0 oy
1,012 göst.
Aile kategorisinde (422 puan) tarafından
Kızlar çok kötü durumdayım eşimle 11 senelik evliyim göze gelicek bı ilişkimiz vardı herkes imrenerek bakardı konuya giricem yapmam senin üstüne gül koklamam diyen eşim beni aldattı ben bırakıp gidemedim affetttim ama hep bı huzrsuzluk çıkarıyorum kızsın hamilelik şüphesi var o çocuk Soğucak ben bı cana kıyamam diyor sadece ihtiyaçlarını karşılayacam ben seninle birlikte olucam koyup gidiyim diyorum 3 tane çocuk var 2sini sana vermem diyor yok ben koyar gider yurtdışına kaçarım diyor seni seviyorum ben sensiz yapamam diyor çok yoruldum 

28 Cevaplar

+6 oy
(384 puan) tarafından
Yılan hikayesi donmus ve seni gerçekten çok seviyor ben bile inandım 
(3,920 puan) tarafından
Ben de inandım
(574 puan) tarafından
Ben de inandım özellikle tehditlerinden çok etkilendim
(3,920 puan) tarafından
Aynen kesınlıkle boşanma yazık.
(7,447 puan) tarafından
Bende inandım :))
(9,671 puan) tarafından
Bende diyorum bişey mi atladım okumadık sabah sabah kafa buluyonuz :)))
-Reklam-
+4 oy
(7,211 puan) tarafından
Zına davası ac bırak o senden cocuk almayı sen onun donuna kadar alırsın 
(6,515 puan) tarafından
Katılıyorum+++
+2 oy
(3,920 puan) tarafından
12 gunde cocuk olaboleceğine ınanıyoe musun gercekten. Çocuk olacak o çocugu görmek ısteyecek, karşelerını tanısın bile dıyecek belkı. O kadın çağırıp duracak hastane cart curr. Bu evlılıgın surecegıne ınan bılıyo musun. Nolur az gözlerını ac. Sevıyor mus gercekten ınanabıkıyomusun. Normallestırmek gıbı olmasın da aldatmanın da turlusu var konusmamıs. YATMIŞ YATMIŞ. bir defada olmadı belki de. Yazarken mıdem bulandı allah vermesın ya. Tövbe tövbe. 
+1 oy
(1,766 puan) tarafından
Bacı yabancı mısın hiç bişey anlamadım yazından
0 oy
(4,171 puan) tarafından
Öteki kadın hamile mi yanlış mı anladım 
(659 puan) tarafından
Allah akıl fikir versin ne dıyım
(48,761 puan) tarafından
hamlielik varsa dna sart
(2,103 puan) tarafından
Valla burada suçlu birini görüyorsam o da post sahibinin eşi kadın bekar o adamın evli ya da bekar mı bilemez bilse bile adamın yapmaması gerekirdi ortada bir çocuk varsa da ℅99 ya başkasından
Ya da ℅99 ilişkileri daha öncede vardı şahsen ben
Para gönderecem yanlarına gitmeyeceğime inanmadım doğumuna gidecek hatta orada kalacak sonra her seferinde gidecek çünkü şayet onunsa yapacak yani evde oturup böyle bir koca mı bekleyecek anlamadım
(659 puan) tarafından
Bence adam oburune de dini nikah kıyıp ıkı evle yasama derdinde
(2,103 puan) tarafından
Aynennnn tam da öyle canım yok para vermekmiş gitmeyecekmiş ne de olsa onun çocuğu :) tabi gider sıkıntı böyle bir adamla beraber yaşamaya devam etmekte
0 oy
(5,758 puan) tarafından

Diyor diyor diyor kim neyi diyor bacım çok karışık :woot:

(6,515 puan) tarafından
Hemde nasıl açsın zina davasını yesin çatır çatır parasını
(4,548 puan) tarafından
Karısını aldatmış utanmamis çocuk peydahlamis 12 günde ihtimal varmış 14 cu günde kanda çıkarda tek ilişkide hazırda yumurtası bekliyormuş heralde Allah ıslah etsin ya
(6,515 puan) tarafından
Her sorma bide orası var ya kadın çok saf yada kocasının seni seviyorum bırakamam demesi hoşuna gidiyor
(5,758 puan) tarafından
Zor Bi durum ya :-(:-(:-(
(4,548 puan) tarafından
Allah ıslah etsin ne diyelim seyinden ascan bunları ibret olsun diye
0 oy
(48,761 puan) tarafından
seviyor mu gidiyor mu seven insan aldatir mi rahat batıyor erkeklere 
(422 puan) tarafından
Tercih sundum buna önce seni gerçekten sevmesem yanında olmam ona giderim diyor dibinden ayrilmiyor kıyafetler çikolatalar alıp geliyo seviyorum ama güven var mı sifir
0 oy
(1,304 puan) tarafından
Böyle tıniyetsiz ahlaki olmayan birinin çocuklarına babalık yapmasına müsaade edeceksen mutluluklar canim
(422 puan) tarafından
Çocuklarımla tehdit ediyor gidersen iki çocuğu sana göstermem diye
0 oy
(3,924 puan) tarafından
Hey Allahım ya rabbim yaaaaaaaa.... Yeminle köküne kibrit suyu... Sensiz yapamıyormuş da başkasına ilişirken çocuk uaparken aklı nerdeymiş bibbbbbbb heriffff... Allah yar ve yardımcın olsun çok zor. Heleki ondan bebek olursa hep iletişim halinde olacaklar :(  
(422 puan) tarafından
Ben buna katlanamam biraz onca konuştuk ihtiyaclarini ibana atarım diyor bide beni götürmeye kalkıyor ben isteklerimi söyleyeceksin oda benim arkamda durucakmis
(3,924 puan) tarafından
Vallahi onun derdi ne şiş yansın ne kebap... Pis herif. Empati yapsın bakalım kendisi böyle bir şeye katlanabilir miydi ne yapardı aynısını sen yapsan. Heee onun ki yiğitlik kadınınki namuzsuzluk olur demi.
0 oy
(587 puan) tarafından
Kim hamilelik şüphesi var  
0 oy
(2,729 puan) tarafından
Ya cidden aklını peynir ekmekle yemene gerek yok . Kocandan başka bir kadın hamile olabilirmiş. Sen hala ne anlatıyorsun biri seni dürtmeli sarsmalı.  Ben seni anlıyorum çocukların var ama böyle bir baba da olmaz olsun ya
0 oy
(574 puan) tarafından
Bunu kabul edersen bundan sonraki hayatındaki mutsuzlugu da kabul etmiş olacaksın asla huzurun olmayacak ve en çok sen yiprancaksin  çocukların büyüdüğünde zamaninda bu adamdan neden kurtulmadin diye sana kizacaklar kaç kurtar kendini bu yüzsüz adama daha fazla yüz verme kendine olan saygın kalmaz 
0 oy
(659 puan) tarafından
Allah basa vermesin ama arada cocuk olması o kızla hep bag olması demek Allah yardım etsin 
0 oy
tarafından
Sensiz yapamam diyormuş ya diyemedin mi bensiz nasıl çocuk yaptın diye bilmiyorum ya canım çok zor ve kötü bir durum hele sende de üç çocuk var gidecek yerinde yok galiba yani eğer biraz cesaret edersen sen bir annesin çocuklarına baba da olursun böyle evlilik olmaz kendi hangi cehenneme gidiyorsa defolsun gitsin bunun affı olmaz bu çok ağır geldi bana 
0 oy
(807 puan) tarafından
Ayy gercekten cok zor Bı durumun içindesin canm Rabbım dusmanıma yasatmasın
0 oy
(241 puan) tarafından
Anlayan bi anlatsın yorum yapacam ona göre 2 kere okudum çözemedim kızsın hamilelik şüphesi var ? 
(350 puan) tarafından
Al benden de o kadar
(241 puan) tarafından
Olayı ortadan anlatınca anlamadım da yorumları okuyunca çözdüm. Kocası hem aldatmış hem diğer kadını hamile bırakmış hem de bu kardeşimize çocukları göstermem sana diye tehtid edip boşatmamaya çalışıyor. Klasik kadın tavrı çocuklarımı alır benden korkusu. Ama ablacım sen bu anlattıklarınla değil o senden çocuk almak srn ondan götündeki donu alırsın haberin olsun. Boşanmak istiyorsan tabi
(350 puan) tarafından
Şimdi anladım sağol canım doğru söylüyorsun adam değil çocukları hiç bişey yapamaz dediğin gibi post sahibi eğer boşanmak istiyor ise
(3,110 puan) tarafından
Kocasi aldatmiş yattigi kadının da hamilelik suphesi varmış. Adam post sahibine seni seviyorum bırakmam ama çocuktan da vazgecmem diyor
(679 puan) tarafından
Vala bende anlamadım hatta yorum yaptım kendi tercihin su bu felan kendin karar ver hamile sandım meğersem karsı taraf hamile yani kocasının dostu yorum yapmayacağım bile kalkmış diyor affetmem için bana kıyafet çikolata alıyor ya zıkkım ye aldığını yeme bundada akıl yok
0 oy
(8,396 puan) tarafından
Bırak kocana dava açmayı ikisine birden dava aç kadını hamileliğide kesinleşsin bakalım çocuklarını bir daha görebilecek mi ş. Refsşz öyle atıp tutmakla tehtit le olmuyor o işler 
0 oy
(1,016 puan) tarafından
Çok zor bir durum Allah yardımcınız olsun.Ama burda bı risk almanız lazım.O çocuk oldukça o kadınla bağı kopmayacak bunu bilin öncelikle.Sixi yanında tutmak için çocuklarınızla tehdit ediyor gözünüzü karartıp terkedin bence.Hayatiniz yılan hikayesi gibi suruncemeli geçer bu şekilde.
0 oy
(880 puan) tarafından
Sonuç ne cıktı cn. 12 gunde hamile kalınmaz bır bu. İkincisi de ya uzun sure ilişkisı vardı sana soylmyr yada kadın baslasın dn yapmış kakalıyor senden dıye para almak için
0 oy
tarafından
Seni seviyor sensiz yapamıyor diye mi aldatıyor 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 287 göst.
1 gün önce Aile kategorisinde gulvlyv2021 (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 265 göst.
21 Nisan 2024 Aile kategorisinde M1e2l3e4k5 (233 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 349 göst.