0 oy
471 göst.
Diğer kategorisinde (76 puan) tarafından
Öyle bir eş düşünün ki günde 20 defa annesine normal Arar 10 defa Görüntülü Arar 500 defa öpücük kalp atılır ve bütün plan anneye göredir ismin yaşı 38 4 senelik evliyiz ne yapacağım hiç bilmiyorum yani abartı değil Affedersiniz yakınlaşmasından sonra bile hemen ya annesini arar ya Öpücük atar ya da bir şekilde iletişime geçer ve bu düzenli olarak böyledir ne yapacağım ben

18 Cevaplar

+1 oy
(829 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Biraz yorumlara baktımda "onun dini öyle emrediyormuş" yazmışsınız. Bence eşiniz dinini annesinin istediği şekilde öğrenmiş.
(76 puan) tarafından
Elbette annesinden öğrenmiş sürekli miz miz sürekli küsen bi cocuk gibi annesi 38 yaşındaki adamı parmağında oynatıyor
(829 puan) tarafından
Annesi acayip kıskanç oğlunu kimseyle paylaşmak istemeyen bir kadına benziyor anladığım kadarı ile yoksa böyle eğitmezdi.
(76 puan) tarafından
Kiz adamın ayağı çukurda gecen kavga ettim 70 yaşındaki göreceksin beni bu nedir dedim adam takmadı bile o benim annem diyip durdu
(829 puan) tarafından
Ayağı çukurda derken anlamadım bu kadar iletişim normal değil. Tek başına bir birey olmalı. Evlendikten sonra aile eştir ve cocuktur dışardan birinin mudahalesi olmamalı. Oluyorsa sıkıntı olur yuva kalmaz. Bence psikolojik destek almaya ikna etmelisin. Gelmek istemiyorsa kendini öne atarak konuş annenle güzel bir iletişimin var ben kıskandığım için geçen öyle bir tepki verdim bende problem var ben neden senin gibi olamıyorum de psikolojik destek alacağım benimle gelirmisin de. Ve gittiğiniz doktora gerekeni söyle oda yanında olsun. Doktoru kafala doktor zaten yapması gerekeni söyleyeceğinide iyi bilir ama senin doktorla önceden iletişime geçip bir plan yapman gerekiyor. Şey diyebilirsin mesela ama eşim öyle ben eşimi kıskanıyorum falan diyeceksin ki doktorunda sana siz ne diyorsunuz hanımefendi asıl eşiniz normal değil. Başka yolu yok bence azcık etrika :D
-Reklam-
+4 oy
(2,586 puan) tarafından

Esin sapık mı? Senle yakinlastiktan sonra neden annesine öpücük atıyor.  Bunu da ilk kez duydum :ermm:

(76 puan) tarafından
Yok o şekilde değil sadece oraya mi takıldın
7/ 24 iletişimde yani
(2,586 puan) tarafından
Bu düşkünlük zaten normal değil.
Ama yakınlaşma sonrası anneye öpücük iletişim vs buna sadece normal değil demek olmaz
Bence sende takıl o kisma
+3 oy
tarafından
Annesıyle cok ıgrenc bır bag var arasında buna eşinin mudahale etmesı lazımken opucuk atmak ne demektır ılıskıden sonra hemde ay cok tehlıkelı
tarafından
Aslında herseyı bırakıp oraya takılmak lazım tugba resmen vıcdan azabına gırıp opucuk atıyor adam arkadas farkında mı degıl acaba
(2,586 puan) tarafından
İnan aynı fikirdeyim
(1,351 puan) tarafından
Gözde Tuğba ikinizi de artiladim kızlar ❤️ bencede mantıklı düşünüyorsunuz
(3,689 puan) tarafından
Anne diye başka bir kadını kaydetmediyse adamın kesinlikle psikiyatrik bir hastalığı var.
(2,704 puan) tarafından
Valla ben de ona takildim :) mide bulandirici geldi
+1 oy
(6,181 puan) tarafından
Ayy bacım nerden buldun sen bunu 
(76 puan) tarafından
Hic sorma canım hic
+1 oy
(13,068 puan) tarafından
Anası ölünce ne yapacak mezarlığa yatak mi serecek. Akıllısı bizi bulman delisi de k.çımızdan ayrılmaz 
(76 puan) tarafından
Kadinda onu istiyor trip atar konuşmaz sayar sover ay Allahim nerden bulaştım bunlara  
Ana ana olsa oglum git iki tane aslan gibi oglun
Senden 15 yas küçük gül gibi esin var derdi ama iste
0 oy
(3,689 puan) tarafından
Psikiyatriste randevu alacaksın tabii ki!
(76 puan) tarafından
Gitmez canım dini öyle emrediyormus
(3,689 puan) tarafından
O zaman kocanı iyi bir din eğitimi alacağı bir kursa gönder.  Anlaşılan dini bilgileri zayıf veya yanlış. Yok ona da hayır diyorsa eline bir tesbih al sabır çek. Ben olsam güzel bir kavga çıkarır sonra iyi bir avukata gider donuna kadar alırdım
(76 puan) tarafından
O kadar kolay olmuyor iste
En azından herkes için o kadar kolay olmuyor
Kac gündür konuşmuyorum bedeni burda ruhu annesinde
(3,689 puan) tarafından
Bak kardeşim bu basit fikir alınacak bir konu değil malesef. Eşinin bir ruh hastalığı var. Ona bağımlı ve bu bağımlılık sapkınlık derecede. Psikiyatri de böyle birçok vaka var. Sana ve çocuklarına üzülürüm. Düşünce bozukluğu ileri safhada ve tedavi olması gerekiyor
(2,704 puan) tarafından
O dinin eşe karşı sorunluluklarla ilgili de kurallari var yalniz.kocan bilmiyosa sen arastir ogret
0 oy
(3,877 puan) tarafından
Iyy 34 sene annesıyle yasayıp kopamamış heralde. Eş olarak düşğnmesen ble cok itici bi durum allah sabır versın 
(76 puan) tarafından
Aynen öyle ne kinadiysam başıma geldi
(3,877 puan) tarafından
Yaşın da pek küçükmüş üzüldüm adına
0 oy
(3,397 puan) tarafından
Niye evlenmiş ki eşin hiç sordun mu canim
(76 puan) tarafından
Eşim isin sadece dini  boyutuna bakiyor dini oyke emrediyormus
0 oy
tarafından
Ne diye evlenmiş o zaman anasına bu kadar duskunse 
(76 puan) tarafından
Hic bilmiyorum canım
Cocuklarim olmasa kabul edilir gibi değil
0 oy
(1,573 puan) tarafından
yakınlaşma sonrası neden annesıne opucuk atıyor

34 yasına kadar anasının şeyinin dibinde yaşayınca mı boyle oldu acaba tovbe yarabbım 
0 oy
(1,016 puan) tarafından
Psikolojisi bozuk çünkü.Anne bağımlılığı normal bı durum.degildir.Cocugunuz yoksa kaçarak uzaklaşın çocuk varsa geçmiş olsun inşaallah düzelir diyelim 
(76 puan) tarafından
Çocuğum olmasa  asla durulacak gibi değil gına geldi artık
0 oy
(731 puan) tarafından
Anasının eteğinin altında bekleseydi o zaman ne demeye evlendi tamam annedir sevilir sayılır sahip çıkılır aranır da eşinde tam abartmış yaaa onu sen yapsan ananın evinden gelmeseydin der 
(76 puan) tarafından
Bende diyorum inanki git onla yasa diyorum yani burfa kalman anlamsiz
0 oy
tarafından

Ne okudum ben az önce :ermm:

(76 puan) tarafından
Sen sadece okudun ben bunu yaşıyorum
tarafından
Ne yapsan boş artık
0 oy
(5,318 puan) tarafından
Gönder annesine onda kalsın zaten ruhen sizde değilki. Bakalım senide arayacak mı

Dinimiz öyle emrediyorsa eşine de ne emrediyorsa onlarıda yerine getirsin bakalım
0 oy
(1,499 puan) tarafından
Ne kadar tanıdık bende 14 yıldir bu modelle yaşıyorum ve bizim evlerimiz yanyana işten gelir annesinin yanında direk gün içinde akşam mutlaka uğrar keşke annesi layık olsa içim acımaz ama hiç hak etmiyor ve bir yolunun olduğunu da düşünmüyorum çünkü kaybetmekten korksa eğer inan alınacağını düşünür buna göre hareket ederdi bu hareketin kelime anlamı işine gelirse annem herşeyden hatta senden önce geliyor 
0 oy
tarafından
Hiç bir din ilişkiden sonra anneni ara yada öpücük at demez senin kocan ruh hastası 
0 oy
(13 puan) tarafından
Bence annesiyle ilişki yaşamış :)))) o geldi aklıma yaptığı şey doğru deil var bsyler tövbe yarrabbbijmm iğrenccçcc 
(76 puan) tarafından
Cussss yuh yani yok artık
0 oy
(124 puan) tarafından
Sana güzel bir soru sizi eşinin annesimi tanıştırdı kendinizmi tanıştınız 
(76 puan) tarafından
Kendimiz  tanıştık kuşum

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 243 göst.
29 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde VAVEYLAA (391 puan) tarafından soruldu
+5 oy