0 oy
222 göst.
Diğer kategorisinde (143 puan) tarafından
Doktor kız dedi doktor yanlış söylemez kadın içime erkek doğuyor diyo kızlar

12 Cevaplar

0 oy
tarafından
Saçma sapan şeyler sende kafama takma o kimki. bilecek rabbim den başkası bilemez sağlıkla gelsin bebek 
-Reklam-
0 oy
(1,016 puan) tarafından
Onun içine doğan değil sizin içinizden doğan önemli... Doktor ne diyorsa o dur.
0 oy
(6,103 puan) tarafından
Siz de buna ihtimal mi vermiyorsunuz
0 oy
tarafından
 Kaynanam da doğuracağım güne kadar senin bebeğin erkek olur.Doktorlar yanılmıştır, ben rüyam da gördüm gibi şeyler söylüyordu sonuç kızım oldu 
0 oy
(1,215 puan) tarafından
Banada bi kaç kişi oğlun olur dedi ama kızım olacak doktordan iyi mi bilecekler
0 oy
(1,538 puan) tarafından

Amaaan cnm bende hamile kaldımdan beridir doktor bile deişik şeyler diyo bi doktor erkek dedi sonra kız dediler sonra tekrar erkek dendi geçen ay kız dedi 

Etraf kesin erkek diyo göbeğim küçük ve topakmış öne dopru imiş benim kızımda da göbeğim böyle idi oğlum da da çıkınca bacaklarını ayırıp bakacam hepinize haber vericem diyorum:D

0 oy
(1,538 puan) tarafından

İnsan sonuçta doktorun bile dediğine tam olarak inanamıyo bazen çünkü adam makina ile bakıyo elini içeri sokup da incelemiyo ama bizim kadınlarımız sanki içerde özel kameraları var gibi konuşuyorlar:ermm:

0 oy
(7,376 puan) tarafından
Doktor demiş kız olduğunu bırak istediği kadar erkek desin takma onun içine doğan olmuyor sonucta banada herkes erkek dedi kız dedim inanmadılar sonra kız olduğunu kabullendiler 
0 oy
(262 puan) tarafından
Benim ikinci bu cinsiyeti belli diil doktorlardan tür herkes bakılmalıdır halde buda erkek sende kiz doğuracak tip yok dio sağlıcakla doğsun da bosver bacım kim ne derse desin 
(3 puan) tarafından
Cinsiyeti belirleyen senin tipinmiymis ne alaka yaa
Allah verir Allah alır ol diyen varken etraftakilere noluyo acaba
0 oy
(654 puan) tarafından
Ben hamileydim çok eski bir arkadaşım kız kardeşimle konuşmuş beni sormuş kizkardesim de hamile olduğumu daha  söylemeden eski arkadaşım dediğim kişi kizkardesime rüyasında beni gördüğünü hamile olduğumu ve bir kızım olacağını gördüğünü söylemiş çok şaşırdım ve ozaman cinsiyet belli değildi ama nur topu gibi oğlum oldu
0 oy
(1,464 puan) tarafından

Heee bana da öyle bı akraba demişti şuraya yazıyım buraya yazıyım fln elini karnıma koyup erkek olck ehehehege işte siz boşuna pembe şeyler alıyorsunuz diyip duruyodu hayırlısı neyse o olsun diyorum kızım doğdu eh işte yanılmışım demekki diyo :D

0 oy
(189 puan) tarafından
Ben doğuracam halen nenem erkek bebeğin erkek dir diyip durdu he nene he dedim geçtim  şimdi yine doktor kıza benziyor dedi diyorum bana diyor ki yok yok heyecanlanma diye demiştir erkek bu sefer yine he nene he dedim yaşlı insanlar sonuçta ters bir şey diyip kirmak istemedim doktor ne demiş se odur bence

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 395 göst.
13 Aralık 2023 Aile kategorisinde Mavi-beyaz (1,683 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 162 göst.
17 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 474 göst.
31 Ekim 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 1,255 göst.
5 Mart 2020 Diğer kategorisinde Edanur'un annesi♡♡ (1,633 puan) tarafından soruldu

381,014 soru

11,406,748 cevap

34,944 kullanıcı

...