0 oy
162 göst.
Diğer kategorisinde (1,638 puan) tarafından

Kizcelerim ayin 20 sin de düğün var elim deki altin kart şeklin de böyle takılır mı yoksa normal altin la degistirmelimiyim hiç böyle takmadım da oluyor mu acaba :))

9 Cevaplar

0 oy
(4,662 puan) tarafından
Anladığım kadar gram onun yuvarlak olanı var ondan mı almak istiyorsun alış veriş farkıyla değişim olabilir 
(1,638 puan) tarafından
Yoo aslında kart şeklinde de takılırsa böyle takiyim diyorum uğraşmayım degistir falan. Hiç böyle takmadım da takılır mı hiç de dikkat etmedim
(4,662 puan) tarafından
Evet takılır canım yeter ki altın olsun hatta direk kartıyla takılıyor
-Reklam-
0 oy
(453 puan) tarafından
Altın olsunda ne olursa olsun :) ama içine sinmiyorsa git değiştir sade al 
0 oy
(2,091 puan) tarafından
Takma yeri yokmu oluyor takma yerleride tabiki takılır varsa
(1,638 puan) tarafından
Kız var da kart işte hiç taktınız mi yada gördünüz mü ben görmedim o yüzden soruyorum
(2,091 puan) tarafından
Tabikiiiiiii gördüm artık bu devirde çeyrek altını zor görürsün zaten
0 oy
(301 puan) tarafından
Paketli demek istedin her halde canım yeni çıkan altınlar çeyrek Gr vs paket içinde oluyor öyle takılıyor hatta kuyumcu açma satcaksan demişti 
0 oy
(2,127 puan) tarafından
Bence o daha iyi olur canım çünkü şimdi sahte altın vs işleri oluyo bu kart şeklinde olanlar daha güvenliymiş bikaç gün önce haberlerde çıkmıştı. Olurda sahte takan olursa sizden gitmediği belli olur naçizane fikrim :D
0 oy
(2,705 puan) tarafından
Aman tak oyle bozdururken versinler istedikleri gibi altin altındır onla mi ugrascan bide :)
0 oy
(3,830 puan) tarafından
Ben taktım en son arkadaşımın düğününde zaten yuvarlak yeri oluyor elimde kurdele ve çengelli iğne vardı o şekilde takmıştım 
0 oy
(1,539 puan) tarafından

Altın olsun da isterse ***** yumuk olsun kız:D

0 oy
(1,021 puan) tarafından
Kart altin dediğiniz gram yada yarım gram heralde.Normal altın dediğiniz de çeyrek

Paraniz varsa gidin değiştirin sizin ne taktiginiza burdaki insanlar nasıl yorum yapsin

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 318 göst.
15 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Seacolour (136 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 105 göst.
15 Haziran 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde ayse.gul (582 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 59 göst.
0 oy
5 cevap 191 göst.
29 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Hemdemm (100 puan) tarafından soruldu

379,144 soru

11,349,391 cevap

34,814 kullanıcı

...