız alerji olmaması için damla değil şurup kullanacaksiniz. Alerji uzmanı bulmanızı tavsiye ederim
(690 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim sağolun ama ben öyle bir yerdeyim ki göz doktoru için 10 saat yol gittim kaldı ki alerji uzmanı bulmam mümkün değil
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 26 göst.
13 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde oneysirac06 (131 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 74 göst.
25 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Alya23 (4,324 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 105 göst.
7 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Cennet12 (1,297 puan) tarafından soruldu
0 oy