0 oy
63 göst.
Diğer kategorisinde (5,323 puan) tarafından
Başıma kötü bı olay geldi kızlar. 1 haftadır kızımda kusma ishal ve karın ağrısı var bunun için sürekli hastaneye gidiyoruz. Dün yine sürekli kustugu için acile gittik. Çok gazı varmış lavman verildi ve serum yapıldı. Serum takıldıktan sonra hemşireler uyardı herkesi hastaların yanında birer kişi dursun kızamık vakası var diye. Yan odada tutuyorlarmis. Bizde aynı koridordan geçtiğimiz için temaslı sayiliyormusuz. Bugün bizi il sağlık müdürlüğünden aradılar temaslı sayiliyormusuz asi vs gibi şeyleri söylemek için. İlk başta zaten hastaneyi şikayet ettim girişte uyarmadiklari için bilseydim girmez diğer hastaneye giderdim. 

Kızım 4 yaşında ve aşısı var. 7 aylık bebeğim var. Küçük bebeği kızamık olup geçiren var mı nasıl geçirdi? 20 gün içinde belirti verirmiş bu 20 gün nasıl geçecek bilmiyorum 

3 Cevaplar

0 oy
(9,211 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun kuzum devlette mi oldu bu dediğin :/
(5,323 puan) tarafından
Evet devlette oldu :(
(9,211 puan) tarafından
Ya inşallah bulaşmaz ikisine de :(
(5,323 puan) tarafından
İnşallah :(
-Reklam-
0 oy
(5,308 puan) tarafından
Ablam ve 4 aylık bebeği geçirdi canım diğer çocukları aşılı olduğu için kapmadı anlamda ve bebekte aşı yoktu. Çok zor atlattılar ablamın yüzü yanmış gibiydi
(5,323 puan) tarafından
Rabbim tüm hastaların şifasını versin inşallah
(5,308 puan) tarafından
Amin inşallah sizde kapmazsınız canım
0 oy
(5,030 puan) tarafından
8 aylık yeğenim geçirdi. Korkutmak istemem ama biraz zorlandı yavrum.. ateş kaşıntı huzursuzluk falan vardı. Doktoru alerji damlası verdi kaşıntısı için ama biraz rahatlatıp yine başlıyordu. Kötü bişey olmaz ama biraz zorlar aşısı olmadığı için
(5,323 puan) tarafından
Ne gibi şeyler oldu lütfen yazabilir misiniz ne kadar sürdü bu ateşi falan oldu mu
(5,030 puan) tarafından
Evet ateşi oldu. Yaklaşık 1 hafta falan sürdü sonra hafifledi. 1 aya yakın oldu geçireli yüzünde 1-2 tane kırmızı nokta var ona da doktor normal zamanla geçer demiş
(5,323 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim cevabınız için. Yegeniniz için çok geçmiş olsun. İnşallah bize de bulamamıştır daha bir hastaligi bitiremedik Rabbim tüm hastalara şifa versin:(
(5,030 puan) tarafından
Rica ederim inşallah sorunsuz atlatırsınız ♥️
(81 puan) tarafından
Bebeginizde aşı var mıydı

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 99 göst.
19 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde rkelleci (81 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 46 göst.
31 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Periiii89 (857 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 48 göst.
1 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Yagmur1265 (3,055 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 113 göst.
18 Mart 2024 Diğer kategorisinde .mmmm. (112 puan) tarafından soruldu

379,631 soru

11,364,343 cevap

34,841 kullanıcı