0 oy
1,404 göst.
Diğer kategorisinde (712 puan) tarafından
Konuyu hatirlamayanlarveski postlarima bakabilir. Herşey bu kadar basit mi. Ne hediye alayim diyor

34 Cevaplar

+33 oy
(1,573 puan) tarafından

:Dıkı kez aynı kadınla aldatılıp sonra hıcbısey olmamıs gibi aynı evde oturup boşanmak basıt degıl dıyen sendın tatlım kocana gereken dersı veriyordun aynı evde ne dersıyse al ıste bu kadar olur kocanın alacagı ders senı o kadar kolay lokma goruyor kı dun gelır yızugu gerı takar bugun gelır hediye alır yarında tekrar koyunu a girer 3-5 ay ara verir biti kanlanır yıne aldatır bır aksıyon daha yaşarsınız AYNI EV İÇİNDE ama cunku boşanmak kolay degıl ne yaşarsanız evde yasayın sız kalk bır soguk su yada soda ıc hazmı kolaylaştırır sonra da hedıyenı dusun nasılsa affedeceksın kuru kuruya gıtme barı

(2,727 puan) tarafından
Evet oraya gidebilir
(4,307 puan) tarafından
Yüz tane artı verebilsem verirdim :)
(6,225 puan) tarafından
Oylum ve mantıklı yorumlarından birisi daha :))+
(148 puan) tarafından
konuyu bilmiyordum, yorumu okuyunca dedim ki : ' uuu beybi.."  :))
(1,573 puan) tarafından
uuu beybı :D kız gece gece güldürdün hee :)
iyi geceler hepinize teşşekur edıyorum bebekler :*
-Reklam-
+2 oy
(679 puan) tarafından
Yaaaa sen hâlâ konuşuyor musun cidden en son boşamak zor dıyordun bize vaatler veriyordun sanki :) noldu şimdi hediyen mi eksildi yada neydi kocanı dövmüşsün de akıllanmamış he ya sen dayak yemede otur yerine susss ya. Senin aklından şüphe ediyorum gercekten o kadar mantıklı yorumlara bile saçma sapan cevap veriyorsun ne dediğini bilmiyorsun sen evinde mutlusun boşamak kolay değil hersey de boşanılmaz kocan aldatabilr adam pişman aglıyor sana hediyeler alıyor senin hayat felsefen buuu kısaca hediye karşılığı evıne oturmak sana daha yazılacak çok şeyler varda anlamazsın sen bosver hayatına bak :) 
+1 oy
(1,266 puan) tarafından
Evet okudum önceki postunu aldatmış defalarca sende sanki yere süt dökmüş de ona kizmissin gibi küsmüşsün ne diyim basitleştiren sensin söyle istediğini alsın da barış madem nereye kadar küseceksin aynı evin içinde 
+1 oy
(1,016 puan) tarafından
Herkes size bir kez affetmissin tekrar yapmış bir daha affetme dediğinde ne kadar boşanma meraklısısiniz demistiniz...Söylenenleri şimdi anliyormusunuz.Esiniz bir kez affedildigi için tekrar affedilecegine emin.Ve bunun sonucu pişkin davranıyor.Bosanmayacaksaniz hediye seçin  bari...
+1 oy
(1,620 puan) tarafından
Her şey basit değil ama siz basitlestirdiniz. Yakında yeni bebek haberi gelmez inşallah 
(712 puan) tarafından
Allah olmayanlara versin ins.
+1 oy
tarafından
E ben sana sımdı onune dunyayı serse ne ıse yarar senden baskasına gonlu kaymıs dıcem sende bosanmak basıt mı ne heveslısın dıceksın, olaya boyle bakıyorsan senın ıcın zaten hediyeyle ıkı guzel sozle kapanıcak bır konu 
tarafından
Gözde acil profil fotonu değiştir :D
tarafından
Nideeeen nideeen
tarafından
Öbur foto ozdeslesti senle bu kicukya belli olmuyo
tarafından
Bu da guzel ama yaaaa :D sıkıldım dıgerındennn
tarafından
Olmaz değiştir:D
+1 oy
(656 puan) tarafından
Bence sana 6 li koli halinde bir maden suyu alsın canım hediye olarak bunları hazmetmek zor olur çünkü 
+1 oy
(9,626 puan) tarafından
Sen aldatan insanla aile bütünlüğünü koruyacak kadr herseyi normallestiriyosun şahsen ben bu kadar midesiz değilim başkasıyla özel konuşan koynuna başkasını alan kişiyle evli kalmayı benim midem kaldırmaz senin miden kaldırıyor bunu sanırım ve sen buna aile bütünlüğü diyosun yazık ki ne yazık 
0 oy
(1,798 puan) tarafından
Değişik herşeye rağmen bir hediye ile seninle barisabilecegini düşünmesi 
(712 puan) tarafından
Az önce aynısını ben yapsam sen böyle davranacak mıydın dedim. Bağırdı çağırdı öbür odaya gitti. Hem suçlu hem guclu
0 oy
(8,331 puan) tarafından
Neden seni bu kadar basit birşey ile kandırılabilrceğini sanıyor acaba daha önce hata yaptığında hep hediye mi istedin ki 
(712 puan) tarafından
Tam tersine hediye istemediğim için hediyeyi önemli birşey görüyor galiba
0 oy
(153 puan) tarafından
Ev işte ala biliyorsa alsın senin adına olsun 
(712 puan) tarafından
Evi alabilse keşke nerde:))
(1,210 puan) tarafından
Gö.tüne giymeye donu yok aldatıyor ama? Ne itici kocan var canım ya Allah sabır versin sana dicem de sen de baya alisiksin heralde yadirgamiyorsun pek. Olayı basitlestiren sensin. Cezasını veriyorum falan diyordun demekki adama göre de basitleşmiş aldatmak
(712 puan) tarafından
Bende anlamadım psikopatmidir nedir. Dövdüm gene tık yok
0 oy
(873 puan) tarafından
Valla ne kadar mal varlığı varsa üstüne iste. Konuyu bilmiyorum yorumlardan okudum çocuğun var mı bilmiyorum ama alabildiğini al sonra bi daha yaparsa boşan yani huylu huyundan vazgeçmez 
0 oy
(1,003 puan) tarafından
Sen daha çok aldatılırsın bu kafayla.bosan demiyorum ama insan bir evi terk eder blöf yapar ne bileyim süründürür. Kalkmış yok zorla parmağıma yüzük taktı yok efendim barışmak için hediye sordu. Sorması mantıklı mı sence kendisi çabalamalı ki güven kazanasın ki o da çok zor ya. Sana bir şey demek istemiyorum artık kaç ay sonra yine aldattı diye post açarsın zaten 
(679 puan) tarafından
Kız terkedeceği yer evlerinin merdiveni olur geri evine girer :) bu laf anlamaz baksana hala yorum altlarına saçma saçma cevap veriyor
(1,003 puan) tarafından
Hiç deme ya. Hayatımda bu kadar korkak bir kadın görmedim. Kadınlar yapıyor kendine ne yapıyorsa. Çabalayın çalışın kendi ayaklarınızın üzerinde olun yeter ki yaşayacak kadar gurur onur kalsın insanda. Aynı haltı iki kez yapan adamdan ne bekliyorsun. Yani çoktan miden bulanmış kaçman gerekirdi o adamdan. Kim bilir o kadınla neler yaptı nasıl yutacak bunları anlamıyorum benim ne kafam alıyor ne midem valla
0 oy
(3,882 puan) tarafından
Bı ev ya da araba falan aldır barı :Ddd 
0 oy
(7,253 puan) tarafından
Bize göre basit değilde sana göre basit ne bekliyorsun ki
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun ailen arkanda değil sanırım 
0 oy
(330 puan) tarafından
Siz onun için bi hazırda bekleyen birisiniz sizi hiçe saymış siizn yerinize başka birini arzulamış size saygısızlığın en alasını yapmış siz affediyorsunuz hediye diyor dalga geçer gibi bi de sanki aldatmamışta tartışıp kalp kırmış bu artık bi rutin olur 2 çocuğu olan adam 1 değil 2 defada yaptıysa artık her zaman tekrarlar üzgünüm ama sizin gibi velilik biteli çok olmuş değik hediye komple ülkeyi üzerinize alsa da gurur bitikten sonra anlamı olmaz 
0 oy
(6,365 puan) tarafından
Hediye istemem sana verdiğim son şansı iyi değerlendir yuvanın kıymetini bil ve vazgeçilmez olmadığını bil yeterli de canım. Nankörlük etmesin yatsın kalksın dua etsin bu devirde kimse kimseyi çekmiyor. Ben yapamazdm şahsen. Unutulmaz ki eskisi gibi olmaz ki. Ama napacaksin evlat için can verilir. Bir şans vermişsin çok mu. 
(712 puan) tarafından
Çok güzel bir cümle sağol cnm soylicem
(1,573 puan) tarafından
1 şans degıl tatlım kım bılır kacıncı sans ustelık aynı kadınla :/ bence bu sözlerin adam uzerınde etkısı asla olmaz
0 oy
(369 puan) tarafından
Bence senin icin en guzel hedi eSinin kendisine akil almasi olacak

