0 oy
281 göst.
Diğer kategorisinde (1,217 puan) tarafından
  • Kizlar yeni evlenen gelinlerin böyle şanslı değer verilen gelinler olduğunu görünce kendinize yapılan haksızlıklar aklınıza gelip üzülüyor musunuz ve gelinlerin asla onları takmamasi var bide 

11 Cevaplar

0 oy
(410 puan) tarafından
Götümüzü ne kadar yirtsakta ne kadar fedakarlık yapsakta yine kötü olduğumuz için çok takılmıyorum artık bes yıllık evli birisi olarak 
(1,217 puan) tarafından
Gelinlerin onlara yaptığı saygısızlıga rağmen baş tacilar anlamiyorum gerçekten
(410 puan) tarafından
Aynen öyle canım çok haklısın bizde onu yapamıyoruz çünkü ailemizden öyle görmedik
-Reklam-
0 oy
(1,263 puan) tarafından
Cok sükür kötü şeyler yaşamadım gelin olarak , onun dışında bana kötü şeyler yaşatanları asla unutmadım ve Allah'a havale ettim Allah hesabını sorar.
(1,217 puan) tarafından
Ben hala çektiğim için sanırım böyle boşveremiyorun
(1,263 puan) tarafından
Tabiki canım onla ilgili
0 oy
tarafından
Ben takmiyorum canım 5yil oldu evleneli ama bana haksızlık etmediler hiç bir konuda Allah var şimdi Allah razı olsun hepsinden başta esimden ama her genc kızın içindeki hayalleri istekleri vardır evlenirken yapılsa çok iyi olur 
0 oy
(624 puan) tarafından
Hemde nasıl o bidon bidon camasır suyuyla o evi temizlerken ellerim hep catladı sonuc yapmayan daha degerlı cıktı 
0 oy
(6,268 puan) tarafından
Herşeyimi yaptılar Allah razij olsun ❤️☀️ nankörlük edemem ama bana yapılmayani eltime yaparsalar zoruma gider tabi 

Annem bizim geline yaptı herşeyi ama nankör yine nankör nankör insanada ne yaparsan yap ayni
0 oy
(6,025 puan) tarafından

Bende elti olayı yok şükür de anneme yapmışlar biraz. 3 erkek kardeş babamlar. Annemle babam anlaşarak evlenmiş her işlerini kendileri yapmışlar. Amcam görücü usulü evlenmiş. Sıra diğer amcama geldiğinde babaannem "oğlum kendin bul, kendin bulunca ucuz oluyor" dermiş. Annem sigara içmeye utanır dışarı çıkardım o eltimin kül tablasını kaynanam dökerdi diyor. Yengem rahmetli oldu, Allah var kötü insandı diyemem ama ilk gelin, ikinci gelin farklı oluyor sanırım. Ha diğer amcamın eşi de çok ezildi. Gelinlik bile almamışlar, annemin gelinliğini giymiş. 

Bir yengem vefat etti, diğer yengem de boşandı. İki amcam da ikinci evliliği yaptı has gelin annem kaldı ama 55nden sonra:)
0 oy
(11,310 puan) tarafından
Tek pişmanlığım koye gelmeyi kabul etmem oldu keşke diyorum nişanı atsaydım da kabul etmeseydim
0 oy
(2,485 puan) tarafından
Aman onlar bos hava civa insan belli yastan sonra ozellikle mutkulugu baska yerkerde seylerde ariyor 

Saglikli miyim evkadim aaglik mi onu mutlu olarak yataga koydum mu 

Bunlar bence en buyuk mutluluk
(1,217 puan) tarafından
Öylede zamanında size verilmeyen kıymet başkasına verilince ve o başkasıda asla kıymeti ni bilmeyince üzülüyor insan biz o kadar saygı gösterdik yinede sevilmedik
(2,485 puan) tarafından
O konulara girsemmmm kimse benim.cektigimi cekmem8st8r buna yemine edebilirim ama ispaylayamam yapmadiklari rezillik kalmadi diger eltiyi de el ustu tuttular
Sonuc tammaen henden iraklar kendileri kaybetti asla da gorusmwywcegim fazla da dusunup uzilmem bana zarar onlara bisey olmuyo
0 oy
(48,704 puan) tarafından
yeni gelin değilde baska birşeye üzülüyorum ben
(1,217 puan) tarafından
Neye üzülüyorsun
0 oy
tarafından
Gelecek gelinlerin ağızlarının içine etmesini bekliyorum tabi gene kıymet anlamazlar 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 155 göst.
13 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Mekiye (1,217 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 67 göst.
18 Ocak 2022 Diğer kategorisinde ÖzEn (398 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 95 göst.
20 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Bahtszz (76 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 318 göst.