0 oy
716 göst.
Diğer kategorisinde (786 puan) tarafından

Kizlar burda okuyodumda hic basim gelmesin diye uğraşıyodum bu sabah bebegimi emzirmek için ynima aldimm emdindede uzun emer yarimm saat kadar yanima yatrdimm icimm gecmis bi baktimm ses geldi ama hemen kucağıma aldimm susturmaya calsrkenn bide baktimm burnu kaniyo apar topar hastaneye gittik cokk şükür Rabbime binlerce şükür bi sıkıntı çıkmadı rabbim korusun evlatlarımızı:(

22 Cevaplar

0 oy
(2,102 puan) tarafından
Amin amin. Çok geçmiş olsun. Rabbim korumuş çok şükür 
(786 puan) tarafından
Saoll canim aynen öyle o kadar zor ki anlatamam hala aklim da
-Reklam-
0 oy
tarafından
Allah korumuş kuzum . Dikkat et benim kızım da iki kere düşmüştü.  Hâlâ evde bi takırtı duysam ıcim titrer 
(786 puan) tarafından
Hic sorma canimm hayatiminn en kötü sabahiydi
0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun nasıl şimdi iyi mi
(786 puan) tarafından
Cokk şükür canimm iyi şimdi
0 oy
(3,535 puan) tarafından
Rabbim beterinden korusun kuzum şükür bir şeyi yokmuş
(786 puan) tarafından
Aynen canimm rabbime binlerce şükür
0 oy
tarafından
geçmiş olsun canim yastik koy diger tarafa 
(786 puan) tarafından
Canimm beşiği cekiyodumm normalde biz döndükce ses yapip uyanmasin die cektydm
0 oy
(32 puan) tarafından
Benimde 2 gun once 8 aylik kizim koltuktan assa kafa ustu dustu kafasinis ert bir sekild eyere caepti icim gitti kaldirdim esim yanindaydinbir anlik iste ben sakin davrandim kaldirdim sakinlestirdim 2 saat uyutmadim sukur bisi olmadi oluyo bole seyler maalesef
(786 puan) tarafından
Yokk canimm benimm elimm ayagimm tutmadi o agladi bn ağladım walla
(32 puan) tarafından
Babasi morali bozulunca ben sakin kalmaya calistim nasil olfu bende anlamadim
0 oy
(5,519 puan) tarafından
Ayy rabbim korumus yaa gecmis olsun
(786 puan) tarafından
Saol canim Allah razı olsun
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun canım dikkat et 
(786 puan) tarafından
Saoll canım Allah razı olsun
0 oy
(2,028 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canm .

Yatarken nasıl emziriyorsunuz biz 5 aylık  olduk hala beceremedim
(786 puan) tarafından
Nasil tarif ediyim bilemedim ki internette gosterir aslinda
0 oy
(301 puan) tarafından
Inşallah bisey olmaz yaa .benim en korktuğum şey. Insaniz  sonuçta  uyuruzda  dalarizda  unuturuzda  Rabbim kimseye evlat acısı vermesin 
(786 puan) tarafından
Aminn canimm enn zoruda buymuş cokk zordu cokk anlatamam
0 oy
(2,613 puan) tarafından

Amin cnm gecmis olsun aynisini 5 aylikken yasadim burun agiz hepten kanadi Allahtan bisuy olmadi dikkat etsekte bazen qafil avlaniyoruz:ermm:

(786 puan) tarafından
Aynn canimm Rabbim evlatlarımızı korusun kaynayınca cokk korktum aha dedimm gitti
0 oy
tarafından
Allah korumus bi daha olmaz inşallah iyiki sorun olmamis rabbim korumus
(786 puan) tarafından
Aynn canimm benim
0 oy
(1,374 puan) tarafından
Allah ım tüm bebişleri korusun.Çok geçmiş olsun canım.Allah beterinden esirgesin 
(786 puan) tarafından
Aminn canim sağol Allah razı olsun
0 oy
(3,078 puan) tarafından
Ayy çok geçmiş olsun canım yaaa
(786 puan) tarafından
Cokk saol canimm benim
0 oy
(1,722 puan) tarafından
Benim oğlumda bizimle uyuyo eşim çarparım dşye korltuğundan ortamıza koymuyoz ama düşmesin diye çok boşluk bırakıyodum bi gece 4 de tak dşye sese uyandık bn ne olduğunu anlamamıştım eşim hemen ışığı açtı bn dilim tutulmuş gibi kekelemişim uzun süre eşimde bende oğlumda kndimşze gelemedik hemen sustu 2 saat uyutmadım bi anaormallik görmedim neyseki sonra yatak bariyeri oluyo katlanabilir ondan aldık rahatladık gerçekten çok kötü bişey çok geçmiş olsun
(786 puan) tarafından
Aynn canimm seninn dedin gibi oldu bizimki de o duygu cokkk kotu candn cann gidiyor resmen
0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun ya canım vala okurken o anları yaşadım sanki bende geçenlerde aynısını yaptım ama belki inanmazsın yemin ederim uykuda bebeğimi havada yakaladım yere değmedi uykusundan bile uyanmadı yani kendi beşiğiyle benim yatağımın arasına düştü ama yere değmeden arkadan kazağından tuttum. Artık yanıma yatırınca diğer tarafa büyük yastık koyuyorum sende öyle yap ALLAH korumuş
(786 puan) tarafından
Allh korumuş canimm benimmm aynn canimm artkk o tarafa yatrmiycamm cokk zor bir durum
0 oy
(749 puan) tarafından
Valal sinirlencemm gene hatta sizi birsz daha korkutayimmm bidaha yapmayin diye banada kizma kutfennn cunku   sinirlniyormm  bebek duslemriyke bisuru post varr hatta bi bayann sahsenn o bayanada  accyippp sinirliyim .  Bbegi  yataga koymuss bebek dusmuss ilk bisey olmamis snra bidaha koymuss ve cocuk oldu  ikincide kafatasi kirilmiss lutfenn dikkt edinnn.  Bu postlari gormek istemiyormm cunku cok  uzuluyormm .    Birazz sorumlu olun  ya hebege biseyy sukur sllah korumuss. 
(3,149 puan) tarafından
Ne yani bunu yaşayan anneler sorumsuz mu oluyor bu sizinde yaşadığınız bir durum olabilir
(366 puan) tarafından
Herkesin başına gelebilecek bi durum bu ne yani çocuğu düşen anne sorumsuz mu oluyor nasıl anlamıyorsunuz o anne nasıl korkmuştur kim bilir teselli edeceğiniz yerde daha da korkutuyorsunuz
(749 puan) tarafından
Dikkat edilsin diye doyorummm    cok uzulmustr tabii ben okurken aglayarak okdum pstu..  ostyorumki boylelerin basina gelmesin.  Ve binay hep o bebegi dusundjm. Uzuldugum icinn
(3,149 puan) tarafından
Üzüldüğün için kimseye sorumsuz diyemezsin kullandığın kelimelere dikkat et
(786 puan) tarafından
Siz nasilll bir insansinz acaba benn çocuğumun tırnağına zarar gelsinn istrmiyimm bununn onla bunla şunla alakasi yokk oluyo işte insanlikk haliii ne gerizekali insanmisinnn ya
0 oy
(220 puan) tarafından
cok geçmiş olsun canim yaa 
(786 puan) tarafından
Allah razı olsun canmm
0 oy
(3,149 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun benim de oğlum düşmüştü yataktan kafa tasi kemiği kırıldı seni çok iyi anlıyorum 
(786 puan) tarafından
Saoll canım Allah razı olsun şimdi nasill bebegin iyimi
(3,149 puan) tarafından
Iyi hamd olsun 6 aylıktı düştüğünde şuan 9,5 aylik
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun canım yatarak emzirirken çok dikkatli ol tedbirini al yastkla kapat etrafını öyle emzir gaflet uykusuna dalabiliyor insan yorgunluktan o yüzden ya etrafını donat yada oturarak emzir 
(786 puan) tarafından
Saoll canimm artkk daha dikkatli olucammm

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 124 göst.
31 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Miss.namaless (1,464 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 439 göst.
28 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Seherl (551 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 245 göst.
20 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Uras (191 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 274 göst.
16 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Fatmanihan (168 puan) tarafından soruldu

379,457 soru

11,359,125 cevap

34,835 kullanıcı

...