0 oy
102 göst.
Aile kategorisinde (262 puan) tarafından
Nirmal mi ya 22 aylık deliricem artık 2. Gün 10 dakika da bir heryeri ıslatıyor:(((

5 Cevaplar

0 oy
(2,301 puan) tarafından
Daha tam çişini tutma refleksi gelişmemiştir yani ben kendi kızım da öyle düşünüyorum. 21 aylıkken anne ciş deyip duruyordu ogrenicek dedim bir hafta denedik ama anne ciş demesiyle yapması bir oluyordu bıraktık eşimde erken daha dedi suan22 aylık ama daha düşünmüyorum 
-Reklam-
0 oy
(220 puan) tarafından
Tutma refleksi gelismedigi için kaciriyordur oğlumda benjm de öyle olmuştu sonra bırakmıştım refleksi geliştiğini de şu şekilde anladım son zamanlarda banyo yapmaya gidiyoduk ve banyoya yapıyodu Bi kaç kez gözlemledim Hee seferinde aynısını yapınca tekrar başladım ve başarılı olduk
(262 puan) tarafından
Başlamakla yanlış mı yaptım ya
(220 puan) tarafından
Yok canım yanlış yapmak değil de eğer uğraşırım diyorsan devam edebilirsin ama biraz daha uzun sürecektir ben ugrasmadim açıkçası etrafımdakiler de çok söylendi hemen pes ettin falan ikimiz de hazır olunca başladık bitti gitti
0 oy
tarafından
Daha tutmayı bilmiyor ondan 
(262 puan) tarafından
Eğitime başladım ama yanlış mı yaptım bilmiyorum gece de 3 kere altını ıslatıyor
(2,157 puan) tarafından
Benimki alıştı ama ben gece bez tutuyorum uyuyunca gece kaldiramam çünkü tamamen uyanır
tarafından
Tuvalet eğitiminde gece de bez bağlanmaması gerekiyor
(2,157 puan) tarafından
Ben bağlıyorum sorun olmuyor
0 oy
(2,157 puan) tarafından
İlk zaten tutmayı bilmiyor ki ikinci hafta alışır eğer diyorsa alisacaktir ama demiyor siz götürüyorsunuz biraz daha bekleye bilirsin
0 oy
(229 puan) tarafından
Normal can ilk günler böyle oluyor

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 83 göst.
4 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Mutluyum (566 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 49 göst.
3 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Mutluyum (566 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 244 göst.