Yapmayin arkadaslar kusken post aciyosunuz barisirken yine aciyosunuz bari ikisinden birinin arkasinda durun 

simdi esin 2 defa aldatmis seni Allahin hakki 3tur diye en yakin zamanda 3 e tamamlayacak 

Sende herdefasinda tmm dedikce aslinda esin sana degil sen esine safliginla guzel bi hediyr olmussun kusura bakma 
0 oy
(346 puan) tarafından
Bacım kaç yaşındasın acaba. Önceki postlarini da okudum şuan, çünkü seni merak ettim.. Sürekli danışarak ne yapmalıyım nasıl yapmalıyım diye soru soruyorsun. Senin kendi aklın fikrin düşüncen yokmu. ? Bu yasadiklarin normal mi? Buraya yazarak bu normaldir algısımı yaratiyorsun acaba zihinlerimize. Çünkü bunlar çokta normal olmayan şeyler. Böyle bi eşim olsa dünyayi zehir eder herkese rezil ederdim. Sen aramızda kalacak diyorsun. Bir defa yapmış hoşuna gitmiş nasılsa karım bı iki kusuyor sonra unutuyor diyor mantığını o yöne sürmüşsün adamın ikinciyi yapmış sen hediye seçme telasindasin. Yaaa bı kadınlık gururun olsun bacım yaa. Vallah sinir oluyorum böyle bu derece kocalarına yüz verenlere. Adam seni aldatmis bir değil iki değil. Ee yuh yani artık. 

Alışmış, kudurmuştan  beterdir... 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 592 göst.
16 Ekim 2020 Diğer kategorisinde 2prensannesi:) (778 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 418 göst.
18 Nisan 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 408 göst.
4 Ağustos 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy