0 oy
459 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (762 puan) tarafından
Kızlar eşimin omuz ve boynunun aşağısında kıl var her erkekte olduğu gibi. Ama fazla takıyor bunu t-shirt giymek istiyor ama kıllar gözükür diye giymiyor. 

Burdaki tum lazer yapan yerlerde sadece bayanlar yaptırıyor yani lazeri bize uygulayan kişiler bayan. Bir odaya gidip bir bayanın yanında soyunup lazere gitmesine siz izin verir miydiniz? 

27 Cevaplar

0 oy
(3,452 puan) tarafından
Hangi ildesiniz ?
(762 puan) tarafından
Ağrı da
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benimkide ensesinden cok rahatsizdi gercekten kotu gornyor suan lazere gidyor erkek oldugunu soyluyor ama bilmyorum 
(762 puan) tarafından
O da diyor sende gel odaya benimle ama ayıp olur onu geçtim hamileyim onca radyasyona giremem
(2,448 puan) tarafından
:)). Ayy kötü bi durum ya
(762 puan) tarafından
Bakalım işin sonu nereye varacak:))
(779 puan) tarafından
Gitsin ne olacak herkes işini yapıyor millet senin kocanı yapsin günde kaç kişi gelip gidiyor oralara
(659 puan) tarafından
Iyıde ne yapacak zaten boyun bolgesı ıcın gıdecek dıyosun bu kadar abartmayın ordakı kızlar da sızın kocanız gelsın dıye beklemiyordur sonucta adamların aladatacagı varsa her sekılde yaparlar sizinkinde oyle bı niyet yok demek kı bakım ne guzel izninizi almıs bence ızın verım gıtsın cok ıstersenız seanslara beraber gidin kapıda bekleyin yanı
0 oy
(2,448 puan) tarafından
Off bende çok kıskancım ya
(762 puan) tarafından
Diyorum bosanalim sende git :D nasıl çözüm ama
(2,448 puan) tarafından
Yok kız o kadarda değil
(762 puan) tarafından
Valla sabah bu fikri sundum kendisine :D
(2,448 puan) tarafından
Eeee ne dedi peki:)))
0 oy
(7,177 puan) tarafından
Asla ızın vermem keyfi bır sey ıcın baska bir kadının dokunup agız agıza gelmesinı ıstemem  lazer aleti alır kendim yaparım zor bır sey degil her yerde de satılıyor 
(762 puan) tarafından
Bende diyorum gel ağda yapayım lazer cihazı alalım yok diyor
(7,177 puan) tarafından
Agda hadı neyse de lazer cihazına neden karsı
(762 puan) tarafından
Pahalıymış, biz bilmiyormuşuz sonuç alamaz mişiz aynı parayı zaten lazere verecek
0 oy
(310 puan) tarafından
Eşim evlenmeden önce gidiyordu yani benim için bı sakınca yok 
(762 puan) tarafından
Keşke kocam da evlenmeden gitseydi
(310 puan) tarafından
İnsan ister istemez kıskanıyor bende öyle kıskanırım  ama lazerdeki ablayı tanıyordum o yüzden sıkıntı olmuyodu
(762 puan) tarafından
Aleksander cihaz kullanan bir yer var burda ben de orda başladım da hamile kalınca bıraktım. Eşim de oraya gideceğim diyor kızlar fıstık gibi gelde yolla :D
(310 puan) tarafından
Bende çok sıcak bakmam öyle yerlere ya eşime guvenmiyorum anlamında değil de devir öyle bı devir ki insan hemcinslerine guvenmiyor artik
(762 puan) tarafından
Kesinlikle öyle
0 oy
tarafından
Hayır izin vermem... 
(762 puan) tarafından
Bende vermiyorum da adam da kendini yere vermiş bakalım
0 oy
(3,000 puan) tarafından
Ben esim gitsin istiyorum gitmiyor en sonunda ikna ettim gibi.Ama zaten benim gittiğim güzellik salonu vardı oraya gidecek hemde lazer yapan abla bizden büyük bende biyiklarima yaptırmıştim ayni kişiye.Dert ediyorsan birlikte gidersin lazer esnasında sana bir gözlük verirler orda durursun ne var bunda diğer kadın anlar bu durumu yani ne olacak o da rahat etmiş olur.
(762 puan) tarafından
Allah senin düşüncenin yarisinj bana verse ne olur :D
(3,000 puan) tarafından
Canım benim eşim kıl topu valla artık ben rahatsız oluyorum bende komple dösü göbeği ve sırtı için gitsin istiyorum.
Ama cekinme para veriyorsunuz bedava yapmıyorlar git sende dur orda yapsinlar bu arada ben 38 yaşındayım abla 50 yaşına yakın dert edecek çok da birsey yok benim için.
0 oy
(166 puan) tarafından
Sende kendisiyle git canım birlikte odaya girersiniz :)
(762 puan) tarafından
Ayıp olmaz mı ya birde hamileyim onca radyasyon
(166 puan) tarafından
Birşey olmaz canım ya sanki senmi makineye vuracak ben lazere gidiyorum hamile olup lazere giren bile var
(1,135 puan) tarafından
Olur mu öyle şey yaa sırf kıskanıyor diye bebeğini neden durduk yere ışınlara maruz bıraksın
(762 puan) tarafından
İşte söz konusu bebeğim olunca bilmiyorum yani gözüm görmüyor birşey
0 oy
(293 puan) tarafından
Eşim ve bekar kuzeni gidiyirlar  koltuk altı ve ense için bayan alıyor burdada  erkek yok
(762 puan) tarafından
Nasıl izin veriyorsunuz ya
0 oy
tarafından
Sende yanında git girsin nolacak 
(762 puan) tarafından
Hamileyim ama
tarafından
Nolacakki canım araştır bı
(762 puan) tarafından
Fazla ışın var ya ben kendim de bir seans gittim hamile olunca hemen yasakladilar
0 oy
tarafından
Benimkide hiç sevmez kıllarını lazere git diyorum ama sen şimdi bayanlar yapıyor diyince bi duraksadim
tarafından
Bunu duyduğum iyi oldu dahada gitmez oraya sjssj
(762 puan) tarafından
Kötü mü ettim ben ya :DD
tarafından
Yoo kiz bilgilendim aslında herifim istemiyor ben göndermek istiyorum durmadan evde makinayla alıyor bende git lazer dedim bu saatten sonra otur oturduğun yerde derim sjsjsjjs ben erkekler yapıyor sandım o yüzden git dedim kız olduğunu bilsem göndermem yaa
(762 puan) tarafından
Belki orda erkek yerleri vardır bilmiyorum ki ama burda yok ne yazikki
tarafından
Olabilir sjsjsj
0 oy
(467 puan) tarafından
Omuz ve boyundan nolcak canım ben gönderirim 
(762 puan) tarafından
Üst vücut soyunacak ama :D
(467 puan) tarafından
Haram değil ki ust vucut denize gitse de soyunuyor güreş yapıyorlar mesela o zaman da soyunuyor
(762 puan) tarafından
Bir kadınla baş başa bir odada bilmiyorum ya aklım almıyor evet erkek olsa umrumda olmaz şimdi gitsin ama kız ve hepsi de fıstık gibi
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Zinadır zina sen erkek olsa soyunup yaptirsaydin eşin izin verir miydi aynı sey
(762 puan) tarafından
Tabiki yollamaz. Allah beni sasirtsin da birinin önüne çorapsız çıkayım kıyamet kopar
0 oy
(1,021 puan) tarafından
Yanında gidin siz de yaptırsın.Her erkekte olan durumlar ben makine ile kesiyorum eşimin sırtını ama az var yani.Sosyal hayatını etkilemiyor denize havuza girmek gibi...Sizin ki etkileyecek kadar çoksa dediğim gibi birlikte gidin aldırın 
(762 puan) tarafından
Ya ayıp olmasa resim Aticam birkaç tane ya yani sayılabilecek kadar az ama neymiş millet gorurmus utanirmis
(1,021 puan) tarafından
O zmn kudurmasin benden başka kim goruyor ki deyin izin vermeyin.Bende komple kıl dolu sandım
(762 puan) tarafından
Diyorum ben böyle razıyım diyorum diyor ama ben değilim bunca zamandır param yoktu şimdi var sen birakmiyorsun diyor
0 oy
tarafından
Vermem bu engin Polat men var oraya gitsin 
(762 puan) tarafından
Burda yokki
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Canım her erkekte yok senin eşinde varsa sana kalmış bence 
(762 puan) tarafından
Çevrem killilarla dolu galiba :D
0 oy
(1,543 puan) tarafından
Yaptırmasın desem eşin rahatsizmis bu durumdan yaptirsin desem yabanci kadinin yaninda soyunup lazer yaptirmasina izin vermem rahatlik olur bayaa ne diyim bilemedim:)
(1,543 puan) tarafından
Asla izin vermem illa söyletcen al:))
(762 puan) tarafından
Ha şöyle:D :D kendimi yanlız hissetmek istemiyorum:D
(1,543 puan) tarafından
Yalniz degilsin arkandayim :))
(762 puan) tarafından
Hahah :) iyiki varsın bacım :D
(1,543 puan) tarafından
Sende bacımm tam destek hep destek :))
0 oy
(984 puan) tarafından
Asla izin vermem. Evde ben alıyorum sorun bitiyor dbdbdj
(762 puan) tarafından
Teklif ettim yok diyor
0 oy
(12,772 puan) tarafından
Benim için sakıncası yok özel bölge olmadığı için. Benim bayan kuaförü olarak bir erkeğe saçımı yaptırmamla aynı şey benim için 
(1,135 puan) tarafından
Düşününce gerçekten cok mantıklı bir yorum yaa, mesela sampuanlayip durularken bayağı masaj yapiyor yani :D
(762 puan) tarafından
Kendim asla erkek kuaföre gitmeyecegim için buda bana olağan üstü geliyor
0 oy
(1,135 puan) tarafından
Ben izin veririm neden vermiyim eger birseyler yapacak olsa her türlü yapar ruhun bile duymaz, bence o yasak bu yasak o olmaz bu olmaz dersen daha cok meyillendirirsin güvenmek ve güvendiğini hissettirmek önemli benim düşüncem bu şekilde 
(762 puan) tarafından
Herşeye izin veriyorum da zahmet olmazsa buna da gitmesin

İlgili sorular

0 oy
38 cevap 400 göst.
7 Şubat 2022 Aile kategorisinde Yenianneadayi1 (219 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 116 göst.
9 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Aselhafsaa (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 125 göst.
0 oy