0 oy
386 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Bugün tekrar randevum vardı 8 hafta 5 günlük hamileyim ve hiçbir sorun yokmuş bir ay sonra cinsiyet öğrenmek için randevum var hala şaka gibi bir ay daha sağlıklı ilerlesin diğer doktorların hepsini şikayet edicem 

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
Neden kız olay neydi 
tarafından
Beş doktora gitti hepside kürtaj dedi bebek sagliksiz dedi
tarafından
Canlı bebeği kürtaj yapmaya zorladılar mol gebelik sağlıklı değil vs diye
tarafından
Aaaa sorumsuzlar onlar yüzünden kürtaj olacaktın öyle mi Allah yüzüne gülmüş
Kaçıncı bebek.
tarafından
İkinci canım nerdeyse bebeğime kiydiracakalrdi pislikler ya
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bazen geç döll3nmeden kaynaklı böyle durumlar olabiliyor. Benim kızımda da aynı şeyleri yaşadım ve bebek 7 haftalıkken göründü kalp atışı 8 haftalıkken. Kürtaj dendi ama ben kardeşimin hocası vardı ona gittim evet böyle bir durum olabileceğini ama geç döllenme olabileceğini de söyledi. Ben sana söylediğimde kese şekli bozukmuş demiştin ama kanama ağrı vs de yok demiştin. Böyle olacağı belliydi. Doktorlar her zaman en kötü ihtimali söylüyor ama olabilecek bütün ihtimalleri söylemiyor. Seni beklemelerinşn sebebi de buydu. Allahtqn acele etmedin. Çok sevindim. Sağlıcakla kucağına al ❤❤❤❤
tarafından
Canım ben ısrarla bekliyim geç döllenme olabilir mi dedim ama bana bebek oluşsa bile sağlıklı bir gebelik değil kürtaj şart dedi pislikler beni kürtaja mecbur kilmislardi
tarafından
Allah razı olsun ❤️
0 oy
(12,926 puan) tarafından
Şükür canım artık stres yok sadece heyecan la hafta ilerlemesini gözetleyecez inşallah ♥️
tarafından
Çok şükür canım benimle aynı doğacak rabbim nasip ederse
0 oy
tarafından
Sevindim kız sağlıkla gelsin
tarafından
Çok sağol canım ben hala inanamıyorum şu duruma
0 oy
(2,749 puan) tarafından
Sen bir post acmisitin doktor a gidiyom mol gebelik kimse bakmadı muane etmedi diye acile bile gitmiştin ve şimdi normal gebelik hiç bişey yok şükürler olsun canım hepsini şikayet et
tarafından
Sorma canım neler yaşattılar bana bir ay içinde
(2,749 puan) tarafından
Allah bildiği gibi yapsın her doktor in dediği doğru değil seninde bir şans eserin varmiski rendovu bulmadin muane etmediler alah korumus meleği
tarafından
Ay evet geçen hafta gittiğimde alsalardi gidecekti yavrum
0 oy
(1,279 puan) tarafından
Sağlıkla gelsin inşallah ♡
tarafından
Amin canım ❤️
0 oy
(1,017 puan) tarafından
Çok sevindim senin adına Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin
tarafından
Amin canım çok sağol ❤️
0 oy
(9,362 puan) tarafından
Allah allah çok ilgiç değil mi ya her doktor nasl kürtaj olman lazım diyebildi
tarafından
Saka gibi değil mi ortada teşhis yok test yok
0 oy
tarafından
Dünyaya geleceği varmış şükür çıkmış ortaya diğerlerinin elinde olsa gitmişti zavallı bebiş 
0 oy
(3,389 puan) tarafından
Cânım ya bir arkadaşım var ona da Dr boş gebelik demiş kesen küçük burda bebek olmaz bekleme boşuna demiş. Düşer düşmezse kürtaj yapcaklar. Ben de dedim en az 10haftaya bekle seni söyledim. Beş ayrı Dr gitti diye. Geç döllenme olabilir dedim oda demiş dr ye ama olmaz demiş kesen küçük 7haftalikti Dr gittiğinde. 
(3,389 puan) tarafından
Ben artık şöyle düşünüyorum acaba insanların üremesini istemiyorlar da öyle mi diyorlar.
0 oy
(1,782 puan) tarafından
Canım ultrason fotisi varmı atsana

İlgili sorular

+2 oy
21 cevap 677 göst.
7 Eylül 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 984 göst.
5 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 72 göst.
20 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Anne adayiiii (265 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 167 göst.
21 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Acemianne07 (119 puan) tarafından soruldu

385,073 soru

11,516,791 cevap

35,177 kullanıcı

...